8
  • narumon
    #8
    "És a cell lealáz a mai formájában bármilyen asztali pc-t,"

    Miért is? Kurvára nem aláz le egy asztali PC-t!
  • readswift
    #7
    A szerver is cloud computing-et jelent manapság,és az bizony tényleg szerepelt a ps3 hypeban anno,én nem bánom min fut, jöhet.
    Kutaragi visszatér?
  • Dzson
    #6
    Az xfos botok és hívők eléggé le lehetnek törve, mivel az xfos3,6 procija is cell lopás. Ugyanazt az alap PPC-t adta el a két cégnek az IBM hogy többet kaszáljon.

    A Sony egy éve nem foglalkozik a cell-el, nekik csak egy olyan procc volt mint a PS2-es EE (ami megkapta a best embedded díjat anno). És a cell lealáz a mai formájában bármilyen asztali pc-t, itt is a SZERVER vonalról van szó. Nézz utána mielőtt xbotkodsz.
  • kvp
    #5
    A sony playstation 3 hivok most elegge le lehetnek torve, ha mar a termeket kifejleszto ceg is beismeri, hogy tevedes volt az architektura.
  • Locutos
    #4
    En nem birom kivarni mig a CPU-k utolerik a GPU-kat, en mar most nekikezdtem GPU-t programozni :D
  • readswift
    #3
    hát , lehet hogy ők nem a 3milliárd tranzisztort célozzák hanem az 15ghz / gyökeresen új gyártósor témát .
  • NEXUS6
    #2
    Mondjuk ahogy én tudom ennek a procinak a fejlesztésével valóban leálltak, de ez nem jelenti a cell vonal végét. Valszeg még egy erősebb prociban gondolkodnak.
  • readswift
    #1
    Hát ez a Fermi féle vasfog, beleharap a szegmensbe és jól megrázza
    - és kiesik belőle a sok pénz ...