17
Acer okostelefonok és PDA-k topikja
  • Csibusz
    #17
    Sziasztok, ha valakit érdekelne:
    Acer S200/F1
  • Solten
    #16
    link

  • mrzed001
    #15
    M810-el volt gondunk, de némi jogászkodással sikerült speedshopot rávenni, hogy próbálkozzon már mert igen rosszul jár.
    Végül lassan (fél év), és sok hibával részükről, de sikerült garisan kicseréltetni az alaplapját ... aztán harmadik felszólításra már a jó 0. napos garis papírt is méltóztattak elküldeni hozzá.
  • franc0
    #14
    Csak el ne romoljon, mert a gariztatása szopás.
  • mrzed001
    #13
    És igen, ismét igazam volt mindenben :)

    Megvettem, és már pár hónapja nyüstölöm az S200-ast.
    Igen, a Sift Star III-as GPS jóval erősebb volt az X-800-ban. Az még a házban is megtalálta a jelet. S200-nak meg néha az úton is megszakad.
    Azért még bőven használható, csak hát visszalépés.

    Az ujjlenyomatokkal sem tévedtem :)

    Viszont GYORS, megy mint az atom. Felturbózva Mobil Shellel és S2U2-al igen szépen és jól hasít. Hát, 1 Ghz-es a kicsike procija :D

    Én csak ajánlani tudom.
  • kn00bis
    #12
    Acer S100 Liquid (android) teszt, ez is jónak néz ki, sőt...
  • circa
    #11
    Azt nem tudja valaki, hogy Acer hivatalos magyar weboldalán miért nincsenek kitéve a telefonok, néztem más országokat is és szinte csak a UK-ban van kitéve az összes elérhető típus, még a németeknél sincsenek kint a legújabbak.
  • mrzed001
    #10
    na ezen most én is elgondolkodtam, jó opció az X800-as után.
    Két apró hibája van, a fekete ujjlenyomatmarasztaló ház és hogy nem Sirf a GPS-e (ezmiért, amikor az Eten csak ezt rakott a kütyükbe?)
  • franc0
    #9
    Kategóriájában eszméletlen jó vétel.

    Arra figyelj ha megveszed, első dolgod legyen letörölni a gyári memóriaoptimalizáló programot. Onnantól egy álom.
  • kn00bis
    #8
    Igen efelől érdeklődtem #2-ben :)
    Itt van róla pár videó:


  • desigo
    #7
    ezt kipróbálnám,hogy milyen...

    Acer mobil 1GHz-es CPU-val - 100 ezer forintért
  • ajem kisa
    #6
  • karajjj
    #5
    kár hogy én gugelt írtam :D
  • ajem kisa
    #4
    Tessék!:D:D
  • karajjj
    #3
    mennyiért vesztegetik az ilyeneket? lusta vagyok a gugelbe rákeresni...
  • kn00bis
    #2
    Fel is tenném az első kérdést, nekem még csak Acer laptopokkal volt dolgom, és velük 100%-osan meg vagyok elégedve, de telefonnal vagy PDA-val még nem. Most telefon vásárláson töröm a fejem és az Acer neoTouch S200-as készülék nagyon megtetszett nekem, és ami a nem mindegy az ára is kifejezetten baráti a felszereltségéhez képest, csak éppen azt nem tudom, hogy a viszonylag alacsony ár a minőség rovására ment-e vajon. Így akinek volt már dolga acer telefonnal, nem feltétlenül ezzel a típussal az legyen olyan kedves és mondjon egy pár szót róla.
  • kn00bis
    #1
    Sziasztok!

    Nem találtam Acer telefonokkal/PDA-kal foglalkozó topikot, ezért nyitottam egyet :)

    Meg lehet osztani a készülékekkel kapcsolatos észrevételeket, tapasztalatokat, mennyire váltották be vagy éppen nem a hozzájuk fűzött reményeket.

    Acer telefonok hivatalos oldala