8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • MerlinW
    #3189
    Media Center, Remote Desktop. Mondjuk a VHD Boot-ot is szoktam használni.
  • gergely1991
    #3188
    Azok járnak jól akik előtelepített win7-es gépet vettek,azok közel 15 euróért(kb.4-6 e ft) frissíthetnek win8-ra.
  • kazsmer
    #3187
    #3179-re senki?
  • Solt
    #3186
    Szerintem igen.
  • berczely
    #3185
    Köszönöm.

    Akkor ha jól leszűrtem az angol szövegből nekem egy Windows 8 (Core) változat is megfelel otthoni használatra?
  • Solt
    #3184
    Nem akarok kukacoskodni, de kb 3 másodperc volt rátalálni... ;)

    W 8 editions
  • SirAlo
    #3183
    van mar jol mukodo ati driver/catalyst windows 8ra? HD 4830-am van, ha nincs akkor kb mikorra ad ki az AMD drivereket w8ra?
  • berczely
    #3182
    Verzió összehasonlító táblázatot hol találok? Szeretnék beszerezni egy eredeti példányt, de nem tudom melyik miben tud többet, kevesebbet. 3-4 oldalt visszaolvastam, de nem akadt meg ilyen linken a szemem! bannerba is mehetne
  • kazsmer
    #3181
    Még 3 napja, amikor mentek a serverek.
  • Piko888
    #3180
    Hogyan aktiváltad?
  • kazsmer
    #3179
    Sziasztok!

    Nekem már van egy Enterprise aktiválva. Melyik könyvtárat kell ahhoz lementeni, hogy újratelepítésnél, újra aktívvá tudjam tenni?
    Köszi a választ
  • tmp
    #3178
    Termékkulcstól függ, hogy a sima CORE vagy a PRO verziót telepíti fel.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Core=FB4WR-32NVD-4RW79-XQFWH-CYQG3
    Professional=XKY4K-2NRWR-8F6P2-448RF-CRYQH


    Ezekkel a kódokkal telepíthető, de NEM aktiválható.
  • Piko888
    #3177
    Prohoz kellett serial? tudtad aktiválni?
  • tmp
    #3176
    feltettem a prot. tapasztalatok: ugyanaz a háttérkép fogadott mint amit egy másik gépen/rendszeren használtam de ugyanazzal az fiókkal (tehát szinkronizálja azt is)

    Viszont számomra negatívum, hogy valami miatt alapjáraton a DPI 125%-ra volt téve, először azt hittem a felbontás rossz, de azzal nem volt baj, ez volt elállítva. Egyébként hibátlan.
  • [HUN]FaTaL
    #3175


    Köszi az infot :)
  • galmat
    #3174
    Windows 7-en ha valami régi programot futtatok átáll valami egyszerűsített megjelenésre és kikapcsolgatja az Aero-t, és mikor kilépek úgy marad. Elég zavaró a lecsupaszított kinézet. Aztán rájöttem, hogy a Win 8 is így néz ki. A bug feature lett.
  • Piko888
    #3173
    Srácok, az Enterprise-ot serial nélkül lehet telepíteni és utánna 90 napig simán használom? Nem ugrál fel 3 óránként, hogy aktiváljam?
    Steam működik rajt?
    Köszi
  • kakateve
    #3172
    Sziasztok!

    Azt hol lehet beallitani, h Magyar legyen a billentyuzet
  • asysoft
    #3171
    Dreamspark Premiumhoz:
    "In terms of general availability to students via dreamspark.com and ELMS DreamSpark Premium. This will be made available around 25th of August and no later than end of month."
    Azaz, diákok számára Augusztus 25-e előtt nem várható, de legkésőbb hó végéig megjön. (Forrás)
  • Tomy Lee
    #3170
    Hát nem mind1 30 vagy 90 nap.Én úgy tudom 90 napig jó.
    Az új catalyst-nek örülök mert így már működni fognak a programok úgyhogy holnap nekiállok megint HA 90 napos az msdn-es win enterprise!!
  • [HUN]FaTaL
    #3169
    OpenGL azt írták a PH-n, hogy van. Overdriveot passzolom. Én azt olvastam, hogy az enterprise 30 napos, de attól még lehet, hogy 90. :)
  • bon
    #3168
    Meglehet venni, sőt frissítésnél kifejezettne pro-ra lehet akció keretében.
  • Tomy Lee
    #3167
    Win8 Enterprise 90 napos+az új Ati catalyst működik rendesen gond nélkül?Overdrive-t is betölti?OpenGL van?
  • aate
    #3166
    Metro felületen a kezdőképernyő felirat milyen béna.
  • dragon11
    #3165
    Valszeg az lesz, bár beértem volna a PRO-val is..
    S egyébként gondolom nem 10,000, HUFért fogják adogatni az ingyenes licencet..
    Alszok még egyet a Core verzióra..
  • janihunk
    #3164
    Na az MSDN-es sokban tér el az eddig kiszivárgott verzióktól?
  • [HUN]FaTaL
    #3163
    Az MSDN mennyiségi licenc, nem a prof.
  • aate
    #3162
    Töltsd le az enterpriset 90 napig lesz legális Win 8-ad. Azt addigra lesz frissítési akció.
  • dragon11
    #3161
    mennyiségi licenc..
  • [HUN]FaTaL
    #3160
    Egyáltalán miért MSDN-en akarsz vásárolni? Várd meg a hivatalos bolti megjelenést, az akció is arra lesz, nem az MSDNre.
  • [HUN]FaTaL
    #3159
    Te mi a retekről beszélsz?

    Az enterprise többlicences...
  • dragon11
    #3158
    Nem hiszem hogy lenne vele probléma, szerintem rohadt jó. A dobozos verzióra nem lesz keret, ez tuti. Viszont eredeti licenszről akartam 12ezer ellenében frissíteni W8-ra, mindent elkészítettem és a PRO-t nem lehet megvenni csak több licences változatban..
  • bon
    #3157
    Akkor valamiről lemaradtam, mi a gond a rendszerrel?
  • dragon11
    #3156
    Semmi, csak rohadtul nem így volt beharangozva a dolog.. a szülinapi lettámat, ami történetesen meg sincs már megelőlegeztem volna a FÉRGEKNEK.

    Legalább megmarad a ~12k.
  • bon
    #3155
    Mi van benne a próba ami ennyire fontos?
  • bon
    #3154
    Október 26.ig vagy utánna, ha egyáltalán lesz hozzá.
  • R3TR0
    #3153
    Driverek pl Dell laptopomhoz kb mikor jönnek majd ki?
  • dragon11
    #3152
    A simáért tuti egy ftot nem adok..
  • bon
    #3151
    Nincs ezzel semmi gond, én még hibával nem találkoztam.
  • dragon11
    #3150
    Jó, rohadjanak le.

    A simát tuti nem veszem meg, szülinapi pénzemet áldoztam volna rá..