1602
Batman: Arkham City
  • grebber
    #161
    Na ez legalább már nem lesz könnyű ellenfél mint az előzőben voltak!
  • zzeN
    #160
  • grebber
    #159
    Én pl nem.Idén a Dead Island és a BF 3 van terítéken!Ez 2 is meghaladja a büdzsémet sajnos:(
  • ratgab
    #158
    Igaz! Heath Ledger (nevét lehet rosszul írom) utolsó és egyben a legzseniálisabb alakítása Jokerként (komolyan jobb volt szerintem mint, annak idején Jack Nicholson, pedig ő sem egy kispályás színész!

    És ha már film az X-menek is jók és úgy néz ki a X-men Wolverine filmmel párhuzamosan a játékot is igencsak eltalálták! Remélhetőleg ez már tendenciává válik a Szuperhero moviek/játékok terén!

    Hogy kicsit on is legyek! Kíváncsian várom már az Arkham City-t! Jóféle lesz! Előrendelte már közületek valaki?
  • Fpocok
    #157
    Jaja...
    És igazából az is nagyon érdekes, hogy az új batman film is mennyire jó lett. Jó szuperhősös film ÉS játék???
  • ratgab
    #156
    Biztos emlékeztek, hogy sokáig nem tudtak egy értelmes szuperhősös játékot csinálni! A Rocksteady azonban nagyon elkapta a fonalat a Batmannel!

    Nem sok olyan játék van (Talán még a legutóbbi Wolverine játék volt ilyen, illetve a spidermanek is egész jól sikerültek), amivel nemcsak a képi világot (képregények alapján), de magát a hangulatát is sikerül egy karakternek, illetve világnak megragadni.

    A Rocksteady az Arkham Asylummal ezt megtette és úgy néz ki az Arkham City-vel még magasabbra rakják a lécet.

    Bonedragon: Nekem nem csak az első tetszik... Szerintem az összes skin fantasztikus... Amin megakadt a szemem az a rajzfilmes változat...Ötletes!
  • Prince23
    #155
    ez csak Ausztráliában lesz kapható, nemde?
  • grebber
    #154
    EBGames $88
  • grebber
    #153
    Steelbook Edition
  • ProGabe #152
    kb. 5x akkor a város, mint az elmegógy volt
  • BoneDragon
    #151
    A képen az első batman skin valami iszonyat jól néz ki. :)
  • Fehercsoki
    #150
    Van arról valami info hogy mekkora lesz a bejárható terület?
  • Fpocok
    #149
    Birom, amikor még ki sem jött, de már dlcről beszélnek. Mondjuk leszarom a skineket, csak a történetet ne darabolják már fel faszom.
  • grebber
    #148
    Később DLC formájában is lecsapnak az Arkham City skinek Dejó
  • zzeN
    #147
    Arkham City's Penguin voiced by Nolan North
  • Prince23
    #146
    5 új kép
  • grebber
    #145
    Exclusive Penguin Reveal

    Bazeg nem akarnak több rész? Belerakják még a jövő hetet is
  • grebber
    #144
    Így is lesz vagy 18ezer!
  • FSpofon
    #143
    elég költségkímélőnek tűnik ez a fekete fehérség
  • zzeN
    #142
    Első napos!
  • Ulthane
    #141
    Two-Face Állat ez a kép! :)
  • artschi
    #140
    Riddler trailer

  • grebber
    #139
    Infok Robinról!
  • machinarium
    #138
    Ha jól tudom a játék már végigjátszható (volt hónapokkal ezelőtt is), akkor vajon mit csiszolgatnak rajta még a hátralevő hónapokban?
  • The Protector
    #137
    nekem pont visszatartó erő.
  • artschi
    #136
    már a Macskanő miatt is megér beszerválni a játékot :P
  • Prince23
    #135
    12 perc Gameplay (HD)
  • PunkZoli
    #134
    live
    hányok
  • Prince23
    #133
    Végleges dobozkép!

    PC
  • ProGabe #132

    http://uk.ps3.ign.com/articles/117/1177294p1.html
  • vk90
    #131
    Én a bunyó miatt szerettem leginkább. Brutál egy harcrendszere volt, amit sok játék irigyelhet. És ezt még tovább fogják fokozni.
  • Hellsing47
    #130
    akkor skippeld ezt a részt, senki nem erőlteti rád
  • PunkZoli
    #129
    nekem meg az , hogy skippelném majd a bunyókat, mert már az előzőben is baromira untam
  • ratgab
    #128
    Nekem az jutott eszembe, hogy ez a játék egy batman-es Gta lesz... Legalábbis eléggé Sanboxosnak tűnik!
  • Prince23
    #127
  • Lucifair
    #126
    igen.pont ezért nem szerettem annyira.Jók a fejtörők benne és ennyi.
  • grebber
    #125
    Most lesz gametrailersen élőben a gameről szó!
  • artschi
    #124
    akkor nem szeretted a Tomb Raider-t sem, igaz?
  • Fpocok
    #123
    Nos... ez a játéktól függ... ha van valami epik sztori, ami véget ér egyszer, akkor fickó, mert különben nem tudom beleélni magam én sem.

    Viszont ha egy nagyon nagyon nagyon hosszú, néha unalmas játékról van szó, akkor jó segget bámulok inkább, mint a wowban :D
  • Rage47
    #122