41
Samsung GT-S5600
  • Flavo
    #41
    Látom egyedül vagyok a problémámmal :S
  • Flavo
    #40
    Sziasztok !

    Lenne egy problémám az S5600-val.

    Win7 operációs rendszerem van és nem ismeri fel USB-n keresztül a telefont sem a samsung pc studio sem más program.

    Az usb driver telepítésnél valami data interface probléma van .

    Valaki tudna nekem segíteni?

    Előre is köszönöm.

    Üdv Flavooo
  • Aquir
    #39
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • The Best
    #38
    sziasztok lenne 1 kis problémám. frissiteni szeretem volna a telcsit de error irt ki és a képernyö piros lett és azota se kép se hang nem müködik a telefon a program nem is látja mit csináljak
  • szabika005
    #37
    Valaki nem tudja megmondani hogy hogy a picsába tudom letörölni az alap hangokat és képeket? illetve h valakinek nincs egy s5600-ra kifejlesztett firmware-ja ami megbízhatóan működik a telón?
  • deejayold
    #36
    Hello és ha nem jelenik meg egy se akkor hányas portot kell beírni?
  • deejayold
    #35
    Jah meg még vmi. Amikor rákapcsoltam a telót PC-Stúdió módra akkor ugye telepíti az eszközillesztő szoftvert és nem csatlakozik a pc stúdióhoz mert a Data Interfaceket vlamiért nem tudja feltelepíteni.
    Válaszaitokat várom. Köszi:Áron
  • deejayold
    #34
    Hello! Megszeretném érdezni,hogy tudna nekem valaki segítséget adni az S5600-hoz mert a TkFileExplorerben nekem nincsen port, tehát nem tudok kiválasztani portot és ugye tovább meg anélkül nem lehet menni.
    Segítséged szertnék tőletek, kérlek titeket, hogy irjatok vissza és adjatok vmi segítséget.
    Köszi: Áron
  • terencehIII
    #33
    nem lehet
  • vicktory
    #32
    Sziasztok az lehetséges hogy az s5600-osnál fényképezéskor nem lehet zoomolni?
  • Wild Black Bone
    #31
    Üdv!
    van egy kis problémám hogy megcsináltam a 11 lépést. De a játék azt irja ki: " JAVA-hiba. Érvénytelen Formátum. " és hogy mit kell csinálni ilyenkor kérem valaki irja meg köszönöm
  • Jancsika8
    #30
    itt van minden meg torrentről is sokat tudsz szedni...
  • Jancsika8
    #29
    http://s5230.rbz.hu
  • terencehIII
    #28
    én eredeti nokia csengőhangokat és sms hangot keresek tud valaki segíteni?
  • joshua
    #27
    Még 1 vmi ! :D Honnan tudok letölteni ehez Game-t ? Egész nap ezt keresem s egy csomot feltettem de egyik sem az ihazi , elég fos mind , hol az irányítás hol ez - hol az ! Vki pls egy oldalt !

    köszi
  • joshua
    #26
    Ez is megvan ! Kösz a help-et !
  • joshua
    #25
    Nah , ez is megvan :) Most másik probléma lépett fel ! :( Elindítanám a game-t de azt irja hogy ! " JAVA-hiba. Érvénytelen Formátum. "
  • joshua
    #24
    Megtudtam csinálni csak 1 problémám van , Sehol nem találom a Gameket !

    Letöltöttem egy jar játékot és csináltam mellé jad ot is , ezeket bemásoltam az adott mappába ! Ezután restartoltam a telot , de sehol nem látom a game-t !
  • Picar77
    #23
    készenléti állapot mit takar ? _D
    már bocsi hogy láma vagyok
  • joshua
    #22
    Üdv.

    Hogy tudom megoldani hogy a hátterembe 3 különböző képet tegyek be ? Tehát mikor forgatom 3 külön kép legyen a 3 külön oldalon !

    TkFileExplorer_2.2.exe ezt a file-t merre találom ? Ha lenyomok ehez a telohoz lévő java játékot simán átmásolom a memoriakártyára és fel kell telepítenem ?

    Előre is köszi !
  • Jancsika8
    #21
    a készülék készenléti állapotba legyen...és az automata "bill"-zárat vedd le...
  • Picar77
    #20
    Hy
    elinditom a pk explorer-tbeállitom a portot aztán kapcsolodni probálok és eztirja ki:
    error:the communication link is lost
    Mi lehet a gond ?
  • Jancsika8
    #19
    http://s5230.rbz.hu
  • Jancsika8
    #18
    hi.

