16
Autórádió antenna erősítő
  • Senmayel
    #16
    Akkor így fogok tenni. Köszönöm mindenkinek.
  • CseNo
    #15
    3 nap azt hiszem a csere, blokkal, dobozában, sértetlenül.
  • spy803
    #14
    #12 13 éves, enyém is elég régi. De benne van az Alfa szív. :)

    #13 Érdemes kipróbálni, ha jól tudom ha nem jó az árú akkor visszaviheted x napon belül és kötelesek visszafizetni az árát. (bár nem ismerem a fogyasztóvédelmi törvényeket, max eladod vaterán. :D )
  • Senmayel
    #13
    KSA14: Akkor ez felejtős. Mondjuk ez 1-2 ezer forintos
    Hirschmann W1:
    ez 5ezer forint körül van. Ez van valakinek? A Hirschmann egy megbízható márka. Sajna ismerős nincs. Láttatlanba meg nem akarok így pénzt kiadni.
  • CseNo
    #12
    Nem tudom milyen évjárat a tied, haveromnak egy elég régi típus volt.
    De hozzáteszem, hogy a régi autómban (Skoda Favo) sem tudtam hallgatni a Slágert ugyanazzal a rádiómagnóval, bármilyen antennával; amit az új autóból raktam át..

    Hogy ne offoljak: amiket lent felsorolt a kollega (erősítő márkák) azok már elég komolyak, biztos hogy erősítenek is. De a kis olcsó 1000-2000 Ft-os olyan henger alakú vackok semmit nem érnek. Én tanácsolnám, hogy ha van ismerősöd, aki ilyeneket árul, akkor tőle megvenni, kipróbálni, és ha nem szuperál akkor vissza tudnád adni.
  • spy803
    #11
    Nekem is Alfám van, jogos amit mondasz.
  • CseNo
    #10
    Ez autótípustól is függ, nem tudom mi az összefüggés. Havernak volt egy Alfa, na arra akármilyen antennát, erősítőt, zavarszűrőt raktunk, sosem volt jó, még az új lejátszó sem segített. Én betolt antennával is tisztán hallgatok néhány rádióállomást, menet közben is (gyári antennával).
  • spy803
    #9
    Az MNC nem egy világmárka, sőt. A Roxy azért zavaró mostanság mert egyéb pénzügyi problémáik miatt kicsit lejjebb kellett venniük az adójuk teljesítményéből, a többi adó meg elviekben nem recseghet, hacsak nem 60+ Kmre laksz Pesttől. Ruházz be egy erősítőre, egy próbát megérhet.
  • Senmayel
    #8
    Egy MNC cd-s rádióm van és sajna kicsit távolabb lakok pesttől. Néha tudom fogni pl. a Roxy-t, de sajna legtöbbször nem. /jó lenne a rádió1 is/ de néha a Juventus is bezavar.
  • spy803
    #7
    A rádiótól is függ. Ha márkás minőségi cuccod van, akkor egy 5 centis drót is elég a rádió fenekébe és tisztán jön minden, egy ilyen erősítővel meg simán túlerősítheti a jelet számára és azért lesz rossz az adás. Viszont ha gagyi kínai 30eFt os DVD lejátszós Tv tuneres vaterás cuccod van (mint nekem ) akkor kell az erősítő mert különben nem jön be semmi. :D
  • w77d
    #6
    Nekem egy Astra H kabriom van. Gyárilag pici antennát adnak hozzá, de nincs bajom a vétellel... pici, de fasza gyári antenna :)
  • SötétBarom
    #5
    Ha valaki tud valamit szóljon, itt Sopronban pont nem tudom tisztán fogni az FM4-t, pedig tök jó lenne :)
  • ajem kisa
    #4
    Értem, kösz!
    Nekem egy cliom van tetőantennával, én egy ideje lecseréltem egy 15cm-es antennára mert zavart, hogy olyan hosszu, de nincs bajom a rádiovétellel!
  • w77d
    #3
    általában azoknak kell, akik nem gyári antennát használnak. Régen amikor még tuningverdám volt nekem is ilyen kis csökött pici antennám volt. Faszán nézett ki, de szart sem lehetett rajta rendesen fogni...
  • ajem kisa
    #2
    Mit szeretnél jobban fogni?
    Csak azért kérdezem, mert nekem soha nemis fordult meg a fejemben, hogy szerezzek egy ilyet (igaz nemis hallottam ilyenről)!?
    Nekem nincsenek problémáim a vétellel a kocsiban!
  • Senmayel
    #1
    Sziasztok.

    Szeretném kérdezni hogy használ e valaki ilyen Autórádió antenna erősítőket és hogy mik a tapasztalatok, erősítik e valóban a jelet, jó a hatásfokuk?: Hirschmann W1 , KSA14 /asszem olasz/.
    Előre is köszi.