17
  • Sidewinder
    #17
    Nem a flame kedvéért,de tudtommal az számít űrhajósnak aki a 100km-es magasság fölé tudott emelkedni,és legalább 1-szer megkerülte a Földet,legjobb tudomásom szerint a spaceship-ekkel nem lehet megkerülni a Földet,csak űrugrást lehet végezni. Anno az X-15-el is fölé tudtak emelkedni a 100km magasságnak,ám a pilóták mégsem kapták meg az űrhajós címet mivel nem kerülték meg a Földet. Ha rosszul tudnám akkor elnézést.
  • Sidewinder
    #16
    Ha nyersz a lottón jó időben,akkor befizethetsz Szojuz-ra is. Az lényegesen igazibb. Ott megkerülöd a földet,1 hétig az űrállomáson élsz,stb,stb. Ez azért nem nyújt annyit. A maradék 1-2 milliárdnak a kamataiból utána meg nyugodtan éldegélsz:)
  • Sanyix
    #15
    juj átjönnek a márkláron a márklárok és mindenit márklárosítanak a márklárok fajából :)
  • Lmntal
    #14
    Űrhajó?? Mire a teszteket befejezik a kínaiak megnyitják a Csillagkapu(tm)-t, hacsak nem lesz kész előbb a teleportjuk és mennek majd a Marklaarra, úgyhogy felesleges erőlködni mosmán...
  • DrRadon
    #13
    Nem én állítom, hanem maguk az alkotók.
  • DrRadon
    #12
    Viágszerte? Ja, még a Kreml-ben is pezsgőt bontottak, mi? :)

    Oké, legyen űrhajó (bár Burt-ék is szuborbitális repülőnek nevezik, hiszen meg sem közelíti az űrhajózást sem sebességben sem pályában), nehogy itt is flém legyen.
  • NEXUS6
    #11
    Na az első amcsi űrhajósok fejét most nyomtad bele a tehéntrágyába.

    Örültek volna, ha annak idején amiért világszerte ünnepelték őket, azt egy ilyen kütyüvel tudták volna végrehajtani.

  • donatus13
    #10
    Látom értesz a dologhoz.
  • Scroll
    #9
    Ez azért közel sem annyira nehéz, mint amit az amcsik azzal a lánctalpas izével cipelnek.
  • DrRadon
    #8
    Na ne űrhajózzuk már le ezt a vackot :)

    A kis Polskira sem mondjuk, hogy haszongépjármű vagy versenygép, ezt se magasztaljuk űrhajóként. Ez csak egy parasztvakító szuborbitális repzó, aminek annyi köze van csak az űrhajózáshoz, hogy dehermetizáció esetén ugyanolyan torzult pofát vágnának, mint 100km-rel feljebb.
  • NEXUS6
    #7
    Meg bemutatták a Virgin Galactic űrhajóját is. Másfél év múlva olyan 30-40 milkáért felviszik az embert. Ha nyerek a lottón befizetek egy ilyen útra, minden nyáron!
  • immovable
    #6
    Ejj de jó, hogy mondod, elő kéne venni az ünnepek alatt játszani.
  • DaStorm81
    #5
    Tiszta Red Alert feeling a kép :)
  • Glutamin
    #4
    Nekem is ez jutott eszembe először így karácsonyhoz közeledve. Egyébként elképesztő, hogy mekkora egy országuk van ezeknek a "szovjeteknek". Néha megnézegetem Google Mapson, hogy a belső részeken milyen városok vannak és nagyon komoly hóval borított műholdképeket látni.
  • Szemjuel
    #3
    először Arankának olvastam :D:D
  • FoodLFG
    #2
    Hangulatos orosz táj a képen. ^^b
  • hodobaj
    #1
    Mennyivel okosabbak az oroszok míg az amcsik hatalmas lánctalpas rakéta szálitókát használnak, addig havas barátaink leraktak 2 pár sínt és 0 súrlódás mellet képesek szállítani a Paketa-t.