23
Dino D-Day
  • dronkZero
    #23
    Azé' elképzelem, hogy mit csinálna egy méretesebb tüzérségi gránát egy-egy ilyen húskupaccal...

    Kb igy képzelem a dolgot. :P
  • Optimus Prime
    #22
    Akció Steamen, hétfőig 5 euró (10 esett az ára) és free weekend!
  • lolSL
    #21
  • lolSL
    #20
  • Fpocok
    #19
    Az a duma... "azért öllek meg, mert náci dinó vagy!" :D :D
  • lolSL
    #18
    Megjelent a steamen

    kis gameplay:
  • lolSL
    #17
    márc 29-én jelenik meg

  • pxxl
    #16
    mert az is? :D
  • w77d
    #15
    atyaég milyen gagyinak néz ki :S
  • Cat 02 #14
    http://www.youtube.com/watch?v=OoUMkNVbV5I
  • Metalmilitiakid
    #13
    ja és megvan a játék a steam/steamapps/sourcemods mappában de nincs hozzá .exe fájl, ami indítaná csak ilyen .fgd meg .nsi
  • Metalmilitiakid
    #12
    kérdés : van steam em , van hl2 is , felraktam a demot, megjelent egy kép nélküli ikon az asztalon , ami csak a steam et indítja és a mygames ben sincs benne a játék , ilyenkor mivan ?
  • Cat 02 #11
    Ehhez kell steam ?
  • USAMEN POWER
    #10
    Tegnap toltam ki a Cod 6-ot, erre most nagyon kíváncsi vagyok. xD
  • w77d
    #9
    hehe ez jól hangzik XD
  • Rip
    #8
    Steam accon? :)
  • PeeTeR
    #7
    hogy hol a HL2*
  • PeeTeR
    #6
    vaze fogalmam sincs hogy a HL2 :D
  • autoszimulator
    #5
    "Nazis. Dinosaurs. Someone has finally put them together in a First Person Shooter."

    és ezzel pótolt egy hatalmas hiányt
  • bardocz
    #4
    De nem ér, már megint a szegény nácikat kell irtani, és akkor még őket rasszistázzák le:D Pedig tökre széttépnék pár szövetséges katonát egy dínó bőrébe bújva
  • kuci06
    #3
    Náci dinoszauruszok?

    FUCK YEAAH :D
  • Fehercsoki
    #2
    Az alpha verzió tehát elérhető itt,én most töltöm,majd írok véleményt,szedjétek le ti is.
  • Fehercsoki
    #1
    Egy független csapat a Valve Source motorjára támaszkodva szokatlan tálalásban mutatja be a második világháborút.Ha nem akadtunk fenn azon, hogy a Wolfenstein okkult erőkkel, a Call of Duty: World at War pedig náci és japán zombikkal fűszerezi a második világháborús összecsapásokat, akkor bizonyára a prehisztorikus óriások sem késztetnek csuklásra senkit.A nem túl ismert Digital Ranch Interactive 2010-ben kívánja Steamen keresztül bemutatni a Dino D-Day első epizódját. A történet szerint 1942-ben járunk, amikor Hitler kiadja a parancsot a Wunderwaffe bevetésére. Szó sincs természetfeletti hatalmakról, génmanipulált mutáns katonákról, korukat megelőző fegyverekről. Helyettük a Földön valaha élt leghatalmasabb szárazföldi teremtmények, a dinoszauruszok gondoskodnak arról, hogy Észak-Afrikában tele legyen a szövetséges katonák nadrágja. A játékos egy archeológus, bizonyos Jack Hardgrave őrmester bőrébe bújva menekül T-Rexek, Raptorok, és más ősgyíkok elől.Amennyiben már most belenéznétek a játékba, akkor javaslom, zarándokoljatok el a www.moddb.com oldalra, ahova a fejlesztőcsapat feltöltötte a már játszható alpha verziót.

    Forrás: www.gamestar.hu