28
  • culas25hc
    #28
    NCIS-t fele annyian néztek mint Benkőt??!?!Pedig az NCIS nagyon jó sorozat. AZ egyik legtudatosabban elkészített, és legjobb sorozat amit mostanában nézek. De az emberek többsége ismét bizonyította, hogy a kommerszre nagyobb a kereslet. Bár a TV2 sem valami überkultúrált csatorna, de azt kell mondjam, az RTL klub messze a legalja.
  • polarka
    #27
    Nem néztem mindig, de amikor láttam sztem eléggé vicces volt:) Komolyan, ilyen szánalmasan vicces kategória.
  • Darth Sith
    #26
    Ez azért van így, mert azt hisszük, hogy ennél már nincs lejjebb, nem lehet tovább süllyedni.. de ezek szerint mindig.. Csak azt árulja el valaki, hogy ki az a "zseni" aki rájön arra, hogy egy ilyen szart is el lehet adni? Komolyan, csak ilyen trágyát kéne gyártani és milliárdosok lennénk :)

    Ahogy anno Hofi megmondta: "Ez nem csatorna, kanális.. csatornából nem folyik ennyi szar.." :)
  • dzsagon
    #25
    ideje már atomot küldeni erre a kibaszott bolygóra
  • winnie
    #24
    "tényleg azt hittem hogy nem tudunk tovább süllyedni ezután"

    ezt kábé 5 éve minden műsorhoz odaírja valaki, mert azt hiszi spanyolviasz. nem vall túl nagy fantáziára az, hogy szerinted egy párkereső valóságshow-nál nincs lejjebb.
  • WinG
    #23
    "Magyarország diktátort keres"

    tuti mindent vinne
  • ptamas88
    #22
    hát ez hihetetlen...tényleg azt hittem hogy nem tudunk tovább süllyedni ezután az elbaszott félnótás után de sajnos van lejjebb...és van aki kapó erre
    miért nem képesek valami intellektuális műsort adni ? abból legalább megtanulná a sok paraszt h ki a miniszterelnök és hogy magyarország fővárosa budapest és nem bukarest
  • VinczeLacz
    #21
    Nem unják még ezt? Legközelebb már háziállatot fognak keresni.
  • TVelvet
    #20
    ezmiefeszez?
  • hol9672
    #19
    az a benkő, aki kutyaszaros kézzel főz? az újgazdag bunkó prototipusa
  • tomboy013
    #18
    Ez kell a sok birkának. Gratulálok nemsokára oda jut a magyar értelmi szintje is ahová az Amerikaiaké. A béka segge alá.
  • pepe792
    #17
    Benkőt azért nézték ennyien, mert ő egy érdekes ember, amit az Editről nem lehet elmondani... Szerintem bukta lesz, méghozzá meggyes bukta. :D:D
  • Narxis
    #16
    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Vanek úr
    #15
    Ezek a műsorok nem fognak megszűnni. Amíg ennyien kíváncsiak egy ilyen ........ műsorra (minden pont egy szitokszó); addig nincs értelme semmilyen nézettségi adaton vitatkozni. Ha meg 'hamisítják' ezeket az adatokat, akkor meg pláne.
    Ennyi, kérem kapcsolja ki!
  • Justil
    #14
    "majd ha nyer a fidesz akkor ezek a cigány műsorok megszűnnek"

    muhahahaha. az ilyen műsorokra a "megrendelés" jóval magasabb szintről érkezik, mint ahol a drágalátos fidesz meg a többi magyar párt csücsül :)
  • Johnny Maize
    #13
    110%
  • carville
    #11
    Az RTL kinyomozta és lefizeti azokat a háztartásokat amikből a nézettséget állítják össze.
    Most már biztos.
  • WinG
    #10
    eskuszom, tenyleg altalaban vegletekig kulturalt hozzaszolasaim vannak, de most msuzaj feltennem a kerdest. MI A LOFASZ EZ?
  • Etinger
    #9
    Már közhely: „Tudják kedves hallgatók: van a hazugság, van a pofátlan hazugság, és ezután pedig van a statisztika…”
  • winnie
    #8
    abban igazad van, hogy nem meglepő a siker, de azt kötve hiszem, hogy nem lenne olyan pontos, azért kétmillióan csak nem nézik. ez még viszonylag visszafogott, valóságszagúbb érték.
  • Cat 02 #7
    Valaki írta már h a mostani nézettséget ~ párszár/ezer családban található gép alapján vetítik ki országos szintre. Tehát nem pontos.
  • bladesoft
    #6
    Valaki árulja el ... ha akikkel ismerősök kollegák... fórumozok közöl egy ember se nézi hogy tud valami nézettséget produkálni?? House doki szerint mindenki hazudik.. de ennyire a világ összeesküdött és nem mondják el hogy nézik..
    Lehet akkora befolyása egy tvnek hogy nézettségi adatokat hamisitson?
  • immovable
    #5
    Azért nem semmi, hogy mennyire igénytelen az emberek nagy része. Sikeres egy ilyen kultúrszenny. De hát akinek ez tetszik....nézze csak. :)
  • Reg5
    #4
    Ez az Edit tipikus "bottal se" kategória
  • Loverman
    #3
    szerintem is meglepte őket a siker. ha előre tudták volna akkor szépen elhúzzák, heti egy kieső, stb. Viszont még a közepéig is volt hogy ketten távoztak egy adásból. hát most már biztos bánja az RTL
  • kalapos01
    #2
    Igen! Azt hiszem a heti 35+35 perc röhögés tavasszal is biztosított lesz hétfőn. Mármint Edit + Showder Klub. Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy nagy siker lenne, de nagyon nagy ötlet, kíváncsi leszek a sok vőlegányjelöltre.
  • Jrex
    #1
    nehogy már!...