10
Garena Connecting World Gamers
  • F1re
    #10
    legjobb cucc ezen nyomjuk Dotát :D van egy 18 meg egy 14es accom
  • hodobaj
    #9
    Ez olyan mint az Xfire meg a Hamachi összegyúrva. A Steam az külön tészta.
  • JethroHUN
    #8
    Steamen venni bármit is? Inkább veszek dobozosat cdg-n mit hogy pénzért tölthesem le a f.s steamről. Nem értem mért kell ennyire tunkolni az a hülyeséget MW2 is steames...
  • xNoodlex
    #7
    Szerintem meg egy, az emberiség ellen elkövetett bűtény... Már csak azért is megéri Steamen megvenni a játékokat, hogy ne kelljen ezzel a bughalmaz Szarena-val idegeskedni.
  • Benny04
    #6
    ja
  • JethroHUN
    #5
    Ez a program pl a hamachi és a steam keveréke lenne?
  • Benny04
    #4
    miért nem indítja el nekem az l4d2-t? :C
  • SL
    #3
    jó cucc, haverékkal ezen szoktuk tolni a Killing Floor-t.
  • Golyo69
    #2
    majd meglesem:D köszi :D
  • hodobaj
    #1
    Egy virtuális hálózat ahol kedvenc játékainkal tudunk játszani multiplayer-ben. De mégis egy kicsit már , mert itt nem a játék beépített szerver kereső szolgáltatását veszed igénybe, hanem a Garena kliense keres neked szervert és virtuális Lan hálózatot hozz létre a gépek között ezáltal úgy tudtok egymáshoz csatlakozni mintha helyi hálózaton lennétek összekötve. Aki ismeri vagy használta már a Hamachi nevű programot ahhoz tudnám legjobban hasonlítani csak itt bárkinek a hálózatához csatlakozhatunk, nem kell a haverokkal megbeszélni, hogy ha szeretnél egy kicsit játszani multiba.

    Mivel Magyarországon alig ismerik ez a rendszert ezért létrehoztam egy fansite-t azoknak akik szeretnének megismerkedni a rendszerrel. garena.techgarazs.com