12
Új vadászgatós MMO
  • ricsa008
    #12
    erről tudtok valamit? regeltem kaptam egy e-mal-t ami bővebb reget takart és most semmi
  • Roger6
    #11
    Úristen, te ne is játsszál soha többet multis játékot, még a végén öngyi leszel!
  • ricsa008
    #10
    ez is benne van a pakliba
  • TopGun
    #9
    Ez szerintem azert lesz baromsag, mert tuti, hogy szazan fognak ugrani egy kapitalis szarvasra, amit te cserkeszel mar orak ota, jon egy kocsog, aki csak ugy "hobbibol" lelovi eloled, mert az "olyan vicces", hogy te ott anyazol! Ahogy a legtobb MMO-ban van :(
  • Knabb
    #8
    Ezek általában inkább FPS-ek
  • norbi4567
    #7
    Fizetős.
    Csak pár dolgot lehet benne ingyen csinálni.
  • Matthew Baker
    #6
    na de milyen stílusban TPS? vagy Point n' click?
  • Ragnar360
    #5
    ááh jó kis vadászososssosossss SOSS
  • SötétBarom
    #4
    És mivan a "The Hunter"-ral?
  • byzhouse
    #3
    bejövős próbaszerencse ^^
  • Blum
    #2
    Jónak néz ki! kíváncsi vagyok rá.
  • berczely
    #1
    [centerHunter's World - Hipp hopp, jön Vuk

    Címkék: hunters world, mmo, monumental games, vadászat
    Fantasztikus új, vadászgatós MMO készülget a Monumental Games által. Kalapot fel, és elő a puskákkal.

    Személy szerint mindig is értetlenül álltam a Deer Hunter és a hasonszőrű játékok népszerűsége előtt. Tény azonban, hogy ezek a virtuális vadászattal foglakozó játékok igencsak jó eladásokat produkálnak, a szakma kritikái ellenére is. Az amúgy is divatos MMO hullámot kívánta meglovagolni a Monumental Games amikor a Hunter's World című csak olnine játszható gamma fejlesztésébe kezdett. Pompázatos puskák, vérszomjas vadászebek, csodás hacukák, és végtelen számú vad várja majd a kocavadászokat. Jelenleg az alpha tesztelés zajlik, aki érdekel már jelentkezhet is. Akit kiválasztanak, egy titulust is kapnak alapból: ők lesznek a Rangerek, a szűz világ első vadászai. A Hunter's World nem havidíjas megoldással operál, hanem mikrontranzakciókra épít, melyek segítségével extra tölténytáskát, pöpec dzsipeket, esetleg különösen vad blökiket szerezhetünk be. Hát én teljesen odáig vagyok, meg vissza, kérem. Nem is tudom mi hiányzott az életemből, lassan 32 éve...Tovább a forráshoz.




    További képek a hivatalos honlapon! Katt ide![/center]