8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #3109
    Meg kell vásárolni, frissítés megfizethető árú lesz.
  • Piko888
    #3108
    Remélem kitalálnak valamit.
  • tmp
    #3107
    Közben frissült a skydrive webes felülete is, érdemes megnézni. Most már felveszi a verseny a dropbox és társaival.
  • bon
    #3106
    Warezban, volt hozzá demo kód, enterpise változathoz meg tán nem kell. Teszt váltizatokhzo meg adták.
  • Piko888
    #3105
    Az eddigieket, hogy telepítettétek fel?
  • bon
    #3104
    Fel se bírod telepíteni kód nélkül.
  • Piko888
    #3103
    Az MSDN-t 30 napig tudom használni, és addig kell aktiválni?
  • tmp
    #3102
    Visszaszámlálás az MSDN -es letöltéshez
  • RYO21
    #3101
    Van végleges Windows 8 téma Windows 7-re?
  • bon
    #3100
    Virus, szoftver, hardver hiba, bármi.
  • benőmenő
    #3099
    *x86
  • benőmenő
    #3098
    Ez azért érdekes, mert az x85-os surface 150-200k-ért szvsz jobban megéri, mint az hasonló árkategóriában egy asus transformer.
    Viszont a kis surface-t már nem biztos, hogy előnyben részesíteném egy nexus 7-tel szemben. A vicc, hogy pont azért, amiért desktopon még mindig a windows-t preferálom, tehát a megszokott appok, kezelőfelület miatt.
    Valahogy szkeptikus vagyok a windows store-t illetően, főleg úgy, hogy a minimum ár 2 dollár lesz az utolsó fingó appért is.
  • maniac78
    #3097
    Üdv.
    Kérdésem: minden második indításnál annyira akadozik az egér, hogy szinte használhatatlan. Mintha megállna gondolkodni, majd ugrik eggyet az egész, és utána megint. Ha újraindítom, akkor meg minden rendben vele. Mi lehet a baj?
  • bon
    #3096
    Nem kell izgulni késő délutánnál előbb én nem számítok msdn megjelenésre.
  • xxx007
    #3095
    Naaaa ....
  • dragon11
    #3094
    Jahm, OK.:)

    Kösz, bon!
  • lo9in
    #3093
    várjuk, várjuk :) nekem jó a WZT kiadás főleg ha egyezik a holnapi msdn-isoval, remélem így lesz :)
  • bon
    #3092
    RT nem jobb a pro-nál, csak kifejezetten táblákra készült, külön nem is beszerezhető. Ja és adnak hozzá előtelepített office csomagot is.
  • dragon11
    #3091
    Srácok!

    Az RT miért jobb a PRO-tól ?oO
  • bon
    #3090
    Igazság szerint az RT-t meg 100ezer-re tippelném.
  • bon
    #3089
    Na a pro-t én már csak a benne lévő hardver miatt is 150-200ezer ft-ra tippelem.
  • kifli
    #3088
    ha ennyi lesz veszem egyből :D


    Bár ha a pro is elég jó áron lesz, lehet ráfizetek még arra :)
  • bon
    #3087
    Ha van hozzáférésed msdn/technet oldalalakhoz akkor nyugottan felteheted, mert ott kódot is fogsz kapni és legális is lesz a Windows 8-ad. Amúgy CP-t nem ajánlanám, mert az még korai teszt változat, RP a legutolsó.
  • RYO21
    #3086
    Sorry, hogy ilyen hibásan írok, csak rettentően fáradt vagyok. Egyébként úgy hangzik, mintha Google Translate-vel fordítottam volna magyarra. :D
  • RYO21
    #3085
    Szóval akkor egy hosszabb távú tesztelésre nem érdemes feltenni a holnapi verzió ugye? Akkor telepítsem fel a CP-t? Abban is megtalálható lesz az összes funkció, mint ami az RTMben?
  • aate
    #3084
    légális akkor lesz ha aktiválod, vagy megveszed hozzá a kulcsot.A ,,Modern " és a Store DP és RTM alatt is működik.
  • bon
    #3083
    Nem, kód nélklü használhatatlan lesz, úgy mint a kiszivárgott verziók is. A store-hoz meg a live id kell(vagyis most már Microsoft account a neve), nem a Windows-hoz kötödnek az alkalmazások.
  • RYO21
    #3082
    Holnap lesz az MSDN megjelenés ugye? Ha azt a verziót telepítem fel, akkor az ugyanolyan legális próbaverzió lesz mint a DP és CP? Vagy azt már crackelni kell? Illetve ilyenkor működni fognak a Metros (Modern UI) alkalmazások? Főként a Storera gondolok.
  • bon
    #3081
    Jó nekem külföldről is, nem ragaszkodok az itteni vételhez, csak a vámot kellene elkerülni. Kár, hogy nem szeptemberben jelenik meg, mert akkro az egyik ismerösöm 3 hétre megy ki az usa-ba és biztos meghozná nekem.
  • aate
    #3080
    Sajnos nem hinném ,hogy itt nálunk lesz ilyen ,,akció" a Nexus 200 dolcsis tabletje is kb 80 e-be fog itthon kerülni. De 80 ezerét is jó ár lenne a Surface.
  • bon
    #3079
    Nagyon remélem, hogy valóban így lesz, mert akkor tuti vétel.
  • aate
    #3078
    Ez is érdekes hír - Túl szép, hogy igaz legyen. Microsoft Surface Windows RT október 26. -án a Windows 8 megjelenése napján csak a 199 $-ba fog kerülni ? forrás
  • bon
    #3077
    Némi információ a Windows RT táblákról: link
  • bon
    #3076
    Ja amúgy könnyen lehet driver gond is a problémád.
  • bon
    #3075
    Holnap kiderül, közölni fogom az azonosító kódokat.
  • Blekk Síp
    #3074
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én ezzel próbálom, akkor lehet az a gond? Nekem állandóan crash-el. MICROSOFT.WINDOWS.8.PROFESSIONAL.RTM.X64.ENGLISH.DVD-WZT
  • aate
    #3073
    Holnap úgyis kiderül ,hogy végleges -e az a build ami fel lett rakva.
  • aate
    #3072
    RP alá jön ahogy olvasom máshol. RTM alá nem.
  • bon
    #3071
    Nem defender, Windows Malicious Software Removal Tools minden hónap második kedjén szokot megérkezni a frissítésekkel, server, xp, Windows 7-re és megjött a munkahelyemen.
  • aate
    #3070
    Fissítések kép :