34
  • readswift
    #34
    Te pedig tudod hogy tartja a mondás, "okos enged"
  • Blum
    #33
    Te valami hihetetlenül buta ember vagy...
  • readswift
    #32
    Jó , elhatároztam hogy elfogadlak benneteket ilyennek. Abu85 cikkeit is elfogadom, biztos be van baszva amikor irja őket,és titeket ez szórakoztat, rá is licitáltok, persze vicces az ilyen, kérdés hogy kinek mi a vicc. Csak nekem ez pl. "isaura" vagy "homok titkai" kategória, nem lehetne rávenni hogy végignézzek belőle 500ból 500 részt , na.
  • readswift
    #31
    Sajna ehhez értenek , iqlight vidkártya pankráció , iszapbirkózás. Itt tartanak. Nem értik mi a gond, ovizsarut játszanak wazze.


    Még googlet sem tudják használni :(




  • Magiszter
    #30
    Kopipészt már megint? Akkor az ATI ára se fog leesni hatására
  • Dobronski
    #29
    readswift nálad szánalmasabb embert nem láttam még... nyisd már ki a szemed!
  • Dobronski
    #28
  • readswift
    #27
    de, te miből gondolod hogy a prohardvares hirrohasztásod érdekel engem?

    Jó cefreszagú, rákenheted a hajadra, senkit nem érdekel , csak az ilyen nyeretlen geekeket mint ti.
  • pxxl
    #26
    bocs, nem ide tartozik, vagyis dehogynem :D readswift kollégnak...

    "A tegnapi napon már írtunk az új generációs GeForce széria első képviselőjéről, ám ma a hivatalos bejelentés is megtörtént. Sejteni lehetett, hogy a GeForce 310 a 210-es modell felturbózott változata, de a tényleges adatok birtokában kijelenthető, hogy a változások gyakorlatilag elmaradtak. A két kártya a referenciamodell alapján paraméterről paraméterre megegyezik, így egy szimpla névváltás történt.
    Öröm az ürömben, hogy a változás csak az OEM piacot érinti, de nem lepődnénk meg, ha jövőre az asztali vonalon is megtörténne az átnevezés."

    istenítsed csak a nv-t :D ekkora hülyéket még nem látott a világ
  • readswift
    #25
    én is paintbe szoktam de a win7 elvette :D
  • SSJmeszes
    #24
    Ha már valamivel ökörködsz, legalább nézzen már ki valahogy....Főleg ha a program (PS). na muti hogy kell szépen megcsinálni? Mert amit csináltál, azt Paint ba megcsinálom neked.
  • readswift
    #23
    Ja majd 15 percig szórakozok vele a kedvetekért :D hogy aztán ugyancsak azt mondd hogy

    -oftoba ferentfétenfék :D

    Hihető :D
  • [HUN]FaTaL
    #22
    legalább photoshoppolni tanulj már meg te ostoba szerencsétlenség
  • scarabeus86
    #21
    ezek az új kártyák olyan nagyok, kb mint a voodoo 5 6000, nekem az jut róla eszembe egyből :)
    voodoo 5 6000
  • Ahoy
    #20
    nVidia meg a Grincs, mert ha kijött volna ezzel a nagy lób***ó fermivel, akkor Télati hozott volna nekem 5850-et... de így...
  • Magiszter
    #19
  • readswift
    #18
    update :D
  • readswift
    #17
    csináltam mégegy képet, de ezt tényleg csak az erős idegzetűeknek ajánlom :DD
  • readswift
    #16
    pl. japánoknak is tervben van egy 10 petaflopos gép , őket pl. nem hiszem hogy akár egy 4850 vagy 5870 "kihozná a sodrukból" ( oxymoron ).
    Eddig ha jól tudom 2 szerződés nyilvános ami az nV részéről supercomputerekre köttetett, mindkettő jóval meghaladja a jelenlegieket, az egyik épp 10szeresen.
  • Sanyix
    #15
    ez a lencsevégen szöveg meg már kurvára unalmas, újságírók méghogy tudnak fogalmazni mi?
    10 éve minden újdonságnál előjön a "lencsevégen" szó, a "fémjelzett"-el karöltve.

    ajánlom a második felét elolvasni
  • readswift
    #14
    Azért a komolyságnak is van mértékegysége, nem csak az FP teljesitménynek. A komolyság lista elején a 4850 foglal helyet, a végén meg az ECC , kb :D

    Még a végén azt fogja gondolni valaki hogy elég 4850-eket duplikálni a végtelenségig . Hát nem . Előbb utóbb az AMD is Fermisre veszi a figurát aztán irhatják újra a drivereket mint az nV most.
  • Sanyix
    #13
    jaaaaj meg a kéziféket is behúzva hagyták mi? :DD
    úú az a terelés.
    ECC egyébként rohadtul nem feltétel a szuperszámítógépeknél, nézzél szét a listán ahol bizony radeon 4850-esek is vannak, nuku ecc-el :)

    uhuhu
  • readswift
    #12
    rosszul mondtam , az AMDnek az intelt nem leöklelni kéne, hanem felöklelni , az intel eléggé fix pályán mozog ahhoz hogy szimplán leökleljük
  • Tetsuo
    #11
    A rackes verzio kb. 1kW teljesitmenyu.
    A single card kb. 250W.
  • readswift
    #10
    Már mondták hogy az ECC fogja vissza (szuperszámitógéphez alapfeltétel), majd ha lesz jó driver meg kikapcsolt ECC akkor lesz geforce mérés.
  • readswift
    #9
    Ja majd az őzbak leökleli a kocsit, utána hozzáfog a vonatot is leöklelni ( zintelt) . Közben azt az ételmaradékot eszi amit a vonatból kidobálnak az utasok, attól olyan erős .
  • Sanyix
    #8
    Hát valószínűleg azért nem árultak el a benchmark sebességéről, mert nem úgy megy a szekér ahogy szerették volna ;)
    readswift 100% hogy arrakistor tesója, vagy egy másik énje, mert pont olyan képeket rakosgat be, csak nem a zsidókról, vagy a windózról, hanem az ati-ről :)
  • Magiszter
    #7
    Ilyen l*b*szó kártyát is ritkán látni.
    Amúgy a paraméterek amiket eddig megadtak hangzatosak. Már csak az a kérdés hogy mennyit fogyaszt és milyen árcímkét raknak rá.
    Azt kétlem hogy április végéig az ATI előrukkolna mondjuk a HD6000 szériával. Ők sem hülyék hogy félévente újítsanak be. Max kiadnak 2 és 4 GPU-s kártyákat.
    readswift: Csak nehogy így járjon az nV kocsija
  • readswift
    #6
    nem kell hasraesni, csak lehúzódni az útszélére !
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Van má a gépemben HD5870-em, most akkor essek hasra-e, mer nV?!?
  • hol9672
    #4
    azért nem lesz ez rossz, ne temessük el előre a medve bőrét

    különben is, ha nincs verseny, lassul a fejlődés
  • VinczeLacz
    #3
    Megint elővettek egy dobozt a raktárból és ráírták hogy fermi ?:)
    Amíg nincs ott a GPU-z kép kis ablakban addig nem hisszük
  • semmikozod
    #2
    Te se érted mi ez úgy látom. :)
  • Csak77
    #1
    Hűű, akkorra majd már jön az ati következő generációja... byby nvidia.