28
  • Tower Guard
    #28
    Hát ez a game, ez elég pocsék...
    Jól búcsúzott a Pandemic, gratulálok neki...
  • Hans von Luck
    #27
    THX az infóért...
  • Glutamin
    #26
    Szerintem is nagyon jó kis gamma. Alig tudom esténként letenni. Hangulata nagyon jó, grafika is bővel elmegy. Vannak itt-ott elnagyolt részek, de még így sincs semmi szégyenkezni valója.

    ATI+Vista/Win7 probléma van, XP-vel jó.

    A 7 perces telepítési időn csak nevetni tudok. Ez legyen a legfőbb baja valakinek.

  • Hans von Luck
    #25
    Nem megy jól Ati kártyákon?
  • Narxis
    #24
    7 perc akkor is lószar, van akinél PC-n ez az átlag telepítési idő.
  • xido
    #23
    Hát mert idáig az volt,hogy "Konzol..csak beteszed a lemezt és játszol,nem kell pöszmögni telepítésekkel meg ilyenekkel":)
  • Evoluti0N
    #22
    Na meg ez a mondat: "A PS3 tulajoknak talán rossz hír, hogy gépükre több, mint hét percig tart a telepítés, ami hosszabb a PC-s installnál is."
    Tényleg. Hogy lehet kibírni 7 percet? Szörnyű.
  • Evoluti0N
    #21
    Nekem bejön a játék. Eddig 3-4 órát játszottam és nagyon hangulatos. Nem tudom, h mire fel ez a 6.5 pont.
  • Quent1n
    #20
    Kár azért..... :)
  • Fbn Lx
    #19
    ennyit
  • Quent1n
    #18
    Amit kihagytam azok az ellenállási pontok mikor menekülsz. Nagy ötlet volt betenni őket. Összességébe nem igazán értem a 6/10 es teszteket. Ha egy Modern Warfare2 9.8-at kaphat holott "csak" egy CoD4 rev2. Ennyit számít a hype meg a csúsztatott pénzek.
  • Quent1n
    #17
    Én végigvittem és bizony nekem nagyon bejött! Bele lehet kötni a grafikába, a bugokba stb., de hangulatilag nekem nagyon átjött és a storyja is tetszett. A grafikára leginkább a hangulatos jelzés illik, néhol nagyon szép, néhol nagyon csúnya, de van hangulata. A lopakodás, házra mászkálás stb. jó lett. Örömteli, hogy végre nincs HP hanem elbújunk és gyógyulunk, ezzel sok lótifuti van megspórolva EÜ csomagokért. Jók a különféle náci őrposztok amiket ki lehet iktatni, vagy említhetném a járókelők megmentését is. Az autók is jók, bár törésmodelljük nem igazán van de ez érthető hisz elég könnyen rongyolódnának.
    Nkem hangulatilag sokat adott a játék még ha egy elég gyatra konzolport is. Lehet fikázni, bele lehet kötni de nekem átjött. 8.6/10 :)
  • Balumann
    #16
    Nekem is (főleg a 2. rész), de csak mert multiban jókat lehetett ökörködni :D Ez videók alapján pláne kiesett nálam. Mercenariessel megpróbálkoztam, mindjárt grafikai bugok, akadás, undorító kinézet, összevissza lövő fegyver, amikor kipróbáltam az első járművet egyből uninstall.

