8
The Seventh Dragon (böngészős játék)
  • Legend Killer
    #8
    :D
  • pxxl
    #7
  • Legend Killer
    #6
    attól, hogy ezt mondjuk, mi még kreatívak vagyunk. játssz vele nyugodtan... de én már meguntam. ettől függetlenül biztos, h vmilyen szinten jó géjm, de én már voltam egy-két ilyen böngésző alapúban és láttam rakat mást is, amibe be nem regeltem, még pedig azért, mert gyakorlatilag egy sémára épül az egész... plusz, ha itt is akad fizetős rész, akkor a gazdag userek könnyű előnyre tehetnek szert... főleg, ha paypalos fos a fizetési lehetőség.
    fail.

    de neked jó játékot, én nem bántottalak :D.
    és azért írtam, h 8dik, 9dik, satöbbi, mert akár több bőrt is lehúzhatnak így erről :D.
  • Kvarc
    #5
    Köszönöm a tisztelt urak igencsak kreatív és hasznos hozzászólását a témához. Csak tudnám, mi értelme van annak - ha valakit nem érdekel egy topic - hogy a hozzászólásában ugyanezt elmondja???
  • Legend Killer
    #4
    the8thdragon, the9th dragon, the10th dragon... etc.

    fail :D. és unom má az ilyeneket én is :D.
  • tigeroo
    #3
    :DDDDDDDDDDDDDd
  • pxxl
    #2
    nem megyünk. unjuk már az ilyen egy kaptafára épülő szarságokat. inkább pasziánszozok vazz
  • Kvarc
    #1
    Sziasztok!

    Ismeritek a Traviant? És a Heroes Of Might & Magic valamelyik részével is játszottatok? Akkor gyertek és nézzétek meg ezt az új böngészős játékot, december 1-én indult:
    http://dragon.bg-time.com/
    Nem ajánlás, nem kapok érte semmit, csak angol sajnos és csekély nyelvtudásommal árván érzem magam. Gyertek és segítsünk egymásnak. Keressetek meg "Kvarc" néven vagyok.