18
  • Tetsuo
    All about the money.. no more.
  • babajaga
    Tudod akivel elszaladt a ló az nem aki azt írja hogy az ilyen kivagyiság a fotózástól idegen.Miért van hogy a Canon Nikon Pentax nem csinál ilyen "exkluzív" gépeket? Miért mindíg csak pontosan meghatározott cégek.Mert tudják talán hogy vitrinbe gépet gyártani ostobaság.
  • G_ArchAngel #16
    Bugatti fotosoknak, ha megtehetnem, megvennem - miert ne, havi £50.000 GBP-bol...:)

(amugy az alap M7 a mai napig szivszerelmem, de meg az is ertelmetlenul draga...)
  • balozsi
    Beindult.
  • Kerub
    Amikor az ember azt hinné, hogy már nem lehet fokozni :D
  • babajaga
    Tudod itt egy fényképezőgépről van szó. De nem tudod mert azt se tudod miről beszélsz. Teljesen agyament mondatot írtál le aminek a fényképezéshez sincs köze de a logikához se. De mit írhattál volna mikor azt se tudod mi fán terem a fényképezőgép, de azt se mi az a logika. A paraszt a földet művelő ember, a sültparaszt meg a buta ember. Még ezt se tudod?
  • Hookay
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

De cuki amikor a paraszt megtalálja a klaviatúrát xD
  • babajaga
    Hát mondjuk nem mindegy hogy digitet veszel é vagy filmest.
  • babajaga
    Nem ez hasonlít az orosz gépekre hanem az orosz gépeket koppintották a Leica-ról.
  • babajaga
    Épelméjű ember ezt nem veszi meg.Legalább az alapvető műszaki adatait leírhatták volna pld gumivászon redőnyzáras é?
  • Gerygrey
    Exklúzív gép? Basszus, nem tűnik fel hogy már a Firefox aláhúzza pirossal?
  • babajaga
    Nem fikázás az hogy ilyen madarak nem fotószakmai döntésektől kelnek ki. Sznobok sose határozzák meg egy szakma egészséges irányát.
  • stain
    Először akartam venni két ilyet, egy narancssárgát meg egy barnát. De inkább 56 megapixeles Mamiyát veszek, az majdnem megvan két ilyen árából.
  • usererror
    Szerintem szép masina. Persze ettől még nem fogom megvenni, sem fanyalogni utána, sem pedig fikázni.
  • babajaga
    Aki ezért 2,5 millió forintot kiad annak nem kell a pézért megdolgozni, én az ilyeneket nem becsülöm semmire.
  • babajaga
    "Tény, hogy külső megjelenése minden fotós szívét meg kell hogy dobogtassa"

Fotósok szívét fotózásra kihegyezett gépek dobogtatják, ez a sznobokét dobogtatja legfeljebb. A téglapíros szín pedig balfácánság, a régi Leica gyártóinak ilyen eszébe se jutott volna tudhatnák.
  • Ferrer
    Deszééép. Elsőre azt hinném, valami oldszkúl szovjet masina.
  • Kerub
    Akarok egy ilyet!!!
    Eddig az előző Leica Hermésre csorgadtam a nyálam, most van új cél