28
  • Justil
    #28
    ahogy mondod, Harrelson miatt néztem meg. amúgy nézhető, de a főszereplő csávó roppant idegesítő, és maga a film is elég lapos, pár jelenettől eltekintve...
  • zombeeka
    #27
    Bár rengeteg zombi-horror film van,de ez a film mégis üdítő ritkaságszámba menő
    kifejezetten jól sikerült alkotás lett!
    Nekem tetszett!
    És bejöttek a dinamikus feliratok is,pont,mert egy tök egyszerű ötlet,de mégis nagyon jól bejön!
  • Aldo Moro
    #26
    Woody Harrelson iszonyat nagy benne.
  • Hoz_Hun
    #25
    Izlések és pofonok. Én ennél a filmnél éreztem azt, hogy elvették a rá fecsérelt időt, az Avatarra meg menni akarok mégegyszer. Ami azt illeti, a Zombielandnél kifejezetten azt éreztem, hogy átvertek.
  • Hoz_Hun
    #24
    Megnéztem mind a kettőt, nem a kritika alapján döntök.

    Most hogy láttam az Avatar kritikát itt az SG-n, bár ne kértem volna...
  • NEXUS6
    #23
    Az Avatar tök olyan mint ez a film. Az emberek nagyrésze végig tudja nézni, nem ad semmit igazából, csak annyit, hogy nem úgy érzed, hogy valamit elvett, ha kijössz a moziból nem tűnik úgy, hogy elloptak 1-2 órát az életedből.

    Ennél a filmnél ez teljesen helyénvaló, mert nem akar többnek látszani mint ami. Az Avatar viszont csúcsprodukció akar lenni, a költségvetése tényleg az, de a hiperszuper látványon és roppant precíz vágáson kívül viszont semmit nem tud felmutatni.
    Pl jelentkezzen az aki vissza tudja fütyülni az Avatár zenéjét!
  • Tenorista
    #22
  • winnie
    #21
    "Avatarról kellett volna kritika nem erről a 0 filmről írni. "

    szerintem nézd meg inkább az avatart, ne a kritika alapján dönts. vagy olvass máshol kritikákat és azok alapján dönts, hogy érdemes-e befizetned.
  • cztomi89
    #20
    Egyszer nézhetős film, nem nagy szám. Nem vágom miért van úgy felkapva...
  • jaspercry
    #19
    avatár
    http://www.sg.hu/cikkek/71616/messze_a_csucsdontogetestol_az_avatar
  • mhorvatR
    #18
    Szerintem a film 90%-a unalmas és vontatott volt. Egyfelől nem volt sem eleje se vége, kiragadtak egy részt a zombigyilkolással teli életükből. Az egyetlen vicces rész a Bill "műzombi" rész volt.
  • Scamp
    #17
    Nekem meg még pár havernak bejött.Jókat mosolyogtunk rajta, néhol röhögtünk is. Nem váltja meg a világot a paródiák terén, de jó kis film. :)

    Az Avatar kritikára én is kíváncsi vagyok már, hogy ezt most hogy sikerül nekik lehúzni, pont ezért félek is előre :D
  • Hoz_Hun
    #16
    Ez elég hulladék egy film volt. Vígjátéknak gyenge, zombi filmnek még annál is gyengébb, tele idegesítő és buta szereplőkkel.

    Avatarról kellett volna kritika nem erről a 0 filmről írni.
  • azirafael
    #15
    Ez mind szép és jó, de hol van már az AVATÁR kritika... régebben sokkal jobb volt az SG...
  • jaspercry
    #14
    Viccböl is kevés volt,és az akcióból is(ki lehet hagyni) nem volt nagy szám.
    Nem röhögtem szét magam...
    de izlések és pofonok, a zene király volt"Metalica"
  • richard45
    #13
    Hát szerintem nem volt valami nagy szám, csak egy jelenet volt amin felröhögtem, a film többi része nekem elég unalmas volt, alig vártam hogy vége legyen.
    Én egy Shaun of the Dead színtű paródiát vártam, hát sajnos csalódnom kellet pedig a film nem indult rosszul de a végére már elégé ellaposodott.
    Összegezve tehát nem sikerült nálam letaszítani a Shaun of the Deadet, sőt még azt is mondhatnám, hogy csalódást okozott ez a film de azért egyszer minimum meglehet nézni.
  • sandor4
    #12
    király film volt, tetszett, bár néha úgy éreztem, hogy pár jelenetből sokkal többet is ki lehetett volna hozni
    bár a franc se tudja...
  • kalapos01
    #11
    Megváltozik a viselkedésük, mert pár zombi elkapja őket. :) Mint azt a kövér gyereket, akit az elején még zombik kergetnek, majd később ő is zombul a többiekkel.
  • astrobal
    #10
    a cikkírónak jelezném, hogy a zombi nem egyenlő az élőhalottal. a filmben szereplő zombik nem haltak meg, csak enyhén szólva megváltozott a viselkedésük valami miatt. az élőhalottak meghalnak, és utána vmilyen reanimációt okozó dolog miatt újra tudnak mozogni, és főleg enni. szóval a zombieland-ben nem halottak vannak.
  • scagnetti
    #9
    Jééééé...... nem adtak ennek magyar címet? Ez meg hogy lehet? Biztos azért, mert a Holtak Földje már elkelt :)
  • mad mind
    #8
    Nem volt valami jó, untam magam, egyedül Bill Murray leölése volt vicces.
  • neoG
    #7
    Ejj...szokatlanul nagy az egyetértés!Jön a karácsony?:)Amúgy csatlakozom én is!Bazi jó film volt
  • Hedgehunter #6
    fasza film....
  • Narxis
    #5
    Nekem is tetszett, jók voltak a csajok a srácok meg viccesek. De jó lenne egy Left 4 Dead szerű, komolyabb hangvételű film is.
  • NEXUS6
    #4
    Teccett!;D
  • Mister
    #3
    Hát igen, de azért írtam ,hogy hasonló színvonalat kérek :D
  • Loverman
    #2
    csakhogy a folytatások színvonala mindig csökken ;)
  • Mister
    #1
    HAtalmas film, még vagy 100 hasonló szinvonalú folytatást is elfogadnék belőle :)