1602
Batman: Arkham City
  • #241
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elektromos fegyverrel hozd müködésbe azt az eszközt, amit a teremben találsz. Meglesz hamara a megoldás :)
  • zzeN
    #240
    Gametrailers Review: 9.3
  • zzeN
    #239
    "Soon I will command forces beyond your comprehension"

  • zzeN
    #238
    IGN Review + a videó:

    Presentation: 9.0
    I think a few villains deserved more attention than they got here, but the story, the setting and the comic nerd love given to this game are awesome.
    Graphics: 8.5
    Some texture pop-in along with iffy lip syncing, but Arkham City looks great in a totally grimy, filthy way. Got to love Batman's costume breaking down over time.
    Sound: 9.0
    Mark Hamill's Joker and Kevin Conroy's Batman are out of this world. A bit too much of the same voice actor for generic thugs. Music and sound effects rock.
    Gameplay: 9.5
    I felt like Batman -- that's awesome. The majority of stuff will feel familiar, but from gadgets to gliding it’s been tweaked and improved.
    Lasting Appeal: 9.5
    You need to play the game twice. Then, there are the side missions, the Riddler Challenges, the challenge maps and whatever DLC Rocksteady whips up.
    OVERALL: 9.5
    Amazing(out of 10)

    <param name="movie" value="http://media.ign.com/ev/prod/embed.swf"><param name="allowfullscreen" value="true"><param name="allowscriptaccess" value="always"><param name="bgcolor" value="#000000"><param name="flashvars" value="url=http://www.ign.com/videos/2011/10/14/batman-arkham-city-video-review?objectid=55050">
  • zzeN
    #237
    Azigen...
  • brutall38
    #236
    nagyon köszönöm az emulátoros tippet nekem speed linkes joy om van xbox stílusal még szerencse
    :D
  • Ulthane
    #235
    Ha a Macskanőt is akarod, online pass kell majd

    Rohadjanak meg! :(
  • Evoluti0N
    #234
    Amennyiben nem pc-hez való xbox360 kontrollered van, akkor ajánlom az xbox360 controller emulatort. xbox360cemu néven keress rá a guglin. Nekem egy Genius gamepadom van, a gombok elrendezése ugyanaz, mint az xbox kontrolleren. Az emulatort használva eddig minden játékot tudtam kontrollerrel játszani (már amelyikben van kontroller támogatás :)).
  • brutall38
    #233
    heloka kérdezhetnék valamit az arkham asyluról tudom hogy nem témához kapcsolódik de biztos tudjátok a válast szoval:D hogy lehet beállítani hogy billentyű egér hejett joy al lehessen játszani mert nekem ez nem megy:D és az arkham city hez hozzáfűzve azért remélem croc visszatér jó lenne elpáholni és nem csak rohangálni előle:D
  • Tatyla
    #232
    ja a hajuk gyúljon meg :D
  • zzeN
    #231
    Ez mondjuk nem PC-s téma, de azért...
    Nem PC-s téma, de azért...

    "It’s been reported that you will only be able to play as Catwoman in Batman if you have a new copy of the game.
    Those buying a new copy will receive a code which will allow them to play as Catwoman, allowing for access to her Challenge Room levels and her unique part in the story.

    Although Catwoman will still appear in the game if you don’t have an online pass, you will not be able to play as her unless you enter the code."
  • mistermiskolcz
    #230
    Help

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor visszatérek a Loading bay-be, hogyan jutok fel arra a helyre, ahol Quinn van?
  • lolSL
    #229
    rohadt warezos konzolosok
  • #228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batman.Arkham.City.0800.RF.XBOX360-XPG
  • Prince23
    #227
    bemutató, játékmenet
  • lolSL
    #226
  • Evoluti0N
    #225
    Jaj, a november eleje-közepe nagyon húzós lesz :D. LA Noire, Skyrim, Batman AC. Még szerencse, h áttették a pc-s verzióját az Assassin's Creed legújabb részének decemberre. Csak akkor meg jön a TOR is. (kéne most ide egy üres pénztárcás "szmájli" :)).
  • TBTPumpa
    #224
    Amazon szerint November 8.-án érkezik a PC-s változat!
  • grebber
    #223
    A Batman: Arkham City írója Superman játékot szeretne

    De jó is lenne!!!!
  • ProGabe #222
    én úgy tudom, hogy az elmegyógy volt igazgatója lett Gotham polgármestere és ő alakíttatta ki ezt a külön negyedet. ahelyett, hogy szétszóródnának szerte a világba Batman elől a bűnözők, inkább egybegyűlnek?

    így van egy relatíve szabad területük, ahol kialakíthatták a saját szabályaikat. foglyok, de nem börtönben
  • Prince23
    #221
    97%-ot kapott a GM-től
  • zzeN
    #220
    92%-ot kapott a Play 3-tól
  • Prince23
    #219
    Robin Character Reveal
  • zzeN
    #218
    A new villain is joining Batman: Arkham City's expansive roster of evil, spotted in new gameplay footage from SCEA's Qore show: The Mad Hatter.




  • Evoluti0N
    #217
    Jah, azok gondolom lesznek az Arkham Asylumhoz hasonlóan.
  • Prince23
    #216
    Max ott dolgozók, ezek biztosan lesznek
  • Seth
    #215
    Inkább úgy mondanám, hogy a bűnözők leválasztották maguknak :D Nem börtön,ez az ő kis területük, ahol fakciókba szerveződtek ugye a szuperbűnözők szerint.
  • Evoluti0N
    #214
    Arkham City Gotham-ből leválasztott rész, ahol a bűnözőket őrzik. Szóval egyfajta börtönként működik. Ezért elég valószínűtlen, h lesznek civilek is.
  • CalebJoe
    #213
    ja ő az első Robin - Dick Grayson csak felnőtt és megváltoztatta a nevét
  • NovaTerra
    #212
    Erről a videóról jut eszembe. Civilek lesznek? Mert én még nem láttam egyet sem. Pedig Gothemben is vannak gondolom normális emberek is.

    Egyébként jól emlékszem, hogy Nightwing az egyenlő Robin?
  • allock #211
    nagyon fasza lesz :)
  • zzeN
    #210
    Nightwing
  • grebber
    #209
    PC-s verzió előnyei!
  • grebber
    #208
    Az első értékelés 10/10
  • Prince23
    #207
  • grebber
    #206
    A nagy terület miatt kell bele annyi rossz fiú
  • grebber
    #205
    Aranylemezre került!
  • Prince23
    #204
    Joker

  • Fpocok
    #203
    FASZOM!!!
  • grebber
    #202
    Egyértelmű,hogy a bevétel miatt!1 hónap alatt konzolokra elmegy pár milla utána meg már nem érdekli őket a pc-s warez!