56
Az Uljanovszk AvtoZavod járművei:-)
  • MR ME
    #16
    és mibe akadtál el vele?
  • MR ME
    #15
    ültem benne nem1x, nekünk nívánk volt annó, az is átmegy mindenen, de ehhez képest csak kisautónak nevezném :D viszont nem halk h úgy mondjam :D
  • LeonSilver
    #14
    Én meg szinte napi rendszerességgel használtam cirka 6 éven keresztül.Terepen.Ennyi.
  • schrank
    #13
    mire akarod használni ?
  • highlander15
    #12
    Milyen sűrűn kell tankolni?
  • vizes
    #11
    Nem, ez nem vicc. Tényleg jó terepjáró. Nekem is volt egy, terepen verhetetlen!
  • highlander15
    #10
    15-öt eszik 100-on
  • tigeroo
    #9
    és mennyit fogaszt egy ilyen?

    gondolom 1-1 gázfröccsnél benyakal fél litert
  • Nohab
    #8
    Link
  • DIESEL DOG #7
    Hát ha igazi terepjárót szeretnél akkor UAZ-t veszel.

    Egyszerűen nincs előtte akadály. Volt szerencsém vezetni 469-est, nekem talán egy valami nem tetszett a holtjátékos kormány, vagy csak a kormánymű már nem volt túl jó állapotban. De összességében élmény... :D

    Egyszóval egyetértek Vlalával, mint ahogy Ő írta: A vaddisznó, könyörtelen, megállíthatatlan, atombiztos, orosz terminátor kifejezésekkel lehetne jellemezni. Nincs előtte akadály.
  • tom235
    #6
    Nemhinném, hogy annak szánta. Terepen bármikor lealázza a sok mai bőrbelsős, autómataváltós ipari hulladékot.
  • pxxl
    #5
    jójez olyan mint a niva. max 40et meg, de azt árkon-bokron
  • LeonSilver
    #4
    A vaddisznó, könyörtelen, megállíthatatlan, atombiztos, orosz terminátor kifejezésekkel lehetne jellemezni. Nincs előtte akadály. :)


    Ezt ugye viccnek szántad ?
  • Vlala #3
    Sajna a tulajdonomban mégf nem volt, de egyszer volt szerencsém kipróbálni egy 469-est.

    A vaddisznó, könyörtelen, megállíthatatlan, atombiztos, orosz terminátor kifejezésekkel lehetne jellemezni. Nincs előtte akadály. :)

    Gyengéi: nincs benne légkondi, elektromos ablak és DVD-s hifirendszer. Csak viccelek.
    A váltójára figyelj, mert nem szinkronizált, ha óvatlanul kezeled, jó nagyokat tud reccsenni.
  • hungary27
    #2
    nem túl régi?
  • highlander15
    #1
    Azért nyitottam a topikot,mert kíváncsi vagyok hogy ki hogy s mint vélekedik az UAZ típusú járművekről.Én egy 469-est vagy 69-est szeretnék vásárolni,érdekelne a tulajok véleménye az autókról,mik a gyengéi,mire érdemes figyelni a sofőrnek stb.