14
  • ddt500
    #14
    Inkább középen gyengít az Nvidia.
  • Csak77
    #13
    Jelenleg csak a balek, és a bolond vesz bármilyen nvidia kártyát.
  • readswift
    #12
    Ő annak fog örülni hogyha valami warcraft gyalázást tesztek az aláirásotokba.
    pl ilyeneket:


    WoW Gay Bar

    sosem tudhatjátok, lehet ott ismerte meg a barátját, és erre harap
  • nkmedve
    #11
    Tesztek alapján azonos szinten van vagy lassabb mint a 9600GT. Sebességben tehát egyértelműen visszalépés, és drága is.
  • tntmax
    #10
    Gyerekek...

  • narumon
    #9
    Én meg 4850-et 25e-ért. Én nyertem :P
  • Glutamin
    #8
    Hál istennek nem ilyen egyszerű a képlet. A GDDR5 éppen dupla olyan gyors a GDDR3-nál, így nem lenne gond az adatbusz felezése a sávszél maradna.
  • quentit
    #7
    Én úgy tudom a 9600-ban 256 bites membusz volt. Tehát ez egyértelműen visszalépés.
  • nkmedve
    #6
    Milyen jó hogy te tudod mi a jó nekünk. Nekem személy szerint jó lesz az 5770 mikor kicsit lennebb jön az ára, jövőben.
  • readswift
    #5

    hd4890 meg 145 dollár USAban. Miért jó nektek az 57 széria?

    én 2db eVGA gts250-et vettem 164-ért.

    Ti zenével is igy vagytok, csak az új jó? ...Uhh
  • Szemjuel
    #4
    readswift, kérlek írd meg nekünk, miért is igazán jó ez a kártya (is!)!
  • Elemir
    #3
    Úristen hol van ez a HD 5770 mellett... Nvidia elég nevetséges mostanság:(
    Egy 5750-hez már 32 körül hozzá lehet jutni, ha ez nem 25, akkor értelme sincs... dx10.1 .... hmmm, az ellenfél már dx 11-re hajt, de sebaj:)
  • Inquisitor
    #2
    "bár néhányan nyilván magasabb frekvencia, avagy olcsóbb memória (GDDR3) mellett döntenek majd."

    Nanana, GDDR3-al halál tuti még a GF9600-ot se éri el a 128 bit mellett, azért durva lenne harmad vagy negyed olyan lassú memóriával. Bár sajnos nem lenne példátlan.
  • Julius Caesar
    #1
    Ha egy éve jön akár esélye is lehetett volna. De egy Hd5670 lesz esélye? Nem hiszem...