41
Dj Hero
  • storm181
    #1
    Sziasztok, körülnéztem, de nem találtam ilyen topikot, ha esetleg mégis lenne, akkor töröljétek és elnézést. Kinek mi a véleménye a játékról, illetve valaki tud magyar nyelvű tesztet róla? IGN-en láttam, hogy 9 pontot kapott, de angolból sajnos nem vagyok túl jó.
  • cccccc
    #2
  • partizan182
    #3
    Ritmusjáték-junkieként launchkor megvettem, nem bántam meg. Jó nehéz elsőre a GH-hoz képest, de a mixek nagyon jók (mondom ezt úgy, hogy normál esetben kiráz a hideg az elektronikus zenétől), 20-30 perc alatt bele lehet jönni, onnan nincs megállás.

    Így pár nap után a medium nekem már egy kicsit túl könnyű, a hard még kicsit túl nehéz, valahol a kettő között vagyok.

    Ha egy picit is szereted vagy a ritmuscuccokat, vagy az effajta zenét nagyon ajánlott.

    8,5/10 nekem.
  • storm181
    #4
    jaja, nekem nagyon tetszik, kíváncsi lennék rá nagyon. Van egy haverom, kőgazdag, minden szart megvesz (GH hegyei vannak dobszerkóval, mindennel,) de erről hallani se akar, mert útálja a stílust. :(
  • tigeroo
    #5
    lol..
    a ritmusjátékba őis a rockzenei felsőbbrendűséget képzeli bele? :-D
  • partizan182
    #6
    A rockzene ritmusjátéktól függetlenül felsőbbrendű :)

    storm: jútúbon keresd meg neki az első dalt (Queen vs Draft Punk), hátha meggyőzi.
  • tigeroo
    #7
    ..nem veszem fel, mert legalább előre figyelmeztettél...
  • pxxl
    #8
    háááát...
  • KILLER2
    #9
    Én a BGSen kipróbáltam, engem nem fogott meg. A GHt nagyon szeretem, de ez nem jött be. Bár nem a kedvencem ez a zenei stílus, de vannak jó számok. A DJ Hero nem emiatt nem tetszik. A tekergetés, kapcsolgatás, rángatás nekem nem tetszik annyira. Nem mondom, hogy rossz, de nem fogott meg.
  • Benny04
    #10
    hát vetesd meg vele magadnak!
  • angelslie
    #11
    Hát igen.
  • partizan182
    #12
    Jajugyanmár, jóaz. 3 napja nem tudom kiverni a fejemből a dallamot, pedig már nagyon unom :)
  • storm181
    #13
    Ez nem is rossz ötlet :D
  • pxxl
    #14
    am nekem semmi bajon az ilyen stílussal. nem pont ezt szeretem, mert inkább dnb, dubstep, breakcore, drill and bass stb. de ez sztem egy szedett vedett mix. pedig Draft Punk nem csinál rossz zenéket. ez nem jött be...
  • partizan182
    #15
    Aszondod lowend mixek vannak benne? Lehet, h igazad van, összehasonlítási alapom nincs. Bár (okosak szerint) igen neves DJ-k is készítettek bele dalokat, és nekem eddig 1-2 kivétellel (grandmaster flash valami hihetetlen tré) igencsak bejöttek.

    Ízlések ugye...
  • storm181
    #16
    Közben már van teszt a játékról teszt 9 pont és dícsérik! Elhatároztam, hogy megveszem, köszi itt is mindenkinek.
  • storm181
    #17
    Akkor mégegyszer: teszt bocs.
  • FoToS
    #18
    nekem megvan és kibaszott jó pláne mikor az egyik lemezjátszóval játszik a másik meg gitárral
  • HKS
    #19
    dj hero ekkora baromságot mi lessz itt még piano hero....
  • triplet
    #20
    Hol lehet ezt kapni? mert én még 576-ban sem láttam.
  • HKS
    #21
    nincs bajom a stílussal mert szeretem az ilyen stílusú zenét is de ennek a játéknak nem igazán látom értelmét néztem videókat is halál egyszerű az egész expert videó is halál könnyű főleg hogy csak három gomb van
  • pxxl
    #22
    nem nem. ezt nem mondom, mivel nem láttam a játékot, csak az említett mixet hallgattam megm jutúbon. az nem teccik :) a töbiről nem tudok véleményt alkotni mivel nincs.
  • romeozor
    #23
    nekem 2 nap után megmakkant a műszer, rewindolni nem lehet mert csak ritkán érzékeli és a szkreccselés is kezd bután működni. kénytelen vagyok kicserélni a cuccot, de amúgy egy remek találmány.

    @triplet pl. platinumshop.hu vagy uberkonzol.hu
    @HSK persze hogy könnyű még az expert is a promó videókban mivel aki a pult mögött áll az ért hozzá, de ha egyszer ott ülnél az eszköz előtt és belőnél egy expertet füled farkad kettéállna annyira nem tudnád követni
  • partizan182
    #24
    Egyetértek az előttem szólóval, sokkal összetettebb a cucc mint egy GH, a gombok a legkevesebb amivel törődni kell.

    A crossfade a legnagyobb kihívás, különösen a crossfade-spike -ok, még mindig nem sikerült elsajátítani (jellemzően eufóriát nyomok ha meglátom :) )
  • Benny04
    #25
    minek az neked mama?
  • triplet
    #26
    Nekem nem kell benny, csak kíváncsi voltam. meg gitárra gyűjtök úgy is szal...:D
  • Falcon87
    #27
    Mama2 vagy, ez tény
  • Benny04
    #28
    gitárhősre?:D
  • tommygear
    #29
    mivan mama2
  • triplet
    #30
    nem hanem rendes gitárra, meg járok tanárhoz is:D
    felmászok a 3. emeletre bazzeg:D
    TommyG: mi a helyzet?
  • tommygear
    #31
    kajak mamma vagy? :D
  • triplet
    #32
    kajak:D
    miért kérdezed? akkora csoda hogy nem hirtelen fellángolás volt a gitározás?:D
  • tommygear
    #33
    nem azért mert tuti hogy 1 hét múlva már elefeljted, csak csodálkozom hogy visszajöttél
  • triplet
    #34
    hát van ez így. meg tudod a remek trágár szavak nélküli sms-ek is segítettek a döntésben amit te küldtél(gondolom tudod mire gondolok.)
    bár mondjuk nem biztos hogy te voltál, mert a te neveddel bárki regisztrálhatott egy ilyen ingyenes sms küldő oldalra, szóval javíts ki ha tévedek.
  • Victor1103
    #35
    Hi!Valaki járt manapság Media Marktba? Ott mennyibe fáj egy ilyen? Felénk csak az van de ha orbitálisan drága akkor még azt se éri meg hogy bemenjek megnézni.
  • Looooser
    #36
    Az új videó tesztelik elég rendesen a gammát
  • Carloska
    #37
    576 árak.....


    x360 27999
    ps3 27999
    ps2 24999
    wii 27999
  • ricsa008
    #38
    ez ps2 -őn nem is megy sima controloer -el?
  • Looooser
    #39
    nagy valószínűséggel kell mennie, mert ugyan azokat a gombokat használja a dj kontroller mint a sima kontroller
  • FLeT
    #40
    sziasztok.
    X360-on megy kontrollerrel?