26
  • winnie
    #26
    " Felcserélnék a sorrendet, sokat javítana a nézettségen."

    ha ezt tették volna, kb 3 részt ért volna meg a showder klub. így viszont a nagyon nézett felvezetéssek már 4 évadon is túl van.
  • bricsi01
    #25
    Ha a tartalmat nézzük Fábry-nak is sikerül végülis egy fúl új szöveget csinálnia, bár az igaz hogy az más kategória.
  • bricsi01
    #24
    Nem értem sose, hogy miért a színvonatalan műsorok utánra kell tenni mindig ezt.
    X óra vergödés Gyözike vagy Benkő miatt, leszívja az energiám, utána már nem tudom felfogni mit is mondanak a csókák, másnap meg sulim lenne. Felcserélnék a sorrendet, sokat javítana a nézettségen. Bár igy tudom nézni az NCIS-t, az is igaz.
  • narumon
    #23
    Ezek a mérések egy nagy szart sem érnek. Egyszer jó lenne már tudni hogy gyak kinél is mérik ezeket?
  • dlb
    #22
    jha és reklám nélkül!!! :)
  • sylas
    #21
    mennyien töltik le netről?
    elég sokan
    én is úgy vagyok vele hogy inkább később megnézem amikor akarom
  • JASON13
    #20
    Egyszerűen hülye időpontban vannak ezek. Nem lehet nézni! az ember hazajön fáradtan. pihen-alszik... A magyar ember nem tud sorozatot nézni mert kiszívja az energiáit az állam!
  • darkmall
    #19
    Sziasztok. BIGFAKKJU azoknak, akik nem tudnak anélkül hozzászólni, hogy beszóljanak másoknak. Ezért egyúttal most nekem is BIGFAKKJU, mert beszóltam 8). Mentség: nem teszem sűrűn. Be sem írok túl sűrűn, de mindenhol megy a MOTHERING.

    As for SHOWDER K, annyit mondhatok én is, amiben itt szinte mindenki egyetért, hogy gyenge lett nagyon a műsor. Nem követem én sem már annyira , mint a zenitjén. Megfáradtak a srácok, ez van.
  • PrisonMan
    #18
    Jaja nagyon szar eddig az új éved :'(
    Még kissádám is minősíthetetlen volt legutóbb...
  • tommygear
    #17
    tényleg nagyon gyenge ez az új évad, kár érte :(
  • Etinger
    #16
    Ez teljesen igaz. Sajnos :/
  • Yutani
    #15
    Nagyon könnyen lef@szozod a másikat...

    Tavaly télen a céges bulnikon fellépett Benk Dénes, és tartott egy jó kis sztendápot. Később az előadásából részleteket elmondott a SK-ban is, és nem voltam megbotránkozva, mert miért is? Amit elmondott 100 embernek, az miért ne mondhatta volna el 700.000-nek?

    Szóval tarts önvizsgálatot, és gondold át ezt az egészet.
  • Forceracer
    #14
    Na egyszer írok be akkor is hibázok...
    Szóval Benkős...
  • Forceracer
    #13
    Tudom régen is Győzike volt előtte, de ez a Bankős felvezetés eléggé halálos!
    Aki Benkőt néz nem feltétlenül az intellektuális humorra kiváncsi...
    Vagy tévedek?
  • AZTA
    #12
    balfasz vagy winnie nem ragzom
  • winnie
    #11
    "Te miről beszélsz minden adásra újat?"

    nem írt semmi "új"-at.

    "Szinte mindegyiknél volt már de volt olyan aki szinte egy az egyben képes volt a tv-ben elmondani azt amit a rádiókabaréban fél vagy 1 éve mondott sztem ez a szánalom."

    amit egyszer már elmondtak csurgó, nyékládházán vagy a rádióban pár ezer néző füle hallatára, azt szánalmas a tévében is elmondani pár százezer nézőnek? értem. felírtam.
  • winnie
    #10
    " talán nem fél11-re kellett volna rakni. és akkor többen néznék"

    ha nem fél 11-től adták volna, akkor már rég megbukott volna - annyira még nem kommersz a műfaj, hogy a BK-néző intelligens humort hallgasson. (oké, a showder klubban is van kevésbé intelligens, de a krém intelligens). így viszont 4. évadja siker. 22.00-től sokkal jobb a 700 ezres nézettség, mint mondjuk 21.00-tól az 1 milliós.
  • AZTA
    #9
    Te miről beszélsz minden adásra újat? Szinte mindegyiknél volt már de volt olyan aki szinte egy az egyben képes volt a tv-ben elmondani azt amit a rádiókabaréban fél vagy 1 éve mondott sztem ez a szánalom..
  • TeDDyRuSh
    #8
    Szerintem csak az a baj, hogy szarul válogatják össze az embereket. Vannak ütős emberek a stábban és gyengébbek, illetve más humorban utaznak. Talán vegyesebben összerakva nagyobbat üthet egy-egy rész.
  • Lenry
    #7
    no igen. talán nem fél11-re kellett volna rakni. és akkor többen néznék
  • marcee
    #6
    Egyetértek. A negyedik évadból még az eddigi utolsó, a harmadik volt a legjobb, az első kettő ritka gyenge volt sajnos.
  • Vardar
    #5
    Ez az új évad szerintem gyenge, bár a mostani 3ik rész a legerősebb eddig, szerintem.
    Ha 22:00kor kezdődne én is megnézném, de így... Tudod ki fogja felverni a házat éjnek évadján.
  • Dns5000
    #4
    Hát nem csodálom ez tényleg nagyon gyenge.
    Kimerültek nem tudnak ilyen gyorsan jó minőségű műsort csinálni sajna.
  • lemongrass
    #3
    majd, ha engem megkérdeztek, akkor csináljanak ilyen idióta %-os kimutatást!
    showder klub-hoz +1, mert én néztem! (de csak a Bödőcs miatt!!!)
  • Herold
    #2
    A legutolsó nem volt jó valóban, de az azelőtti, amelyikben a Kiss Ádám is szerepelt, sokkal jobb volt.
  • mastertime
    #1
    Nem hittem anno, hogy ilyet mondok..de örülök neki. Részről-részre egyre gyengébbek voltak a srácok, az utóbbiakat már nem is néztem..:(