20
  • FlyingV
    #20
    ezt az ostoba szemöldökráncigálós szartestű ótvaros ribi így bejön mindenkinek? xD
  • Jrex
    #19
    Én úgy is csak Emma Watson miatt nézem :D
  • Cat 02 #18
    Eddig minden film xar volt (1 nem :D), ez is az lesz, felesleges reménykedni :S
  • rufhus
    #17
    Az biztos..!
  • brodix
    #16
    Ja, az első téleg az:
    Radcliffe még mindig bu*i, Grint megint be van tépve, Watson meg még mindig dögös
  • angelslie
    #15
    Sokatmondó képek :DDD
  • icemankimi
    #14
    majd ha kijön a hét is akkor megnézem az egészet
  • HarryProf
    #13
    Azóta már megjelent a második kép is belőle:
  • torcipepe
    #12
    találhattak volna egy normálisabb képet
  • immovable
    #11
    Megvan magyarul, angolul egyaránt. Nem volt olcsó, de épp most fejezem be magyarul a 7. könyvet, aztán kezdem elölről eredeti nyelven.
  • krajcsovszkig
    #10
    Nekem pont a 7. könyv tetszett a legjobban... :P

    Valahogy olyan különleges fílingje volt a dolognak, meg egy csomó régi rejtély is megoldódott és a nyomozós rész is poén volt, csak a vége volt kicsit nyálas, de hát ennyi kell...

    Amúgy én azt hallottam, hogy valaki már írja a HP8-at, mert arra számít, hogy nagyobb lesz a bevétele mint a büntetés a szerzői jogok megsértéséért...
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Remek könyv mindegyik, filmből csak az első 2 tetszett, bár még a 3. nem volt rossz. Azóta viszont egyik sem jött be, kiváncsi leszek a 7-re.
  • narumon
    #8
    Szerintem mindegyik könyvben az igazi. Nagyon jó könyvek, érdemes betárazni őket.
  • Narxis
    #7
    Neked tetszett a 6. film?

    Szerintem az eddigi filmek közül a legrosszabb, persze ízlések és pofonok.
  • mrzed001
    #6
    Már a 4-5-öt is két részben kellett volna csinálniuk, akkor kevésbé kellett volna vágni a sztorit.
    Ebben most az a gáz, hogy minden ami eddig kimaradt (és a 7-esben lesz lényeges) az most visszaüt
  • Chocho
    #5
    Nagyon kíváncsi leszek erre a filmre. Őszintén szólva a 7. könyv az odabaxós 6. után már nem jött be olyan nagyon (szvsz sok volt az üresjárat), viszont a Félvér herceg mozija elég jó lett (meg is lepődtem rajta), úgyhogy van esély rá, hogy az ucsó epizód(ok) is odaverjenek.
  • Loverman
    #4
    ja, a félvér hercegben, ami mostanság van kint...
  • Jimmyke
    #3
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Snape kills Dumbledore
  • tricky
    #2
    ...én se bírtam volna ki addig letöltöttem a netről a 7. részt és most olvasom a 365. oldalnál eléggé hosszú könyv, nem mondom
    nem igen szeretek olvasni, de ez valahogy le tud kötni...
  • Narxis
    #1
    áááááááááá nem bírom ki addig!!! Harry Potter 4ever!!!!!!!!!!!