10
Map designer
  • Razero
    #10
    Leszedtem a COD4 ModTool-t de kéne hozzá maga a COD4 game is h elinduljon...nincs rá valami megoldás h ne kelljen hozzá, mert én nem akarok majd rajta játszani, csak különböző dolgokat tervezni...
  • Razero
    #9
    Ok
  • karajjj
    #8
    ilyesmi
  • Razero
    #7
    Köszönöm mindenkinek.

    karajjj: és ennek a programnak amit te ajánlasz hasonló a használata, kinézete, mint amit én belinkeltem?

    Doomista: köszi a linkeket
  • MerlinW
    #6
    Háttehülyevagy:) Jah, Youtube reklám...
  • akyyy
    #5
    reklám
  • karajjj
    #4
    ha nem konkrétan a codhoz kéne, akkor ez a legjobb
  • Doomista
    #3
    Ergo...???? or
    ?????
    Kis keresés után meg is lett...Cod4 Radiant a neve, azaz ModTool, le kell töltened.
  • Doomista
    #2
    Én úgy tudom, hogy ezt a játékból ki lehet nyerni a megfelelő paranccsal, aztán annak kreálsz egy ikont, ami elindítja a játék map editorát...Legalábbis a Doom3-nál ez a helyzet...konzolba kellet beírni a megfelelő parancsot, előhozta a pályakészítőt, de itt részletesebben le is írja már, de mikor még én csináltam pályákat vele, akkor még nem volt tutorial. Lehet ez a helyzet a COD-nál is, ha jól láttam a videón...
  • Razero
    #1
    Helló!
    Még nem láttam ilyen témát, és máris lenne néhány kérésem azokhoz, akik jártasak a témában. Láttam ezt a videót és egy ilyen (vagy akár pont ezt a) programot keresem. Az a kérdésem, hogy ha van több akkor melyik a legjobb, vagy ha nincs akkor a linkben látható programot honnan lehet beszerezni.