13
  • #13
    okok,csak kicsit fura lehetet 200 darab játékot kicipelni a boldbol feltünés nélkül,de nembaj,ilyenek is csak amerikában vannak....
  • Hans von Luck
    #12
    Hát ezek az kölkök idióták...
  • tomcsa4
    #11
    Dehogy. Nagyon hamar elkapkodják ám. 3-4 reg az ebayen elég is 100 játéknak. Nem gyanús. De leeht variálni: felét havernak, aztán majd ő eladja.

    Hát az ilyen játékokat megvesznek, kipörgetnek majd eladnak (WoW nem ilyen oké) és villámgyorsan elkapkodják ezeket. Mert akár féláron is továbbadják. Ha még ingyen is volt.
  • #10
    azért elég hosszú ideig kellene árulnia mind a 200 darab játékot,sztem nem volt értelme ellopni őket,ha meg a pénzre mentek volna akkor loptak volna xboxot vagy ps3-at vagy wii-t....
  • tomcsa4
    #9
    Miért nem használod az eszed?

    "Eladó Modern Warfare 2 / WoW, használt." Ennyi. Leveszi a fóliát és használt. Vagy "Eladó Modern Warfare 2 / WoW, nemrég kaptam ezeket, de nem az én stílusom."
  • #8
    jah persze:D
    Hirdetés szövege:eladó 100 darab wow és modern warfare 2 játék eredetiek bontatlanok,nemrég loptam őketXD
  • Indigo
    #7
    Mondjuk eladja? :)
  • #6
    lol mit kezd valaki 100 darab world of warcraftal és modern warfare 2-vel?:D
  • LeventeV
    #5
    "És rögtön utána megtámadtak volna egy kisebb közép-amerikai országot, ugye?"
    jaja... elethu modern warfare
  • dronkZero
    #4
    "Kiugrott belőle a szintén 18 éves David Daniels és egy barátja, fegyvert fogtak rá"

    "Indoklásnak annyit mondtak, hogy ők valójában fegyvert akartak vásároltatni"

    Aha, hihető. És rögtön utána megtámadtak volna egy kisebb közép-amerikai országot, ugye?
  • Seth
    #3
    "Képünk illusztráció !"
  • Eriongtk
    #2
    ---> "Ugye? UGYE? Mi megmondtuk h a játékok negatívan befolyásolnak!"

    "Először is irány az amerikai Meadville városa..."
    Akárhogy nézem a képet, dollár helyett euróban vannak az árak megadva :D

  • marcee
    #1
    "Indoklásnak annyit mondtak, hogy ők valójában fegyvert akartak vásároltatni, ám a bolt épp zárva volt és akkor jutott eszükbe a konzol."
    Ezt majd visszavonják, ha megérkezik az ügyvédjük gondolom. Vagyis eszükbe jut, hogy játékfegyverre gondoltak. :D