7
  • Vorpal
    #7
    Jogos. Bizalom és megszokás kérdése ám lásd alább.
  • Vorpal
    #6
    Neked nem nagy történet, nekem sem, de vannak felhasználók akiknek igen. Sokszor kapok erről visszajelzést. Egyszerűen nem értik mi történik és félnek tőle, hogy elrontanak valamit. Persze te majd megmondod a vicceset.
  • Lost Lont
    #5
    Sőt, én kimondottan nem szeretem, ha a gép nem közli, hogy most spontán mit művelt. Legalább írja ki, hogy csinált valamit, de még inkább kérdezze meg előtte, hogy megtegye-e.
  • Tzupi
    #4
    Sikerült a lényeget leszűrni úgy látom :)
  • Drawain
    #3
    Abban zseniális, hogy nem veszed észre? :) FF meg feldob egy ablakot az indításnál hogy új frissítések vannak és telepíted e. Nagy történet OK-t nyomni :)
  • Vorpal
    #2
    Érdekes, hogy elfogyott a józan ész a FFoxnál ott amikor frissítés után felugrik a bővítmények ablaka, ha jól tudom még újraindítás is következik.

    Bővítménnyel oldható ez a probléma, de a Google-nak zseniális frissítési rendszere van. Nem veszed észre és megtörténik a csoda. Példaértékű. Talán erre akart az sg utalni.
  • Drawain
    #1
    "A Google megoldásának egyik előnye, hogy a felhasználó által telepített bővítmények automatikusan frissülnek, mihelyst a bővítmény fejlesztője egy új verzióval áll elő."

    No nem mintha a FF bővítményei nem frissülnének maguktól :) Szóval ez nem előny.