17
  • Fülüke
    #17
    Üdv!
    A V című sorozatot már bemutatták? Ha igen, van már hozzá magyar felirat?
  • krajcsovszkig
    #16
    Bazmeg ezen a cikken mekkorát röhögtem. :D A Viktor nem egy szőkenő álnéven? Vagy mondjuk a Kiszel Tünde?
  • Nasedo
    #15
    Viktor látta a tüzet az ájulás alatt. Tudja, hogy égni fog, csak nem biztos benne, hogy számítógépes trükk által.
  • Kelta
    #14
    Igazad van, csak kötözködtem :) Veled jólesik :)

    véleményed? valós történetnél hány halott lenne a világon?
  • dzsagon
    #13
    ratyi vagyok.
  • winnie
    #12
    irónia. hadd ne kelljen magyarázni.

    most komolyan. hogy lehet olyat írni, hogy ugyanannyi részlet derül ki? mintha az ilyesmi patikamérlegen lehetne mérni. vagy számolni, hogy 14 részlet. meg 32.
  • Kelta
    #11
    AHA!! ki is kötözködik :) hehe

    A sorozat tök jó, persze a valóságban sokkal több ember halna meg, és rendesen összeomlana kicsit a civilizáció :) de filmben elmegy:)
  • winnie
    #10
    nincs igazad. megszámoltam: 14 részlet derült ki, a lost első 3 évadjában meg 32.
  • endrev
    #9
    Jó a sorozat! Jó az alaphelyzet, jó a színészi játék, jó a megjelenítés, a történetvezetés, még a kamerát is jól használják. Ja és nem egy Lost. Pár rész alatt már kiderült annyi részlet, mint a Lostban három évad alatt...

    Szóval ajánlom.
  • InterFoxSOFT
    #8
    Jaj remélem a trükk, mert 10 perce mentem át a hídon és akkor én most halott vagyok.
    Buuuuuuuuuuuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuu
  • kiskelgyo
    #7
    Milyen katasztrófa?! Miről beszéltek?! Csak felújítják a Margit-hídat, és robbantanak is, hát istenem, ha egyszer muszály.
  • Szolnokboy1
    #6
    én azt láttam, hogy SzV átment a napiszarra szerkesztőnek, mer rájöttek, hogy szart sem ér a munkássága...
  • Wittgen
    #5
    Akkor Ti jól beszopjátok fent a Fővárosban.

    Azt látta valaki, hogy a 4-es metró elkészül-e? Hehe...
  • Alc
    #4
    Nekem ez a múlt.
    Szóval ezek előre látták hogy ma én megnézem itt hogy oltom a tüzet a jövőben, ami múltkor volt. Szóval ha én most kiszórom az összes vödröt akkor nem fogom tudni eloltani a házat, és nem írom az előző vödrös hozzászólásomat. :D
  • Dns5000
    #3
    Nem értitek?
    Ez a jövő.
    Szoval fel fogják gyújtani.
    Ezt a jövőben rögzítették.
    Készítsétek a vödröket.
  • Alc
    #2
    Nem te segítettél a vízhordásban nekem? :D
    Jó sok vödör víz kellett a Dunából hogy mindenhol eloltsuk a tüzet. Még a folyó vízszintje is lement annyira hogy egy kis patak lett belőle.
    Benne is volt ez esti hírekben.
  • Broafka
    #1
    :D
    "felgyújtották Budapest pár nevezetességét. Vagy csak számítógépes trükköt alkalmaztak. Ezt valószínűleg sosem tudjuk meg."

    jaj istenem, ez nagyon jó :D

    igen, felgyújtották budapestet, láttam az egészet ahogy lángolt, ott rohangásztam, jaj, nah most jó kedvem lett :)