16
Minden, ami kitűzővel kapcsolatos
  • Xela44
    #16
    feladtam a boltból beszerzős taktikámat, marad a net,
    melyiket ajánljátok? (olyat ahol a postásbának fizetek készpénzzel és nem paypalosat)
  • Jim Morrison
    #15
    Ezteddignemtudtam!
  • Atkamon
    #14
    Azért, mert ebayen főleg csak paypalt lehet használni, csinálj egy paypal accountot, és tudsz fizetni.
  • VRSDM
    #13
    ja látom már kiokosítottad őket :] köf.
  • VRSDM
    #12
    repülőért menni kellett trélerrel.
    igen a fél esgé tudja akkor ti vagytok a másik fele, édesapukám repülőgépeket szerel / javít / tart karban / és repül velük.
    ergáó. van hogy venni is kell hogy legyen mit szerelni javítani karbantartani és repülni vele. vagy máséval csinálni ezt máneszért.
    klír?
  • angelslie
    #11
    Nekem van 8 darab a táskámon, kb. naponta 2szer valahova beakadnak és lerepülnek, de nem vészes
    Amúgy engem is érdekelne valami ilyen hely ahol lehetne normálisabb kitüzöket kapni. Vagy esetleg valami oldal is szóbajöhet ahonnan rendelhetnék. Ebay nem jó, mert nem fogja el a kártyát, pedig érvényes és van is rajta pénz. Máshol mindenhol müködött. Pedig ott találtam egy olyan kitüzökészletet ami nagyon kéne :(
  • Xela44
    #10
    köszi a válaszokat
    de tényleg nincs olyan aki a lábbusz használatával elmegy egy boltba és onnan szerzi be a cuccait?
    ha nincs senki akkor marad a net
  • sanyiute
    #9
    repülővel... istenem ennyi észt xD
  • Atti12
    #8
    repülőt mivel hozták házhoz?
  • GhostR1der
    #7
    édesapja pilóta, ezzel foglalkozik :)
  • Alexease
    #6
    Gondolom, jatek modell:)
    Vagy Ok nyertek multkor a Lotto-n, es gyorsan bevasaroltak a net-en:D
  • Kicsikiraly
    #5
    repülőt? :O
  • VRSDM
    #4
    ebay-t amióta ismeri jóapám rögeszmésen keresgél minden féle apróság után ami jó lehet...
    de ténylegminden :D
    én meg csodálkozok hogy háromnaponta jön a postás valami szarral :D

    amúgy figy. ebayen vettünk már repülőt, autót, motort, meg a már említett sokmilliószart.
    és 1óra kivételével minden megjött
    namost kb. 1000rendelésből 1db. az nem a világ...
    főleg ha egy 200ft-os kitűző nem lesz meg :D
  • PeeTeR
    #3
    miert nem jo a netes megrendeles?

    en mar vettem telefont, komplett szamitogepet, utoljara hivatalos taiwan -i gyartotol vasaroltam... (EMS -el jott az orszagba) es mindent megkaptam hibatlanul illetve mindenfele fennakadas nelkul.

    ketlem hogy egy kituzovel megszivnad szoval azert ezt a lehetoseget se lojjed ki szerintem.

    tovabbiakban nem tudok segiteni soha nem volt kituzom :D
  • Frayer
    #2
    aszittem a műzlikről lesz itt valami
  • Xela44
    #1
    Hali! Többek között azért is nyitottam a témát, mert lusta vagyok a boltokat járni kitűzőkért, a netes megrendelésben meg nem bízok 100%-osan. Na most elvileg jöhet ide minden, ami a kitűzőkkel kapcsolatos, de nekem úgy alapvetőleg az a kérdésem, hogy Budapesten milyen plázákban/boltokban lehet jó minőségű kitűzőket venni, hol nagy a választék stb, (inkább a vicces kitűzőkre gondolok, vagy lehet akár filmes is) meg láttam olyat is hogy csinálnak kitűzőt neked, amilyet kérsz, de akkor van minimális létszám is stb.
    Elsősorban erre várnám a válaszokat ebben a témában nálam tapasztaltabb emberektől :D