    visszahúzod a Widgetek közé...vagy kikapcsolod a Widget beállításoknál
  • mikusmate
    #17
    Hogy lehet a zenelejátszót és a rádiót eltávolítani a képernyőről?
  • terencehIII
    #16
    valaki tud valami oldalt ahonnan lehet tölteni progit vagy játékokat a telefonhoz?
  • Jancsika8
    #15
    oppsz véletlenül rányomtam a Create all records-ra

    lehet baj belőle?
  • Jancsika8
    #14
    és esetleg azt,hogy progikat hogy lehet felrakni rá?ami nem jar-os?
  • Vaxi
    #13
    csak annyit mondtam, hogy ne üssenek be minden google-n talált kódot, mert így járnak. :)
  • Jancsika8
    #12
    Királyság OK megy mint a karikacsapás:D:D:D

    Már csak azt kéne beállítanom,hogy ne tegye ki az érintőképernyős játékoknál a virtuális billentyűket...
  • Jancsika8
    #11
    deee végülis jobb lenne ha a kismanók megcsinálnák:P
  • Jancsika8
    #10
    googlizom googlizom csak mindenhol öcsögösködik...
  • PeeTeR
    #9
    google vaze GOOGLE
    nehogymar mindent az orrod ala kelljen rakni
  • PeeTeR
    #8
    hat en meg batran ajanlom mivel D600 meg D900 -hoz is en csinaltam itt java upload leirast es erdekes senkinek nincs semmi baja vele. az meg hogy nalad szar volt az SW es kinyirta magat ez egyedi problema.
  • Jancsika8
    #7
    honnan tudom a Pk fileexplorert letölteni?
  • Jancsika8
    #6
    nekem még szerdáig belefér a 3 napba majd visszaviszem ha meghal:D:D:D
  • Jancsika8
    #5
    nah ez gyorsan ment már próbálom is:D
  • Vaxi
    #4
    én az ilyen bepötyögősben nem bízok, a régi samsungomat egy ilyen gyilkolta le 0-ra, teljesen formázta az egész telcsit, hivatalos szervizben sem tudtak vele mit kezdeni :DD
    szal csak óvatosan
  • PeeTeR
    #3
    sot itt egy megjobb :)
    #2 -ot lehet torolni ha valaki akarja

    Pontos leírás jawa telepítéshez,ha ezt követitek biztosan telepíthető minden játék:

    1. Telepítsük fel a samsung modem alaklmazást a SAMSUNG COMPOSITE USB DRIVER-t

    2. Csatlakoztassuk a telefont a pc-hez,(a számítógépes kapcsolatok a Samsung PC studio legyen)

    3. Futassuk a TkFileExplorer_2.2.exe - filet

    4. Az elindított programban kattintsunk a settings- Com fülre

    5. Menjünk a Port legördülo~ menüjére és válasszunk portot, majd ok.

    6. File - connect- el elo~ jön a telefon filerendszere - ha mindent jól csináltunk.

    7. Menjünk az /exe/java/games könyvtára és hozzunk létre egy új könyvtárat a játék nevével (jobb klikk-create)

    8. A TkFileExplorer felso~ file rendszerében navigáljunk a letöltött játékhoz és drag and droppal húzzok át a 2 jad/jar fileokat az elkészített könyvtárba

    9. Ezzel elkészült a dolog, húzzuk ki az usb-t ... file-disconnect, ha még fut a file-explorer

    10. Tárcsázzuk a telefonban a *#6984125*# karakatereketm majd az elo~jövo~ menübo~l menjünk az Internalsba- és adjuk meg a *#9072641*# masterkeyt

    11. Válasszuk ki a Storage settings-et és bökjünk a Java Db-re


    ezzel készen is lennénk, a játékoknál már megtaláljuk a feltelepített játékot


    faq:
    ha a 7-es lépés nem menne elso~re nem kell kétségbeesni -én majdnem megtettem - , egy restart megfogja oldani a problémát

    még felmerülhet egy probléma, ekkor chekoljuk h nem-e fut a pcstudio, mert egyszerre nem futattható a pc studio és a TkFileExplorer

    Hát ennyi.
    Az itt fellelheto~ játékokhoz kell a jad fájl is,amit a JadMaker nevu^ progival lehet megcsinálni telepítés elött.
  • PeeTeR
    #2
    Fogtok egy PK fileexplorer, rádugjátok a telót a gépre, telót PC Studio módba
    kell tenni (USB). Ha ez megvan pk fileexplorerrel csatlakoztok a telóhoz (COM portot
    megadni, ha nem jelenik meg egy se, akkor beírni).
    Ezután kikeresitek a telón az Exe->Java mappát asszem... vagy valami hasonló...
    (ahol megtaláljátok a telefonon lévő játékokat)
    ide bemásoljátok egy külön könyvtárba a JAD és JAR fájlokat,
    majd lehúzzátok a telót a kábelről.

    most jön a pötyögtetés.
    *#6984125*#
    majd 4es menü (internals)
    a jelszó ide:
    *#9072641*#
    aztán 6os menü, storage settings
    és 3. Update Java DB