21
Mythos online sokakszerint egy új mmo csoda lehet...
  • DAK3
    #21
    zárható!!!
  • prezi
    #20
    téli szünet van -.-
  • pxxl
    #19
    ehh FAIL :D Word nem world
  • Sugam
    #18
    world?
  • fixon
    #17
    Nem probléma hogy nyitottál. Én nem ellenzem, csak előbb írd meg World-ben javítsd ki a hibákat és utána másold be ide. :D
  • Noodlee
    #16
    Ha beindul a játék, akkor beindulnak a játékosok is, ilyenkor a népek rákeresnek majd a topikra is bajnokom :D
  • Montanosz
    #15
    ne haragudj, de ilyen helytelen helyesírással, helytelen topikot nyitni...
  • kastil
    #14
    Bazzeg.

    Tudom, hogy most szünetel az oktatás, de Te nem érzed úgy, hogy egész nyugodtan felkereshetnél egy magántanárt?
  • DAK3
    #13
    akko baszá le... müködötde szted egy 2008 es forumal mit cisnájak olyanal amibeazota nemirtak szted azt nézzegetik...
  • Fbn Lx
    #12
    irígyelem a hejesírásod
  • Noodlee
    #11
    Kereső biztos nem működött. :P
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1178126401
  • Kicsikiraly
    #10
    +1
  • DAK3
    #9
    bár a Redbana amerikai cég de biztos hogy nemlesz ip blokk söt még lehet nyitnak külön europai szervereket...
  • dav1d
    #8
  • DAK3
    #7
    amugy a gamestar hirei szerint a fejlesztés kiválóan megy...
  • DAK3
    #6
    tudom bocsi meg nemis nagyon figyeltem rá téll bocsi:S
  • MR ME
    #5
    helyesírást gyakorolni kéne, mert elsírtam magam az írásodon
  • DAK3
    #4
    egy kcisit tekincsünk bele a játék fejlesztésének történetébe:diablo...gondolom mindenki ismeri blizzard game.... na azoknak a készitöji fogták magugat és szépen elmentek csinálni egyu j céget:Flagship Studios a helgate london illetve ennek a gamenek a fejlesztöi voltak a helgate london csödbe ment de alapitotak egy uj céget a Runic ot és ugyvolt hogy akkor a mythost is csináják ök de nem,a hantbisoft felvásárolta a játékot igy a runic game a dialo 120% os klonját elkezték cisnálni.... a torclightot de ez most mindegy...
    remélem hogy jó lesz ez a mythos... mert ha elbaszák...megint...igy 2. szora kiváncsi leszek vki felvásároja e vagy csak ugy állnifog a project azt kész?kitudja... elégé jó mmonak tünik...
  • DAK3
    #3
    bocsi nemlesz sok class... mindössze 3... bloodletters:közelharci harcos... nagy erejevan...a halotakbol illetve a vérükvböl tud minionokat(lényeket) idézni
    pyromancer:varázsló inkább szétátkoz tüzzel minthogy nagyot sebezne...tüz elementálokat idéz
    Gadgeeters:csapdákat,bombákat tesz le illetve egyébb speciális eszközöket,gépeket idéz
  • DAK3
    #2
    4 faj lesz:Humans,Germlins,Satyrs és a Cyclopes...
  • DAK3
    #1
    hali:) mythos online sokan ismerhetétek.... ismeritek de csödbement anno 1-2 éve.... egy jo cég jó ötlete volt de sajna rosz megvalositásban...

    de a hanbisoft idén felvásárolta a játékot....és teljesen átalakitják....
    és hát ahogy látom oriási fejlödést értek el diablo nézetes szép grafikáju kidolgozot mmo lesz a hanbisoft kezébe... illetve europába a Redbana cég fogja forgalmazni...

    amugy az eredeti cég a helgate london készitöje volt mondom minden jóvolt a terv az öttlet csak a megvalositás lett rémes...

    és tudtomal a hanbisoft elég drágán vásárolta fel...

    europai weboldal: www.mythos.com s mint ahogy a trailerbe is irják: föléleszteték a gamet/föl fogják... és én bizzom benne....

    sok kaszt lesz benne tudtomal habár a hirek még nemszivárognak.... a closed beta 2010 be kezdödik de jelentkezni már lehet:D

    csak nehogy azlegyen mint az utobbi sok mmoba:hogy nagylesz a siker de aztán elmennek a playerek de sztem itt nemlesz az... azért egy diablo szerü mmo,de nemkell megilyedni nemlesz kopintás az tuti