32
PC Edition
  • Novotsik
    #32
    szerintem nem a legjobb játék tény h nem rossz de az teljesen kiakaszt h az ellenfelekbe minimum fél tár kell a gépfegyóból ez röhej!
  • Kongy
    #31
    Nem lesz PC-s GoW2. Már a 3 készül Xboxra, és továbbra is xbox exkluzív marad. A PC-s verzió csak egy pletyka volt.
  • Kongy
    #30
    Egy Full HD TV-n ne mondjátok, hogy nem szép.
  • Totti5
    #29
    Hülyeséget beszélsz, pécén szebb a nagyobb felbontásnak köszönhetően, de egyátalán nem egetverő a különbség.
  • Totti5
    #28
    Ne trollkodj:) ez egy nagyon nagyon jó játék, mondhatni Epic:)
  • DeviloftheHell
    #27
    azért pc-n és trágya konzolon a képminöség ég és föld a rendesen emgcsinálják a játékot:)
  • grebber
    #26
    Ez már régóta nem hájp kérdés hanem pénz.És ha kell nekik majd pénz kifogják adni.
    Ha csak 350ezer db-ot eladna (ennyi tuti elfogy) mondjuk 40 dodóért az már 12 millió dolcsi bevétel.A portolás ára ennek a töredéke.
  • Murder3
    #25
    általában az iylen konzol pártiak szokták verni a nyálukat.
    Am ha lenne pénzem konzolra akkor én PS3-at vennék.
  • PersianWarrior
    #24
    Jó lenne ez a game PC-re is biztos. A GoW 1 is jó volt... de az esély hogy ezt kiadják kritikusan csekély...sajnos. Microsoft az exbáx tríszixtit hájpolja nem a PC-t sajnos, ami aztán télleg Microsoft platformnak tekinthető a Windows miatt...
  • gfreak
    #23
    gyerekek baszki, nagyon súlyosak vagytok...minden témában lehet rasszozni-politizálni, pc vs konzolt és ati vs nvidiát játszani, témától függetlenül...röhej...minek a szájkarate állandóan? 'majd én megmondom a buzi pcs/konzolos/atis/nvidias/jobbos/balos/libcsi/verarulo/fajimado/stb arcnak hogy kurvannya!'...komolyan, ennek mi értelme?
  • gfreak
    #22
    na látod az nem lenne rossz....majd a GoW2 után :D
  • Murder3
    #21
    khm és mivel érsz többet egy xbox 360-al amit nemsoká már felvált 1 újvagy 1 high end pc-vel amit jó 2 évig nem kell fejleszteni és minden elmegy rajta maxon....?
  • Narxis
    #20
    Persze drukkolok, hogy megjelenjen de nem élem bele magam...
  • Narxis
    #19
    Hogyne, rögtön a Fable 2 is meg fog jelenni PC-n...ugyanmár :)
  • karajjj
    #18
    nem tudom, hogy figyelted-e az előzményt...
  • Seth
    #17
    Egy xboxon ne akarjál fotoshopozni meg programozni, nem arra való. Pc-n meg ne akarj szájharmonikázni...
  • karajjj
    #16
    jó, xboxon mikor fogok programozni, vagy photoshoppolni pl? :D

    na de szerintem zárjuk le ezt a miattam haldok a pc-s játékipar témát, mert van erre topik...
  • Skyline
    #15
    Khm,jelen pillanatban az xbox olcsóbb mint a szgéped amin a gow2-t futtatnád...
    Lcd tv meg mindig "erős" érv,a gond csak az hogy a konzolt ugyanúgy rakhatod monitorra mint a pc-t (sokan így is használják)...

    GoW2 pedig egyébként egy egyszer végigtolandó amcsibroáf...
  • karajjj
    #14
    hát júniusban végre végzek a sokévnyi sulival, aztán ha Isten is úgy akarja, akkor beruházok egyre, de addig reménykedek, hogy hátha kiadják...
  • Murder3
    #13
    Hát akkor előrébb jársz madj ha veszel 1 ikszbokszháromszázhatvanat.
    Mert arra várni h majd kiadják pc-re nem érdemes mert ennél sztem sose fog ez bekövetkezni....
  • karajjj
    #12
    tehát a pc-s játékipar hanyatlik azért, amiért én nem tehetem meg, hogy vegyek egy xboxot magamnak lcd tv-vel, viszont rohadtul belebuzultam a GoW világába és mégis játszani szeretnék vele?
  • REPS0L
    #11
  • 5c0rp330n
    #10
    ezt akkor igennek veszem. mondjuk az onmagaban jol mutatja a pc-s jatekipar hanyatlasat, hogy valakinel ez lenne az ev jateka..
  • karajjj
    #9
    ha nem tetszik, minek írsz?
  • karajjj
    #8
    óóóóó mama, az év játéka lenne nálam :D
  • MR ME
    #7
    jobban mint az értelmetlen hsz-ed...
  • 5c0rp330n
    #6
    es erdekel ez barkit is?
  • grebber
    #5
    Ha kijön az azért van mert a portolás árát még az agyonwarezolt pc világban is visszahozz sőt!!!
    Párszázezer db ugyis elfogy belőle és az már + bevétel nekik!
  • Kongy
    #4
    Ott a TFU, igazad van, arra is igy mondták, hogy a PC-n sose fog futni, mert ez meg az van... és mégis fut. Szarul, de fut. Ezt a gamet meg "csak" a kalózkodás miatt nem akarták kiadni. De ott volt a Resident Evil 5 is, amiről sose gondoltam, hogy valaha is kijön PC-re... mégis kijött.
  • r4pt0r
    #3
    Hát azért rengeteg van ami nem jött PCre.
  • Rage47
    #2
    Nem lepődnék meg. Szinte minden játék jött eddig PC-re is. Pl. Force Unleashed.
  • Kongy
    #1
    Üdv!

    Felreppent egy kósza hír, miszerint valószínű, hogy a GoW2 nem lesz többé X360 exkluzív, magyarul jön PC-re is. De ez még nem 100%. CIKK ITT!!