33
Új UE3-as FPS csoda
  • Qwerty4
    #33
    Pff...borzalmas a társaink AI-ja. Belefutnak az ellenbe, megöletik magukat, hogy aztán menjek utánuk menteni az ostoba pofájukat. Mindössze azért, hogy engem is szórjanak golyóval és forduljak fel.
    Ráadásul a videót sehogy se lehet kinyomni. Brr...
    Idegesítő fos ez a játék (single).
  • DarkSector
    #32
    megnéztem ezt a cuccot, amugy nem fps, hanem tps.
    régebben 2 cucot reklámoztak, hogy gow-hoz hasonló másolat lesz, hát ez szerintem a gyengébbik játék lesz.

    egyetértek az előző hozzászólással, ninstall.
  • MR ME
    #31
    na kipróbáltuk haverral a gamet, nem akarom túlspilázni, egy a játék egyszerűen szar
    agyatlan lövölde, dugig buggal, nevetséges AI, az egész egy óra után uninstallba fulladt...
  • Shep
    #30
    Na megnéztem én is, hát egy sima lövölde amivel el lehet lenni ideig-óráig, de ami nagyon zavar, hogy totál nem vagyok képben ,hogy most ki- kicsoda, miért vagyunk ott ki ellen küzdünk.
  • cornellred
    #29
    nekem is ez a bajom:/
    nem találkozott még ezzel más aki megtudta volna csinálni ?

    (azokat felraktam amiket felajánlott az installnál és nem volt frissebb)
  • Prince23
    #28
    Regisztrálhatsz a játékon belül. vagy lépj fel a gamespy.com-ra és ott jelentkezz be.
    ha ez megvan,a kkor borderlandsal is tolhatod, mivel az is Gamespy powered games
  • MR ME
    #27
    és azt hol vagy mi úton hogyan? azt nem vágom :S
  • Prince23
    #26
    Nem kell hozzá!

    Gamespy acc kell
  • MR ME
    #25
    hamával megy?
  • grebber
    #24
    Na kipróbáltam nagyon gyenge eresztés!
  • grebber
    #23
    Eredeti?
  • Rowlend
    #22
    Iszonyúan felbosszant az hogy felmegyek egy coop szerverre persze a feljutás is egy külön procedúra mert nem mindegyikre enged fel a másik pedig hogy amikor feljutok maximum 1-2 pályát bír és utána elveszik a kapcsolat és nem találom utána a szervert. Lehet van patch hozzá vagy valami? Mer a szerverekből is kevés van
  • Prince23
    #21
    Egyedül? én most indítottam el nemrég ela gammát, és 10 perc alatt joinöltak rám ketten is. :D teljesítettem a lvl 1-et

    egy-két hónapig menő lesz a gamma, csak sajna a feledésbe fog merülni majd :D
  • Solid Snake
    #20
    Egy kis kedv csináló,gyertek a coopra, mert egyedül uncsi


  • Danryu82
    #19
    Nincs hangja a játéknak, meg zenéje sincs. Miért? Help!!
  • Prince23
    #18
    + fav

    az a gáz, hogy akinek van gamespy ID-je az simán játszhat online. DM elmegy, de itt a coopon van a hangsúly

  • Solid Snake
    #17
    Coopban nem rossz ez, elején kicsit uncsi de aztán beindul a
  • Solid Snake
    #16
    Viszont ami pozitív hogy müxik a multija, egynek elmegy
  • alma2
    #15
    Szoval ezt a csapatot kellene feloszlatni, de aki a saboteur-t csinalta. Eg es fold a minosegbeli kulonbseg. termeszetesem utobbi javara.
  • alma2
    #14
    egy fel orat birtam. Sajna nagyon b kategorias lett. Leginkabb a bugyuta harc miatt, ami a lenyeg lenne benne. A fel ora alatt amugy teljesen massa effect erzesem volt, leszamitva, hogy 0 parpeszed. Csak mesz losz ennyi. kb mint a left for dead.
    gondolom coopban 4-en lehet tolni, akkor a sajat a.i toketlenkedese nem annyira szembetuno, de akkor is ott marad meg az ellen, ami iszonyat.
    Ami feltunt teljesen hianyzik az arc mimika, csak a szaj mozog. A szinek direkt deszaturaltak mielott azt hiszi valaki elromlott a monitora. Az epuleteken belul visszajonnek :)
  • Rowlend
    #13
    Hol található meg?
  • strebacom
    #12
    Hóóó na végre......
    Faxa game lesz.....
  • Solid Snake
    #11
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The.Scourge.Project.Episode.1.and.2-SKIDROW

  • grebber
    #10
    Új képek
  • grebber
    #9
    Márciusban jön STEAM-en + Trailer
  • strebacom
    #8
    INFÓ!!
  • strebacom
    #7
    Decemberben jön...

  • VRSDM
    #6
    előbb írtam mint néztem volna a vidit ...
  • gfreak
    #5
    a guru megint képben van :D
  • MR ME
    #4
    "A játék valamikor 2008-ban jelenthet meg"
  • VRSDM
    #3
    "a stratégiát előre meg kell majd tervezni és így kell véghez vinni az egyre nehezedő küldetéseket."

    Rainbow Six (még az igazi) óta hiányzik ez :)
  • grebber
    #2
    Á ez nem igaz valami nem volt okés a Wordbe pedig minden info benne volt!

    Hivatalos oldal

    Infok a PC GURU-tól!
  • grebber
    #1
    The Scourge Project!

    A Tragnarion Studios újabb játéka, mely Unreal Engine 3 grafikus motorral lesz megáldva. A csapatalapú játékban a stratégiát előre meg kell majd tervezni és így kell véghez vinni az egyre nehezedő küldetéseket.

    The Scourge Project, powered by Epic's Unreal Engine 3, will be a story-driven FPS game built from the ground up for co-op squad play, where up to 4 players each experience a personal story, whilst playing together as a squad.

    The Scourge Project will use Epic´s Unreal Engine for their new multiplatform shooter featuring a unique focus on co-operative narrative and gameplay. The Scourge Project will be a story-driven 3rd person shooter game built from the ground up for co-op, where up to 4 players each experience a personal story whilst playing together as a squad.

    The Scourge Project will come on a 2 episode bundle with more than 5 hours of gameplay spanning 4 complete levels, up to 4 Player Co-op Campaign Mode, 4 Unique Playable Characters to choose from, an arsenal of weapons and special abilities, thrilling boss-fights and environmental puzzles. The Scourge Project will have multiplayer modes such as Deathmatch, Team Deathmatch, Capture The Flag and Frontiers, all of which allow up to 16 Players.

    Omar Salleh, Game Director for “The Scourge Project” at Tragnarion Studios said: “We’re really excited about the upcoming release of The Scourge Project. The whole team has put a huge amount of love and effort into creating something special and we’re all eager to see action gamers the world over having a blast with the gameplay and soaking up the breathtaking visuals and soundscapes. Our unique blend of co-op action plus co-op storytelling, in which each playable character has a distinct perspective on the central plot, brings something new to the table and we’re definitely looking forward to expanding on this and much more in the rest of the Scourge Saga.”

    The Scourge Project will be distributed digitally for PC via Steam and for Xbox Live/Playstation Network in March 2010.

    forrás és a képek:
    Worthplaying