    Ezzel a mesztelenséggel szerintem szándékosan teremtenek botrányt, ezzel is népszerűsödik a játék a játékosok körében. Rosszabb mint a hype...
  • Fbn Lx
    #15
    A családvédő szervezetek meg nyugodt szívvel elmehetnek a picsába.
    A csöcsök annyira természetellenesek lennének? A melleket rejtegetni kell az emberi szemek elől, mert eredendő bűnt hordoznak magukban?
    Istenem, még egy ilyen elbaszott szemléletmódot. A meztelenség az ember természetes állapota, nem a rohadt melltartó.
  • Fbn Lx
    #14
    Nekem tetszik a játék. Grafikailag nem nagy szám, de a története szerethető, a hangulata is elég jó, egyedi. Nagyon lehúzták... nekem inkább ez, mint egy MW2, meg a hype. Jó kis black&white dohányfüstös kurvás Párizs, régi autókkal.
  • Indigo
    #13
    Szedett-vedett salátacikk. SG színvonal. :)
  • nohea
    #12
    DLC? Hö? Én nemtom, nekem alapból választható opció volt PC-n...vagy megint már csak a konzoltömegről van szó? Mer' akkor viszont talán úgy kéne írni, hogy egyértelmű legyen a dolog... -.-"
    Egyébként: aztaqrva! Ma is okosodtam - a fedetlen női mell egy játékban már egyenlő a botránnyal... VÁÁÁÓÓÓÓ.
    Magának a játéknak a minőségéről meg külön cikket lehetne írni, szal nem kéne keverni a két témát. :D
  • Indigo
    #11
    Battlefront semennyire nem tudott érdekelni, FSW-t elkezdtem, de félbehagytam, Mercenaries 2 meg annyira szánalmas játék lett minden szempontból (PC-n legalábbis), hogy nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek... Annál ratyibb játékot még nem láttam. A LOTR: Conquest-ből egy videó is elég volt, röhejes "játék" az is...

    Ezek után nem várok túl sokat a Saboteur-tól sem...

    És igaz, inkább az az érdekes, hogy eddig kihúzták ilyen játékokkal a hátuk mögött...
  • #10
    Kár érte,amm szar az ati kártyákhoz....
  • Rage47
    #9
    azért a GTA4 jóval többet adott (a PC-s tákolmányt leszámítva), ne hasonlítgassuk annyira sztem össze őket.
  • Hans von Luck
    #8
    Nem olyan gáz a játék...nácis GTA...
  • Rage47
    #7
    a felsorolt gamek közül egyedül a Battlefront tetszett:D
  • dronkZero
    #6
    Hm, a Battlefront nem licenszelt engine, hanem saját. Ma is tanultam valami újat...
  • dronkZero
    #5
    Hát őszintén nem kár a Pandemicért... Bettlezone 2 még korrekt iparosmunka volt, de már el volt baszarintva az eredetihez képest. Talán az egyetlen játékuk, ami tetszik.
    Battlefront egy sima Battlefield koppintás, ha jól tudom licenszelt BF engine, nem lehetett egy nagy kihívás új pályákat, modelleket gyártani alá, főleg egy ilyen szinten "kész" világban, ahol semmi újat nem kell kitalálni...

    Full Spectrum Warrior az "elmegy" kategória, de pl egy végigjátszásig sem tudott lekötni, úgy a kétharmadánál hagytam abba.

    Mercenaries-nál bénább és gagyibb GTA klónt én még nem láttam. Szar grafika, műanyag fíling, iszonyatos irányítás, idióta háttérsztori. Minden, ami egy játékot fossá tesz.

    Aztán itt ez a Saboteur, amiről csak rosszat hallok.

    Inkább az a furcsa, hogy eddig életben maradt egy fejlesztő stúdió, ami éveken keresztül a B kategória alját tudta csak hozni minőségben...
  • Rage47
    #4
    Szerintem sem nagy eresztés, kár érte.
  • Reg5
    #3
    Sztem meg jó játék. De lehet, hogy csak szar ízlésem van
  • Inquisitor
    #2
    "Egyes családvédő szervezetek máris jelezték nemtetszésüket."
    Egy náci irtós játéknak mi köze a családvédőkhöz? Már régen rossz ha a kiskorú személy ilyen korhatáros motyóval játszik. Másrészt nem biztos, hogy attól lesz lelkileg egészséges ha harminc éves korán max. fényképen lát ilyesmit.
  • Vorpal
    #1
    Pocsék volt...