64
Peter Jackson új filmje
  • gulyasandras
    #24
    Magyarország: január

    USA: december 11.

    Ennél a filmnél is próbálják eljátszani a lassú felvezetést, vagyis kevés mozival kezdenek, majd egyre több és több helyen mutatják be, így január közepére várható csak az országos premier.


    Mire összegyűjtöttem volna az első kritikákat, más már megtette helyettem.

    Háááát, majd meglátjuk.
  • zbundy
    #23
    mikorra várható a film? az amerikai megjelenésre gondolok, de ha van valami hír a magyar premierről azt is írhatjátok..
  • gulyasandras
    #22
    poszter + videó
  • gulyasandras
    #21
    A kulisszák mögött ...
  • gulyasandras
    #20
    Philippa Boyens has revealed that she introduced The Lovely Bones to Peter Jackson and Fran Walsh, but she did not believe the novel could be turned into a film.
    It was only after Walsh and Jackson had read the book and both believed it could be a film that Boyens, who co-wrote The Lord of the Rings and King Kong with the couple, changed her mind.

    Boyens said she read The Lovely Bones while working on The Lord of the Rings. "I loved the book [but] I absolutely didn't think it would make a film. I truly didn't."
    But Walsh had a different reaction after reading it, Boyens said.
    "Usually it's Pete going 'right'. But this one it was Fran, first and foremost. She said, 'I wonder who's got it? [the rights].' She could understand how we could tackle this around the table and Pete could understand it."
    They learned that The Lovely Bones film rights were available, but that many people wanted them.
    She and Walsh talked by phone with the American author, Alice Sebold, to get her approval.
    They discovered Sebold's husband, writer Glen David Gold, was a big fan of Jackson's early films.
    "[That] goes a long way. It's very funny the people that come out of the woodwork and say 'Bad Taste - loved that movie'."
    Boyens said The Lovely Bones will be about two hours long, about an hour shorter than the Rings trilogy and King Kong because the story, in places, was intense.
    She said The Lovely Bones, the outcome of the rape and murder of a 14-year-old girl in rural Pennsylvania, was "a very different film" because of its subject matter, which included the victim, played by Irish actress Saoirse Ronan, viewing events from heaven.
    "Someone called it 'an emotional thriller'. That was great. That felt good."
  • gulyasandras
    #19
    [URL=http://www.reuters.com/article/entertainmentNews/idUSTRE5AF5NP20091117?feedType=RSS&feedName=entertainmentNews&sp=true]"elégedetlen" volt a közönség[/URL]

    Sajnos ez még mindig nem egy beszámoló a filmről.

    (Azért is érdekes ez az információ, mert azt eddig is lehetett tudni, hogy jelentősen belenyúltak a könyvbe - pl. "más" lesz a vége, lásd GYU - de eddig Jacksonról azt a képet sugallták a dvd-extrák, hogy leginkább a saját feje után megy, és csak nehezen lehet rávenni bármiféle változtatásra.)
  • Sephi
    #18
    Ajanlom mindenkinek, hogy nezze meg a Trailert, majd azonnal kezdje el olvasni a konyvet. Alig 300 oldal. Eszmeletlen mekkora vizualis tehetsege van ennek az embernek, mert szo szerint mindent el lehet kepzelni ahogy olvasol.
  • edios
    #17
    jóakféle
  • nan76
    #16
    intró:
  • Tyler1
    #15
    nyissanak. csak mondjuk a 15 hsz-ből, 4 kapcsolódik a filmhez, és nem azért mert én leírtam a véleményem, hanem mert kipukkad az ilyen topic. leírtátok h jó meg oké, de ezt a 4 hsz-t megejthettétek volna aa film várósba is és nem kell külön még egy.
  • Doddy a düdő
    #14
    mozi kategóriába hadd nyissanak már az emberek témát a filmeknek.
  • Sephi
    #13
    Olvastam a konyvet es nagyon jo volt, viszont voltak vele problemak itt ott. A film trailerebol azonnal latszik, hogy sajnos el fog terni a konyvtol erosen.
  • n3whous3
    #12
    gratulálok egyébként, ezzel a hsz-el 10 hsz-t a 12-ből hülyeségre pazaroltunk, ha esetleg csöndben maradnátok, akkor nem kéne a betérőnek irreleváns dolgokat olvasniuk
  • gibson9
    #11
    Egyetértek Tyler1-el.. filmeknek szerintem felesleges külön topicot nyitni.. esetleg trilógiáknak. Sorozatokról elbeszélgetnek az emberek amíg tart és egy trilógiáról is elbeszélgethetnek már csak amiatt is amikor várják az új részt. De nézzük már meg a legtöbb film topicot. Némelyik el sem éri a 100 hozzászólást, de a jobbak is 300-400 hozzászólásig jutnak több év alatt.
  • n3whous3
    #10
    Akkor ne nyiss, én pl a büdös életbe nem tudtam volna erről a könyvről meg a filmről se talán, ha nem nyitja meg.
  • Tyler1
    #9
    nem mert egy Sötét Lovag vagy TF topic nem 30 hsz-ből áll. De csomó olyan filmnek nyitnak topicot aminek semmi értelme mert vagy nem érdekli az embereket, vagy érdekli de nincs mit beszélni róla.

    nekem is tetszik sok film idénről vagy a jövő évből de nem nyitok nekik topicot még ha jók is lesznek, mert 2 hét alatt kimerül és kész.
  • n3whous3
    #8
    egy jó film is kb ennyit érne meg, szal vagy legyen 1 topik a filmeknek, vagy nyithasson mindenki külön egy filmnek, ha akar anélkül, hogy te meg más csesztetné ezért.
    Ha egy topik lenne a minden más kategóriának, akkor tudod mikor olvasná el az ember... Bejövök sg-re és 600 új üzenet pl?
  • Tyler1
    #7
    mondjuk olyan ami nem csak 10 embert érdekel, hanem esetleg egy egész évben mindenki által várt film. nem mondom h nem lesz jó film, nem a filmet kritizáltam, hanem hogy nem kell minden filmnek külön topic max 30 hsz-el.
  • Dzsini
    #6
    A könyv zseniális, úgyhogy akármi lehet belőle.
    Alice Sebold: Komfortos mennyország
  • gulyasandras
    #5
    Ha annyira zavar eggyel több téma, akkor szólj, hogy töröljék. Ennyi.
  • n3whous3
    #4
    Meg mi az, hogy nem akkora film, mostanában te mit nevezel annak? Szarfos az egész. Ennek a története már most olyan, hogy "biztos megnézem", szóval ezt lehetne nagy filmnek nevezni.
  • n3whous3
    #3
    újreg, lehet nem is engedi neki még a linkelést a rendszer
  • Tyler1
    #2
    ez aztán nem semmi kezdő hsz...
    legalább a linket tetted volna url-be bmeg-.-

    amúgy meg nem lesz ez akkora film h külön topic kell neki, mehetett volna a Filmek, amiket várunk topicba!
  • gulyasandras
    #1
    http://www.imdb.com/title/tt0380510/

    Holnapra ígérnek egy kritikát. Végre.