8
  • Nonix
    #1
    Huh a tesztképek nem tetszenek eredeti méretben, kb a d40-esem csinal ilyeneket, vagy jobbakat. Egy fel millas géptol tobbet varnek vagy a fotos szurt el valamit?
  • GG
    #2
    Akkor ha jól értem ha le akarnám cserélni a D90-esemmet akkor a közel 2 kilóért megkapom a gumiboritást és a 51 pontos autófókuszt + több funkciót a camera control proban. Kép minőség változásról ne is álmodja ennyi pénzért.
  • GG
    #3
    ja bocsánat le maradt a kettős (SDHC - CF) kártyahely és a gagyi videó autófókusz.
  • Lost Lont
    #4
    D-Lighting, ezzel egyenértékű az, ha magam alulexponálok, majd gépen a képen a gammát fentebb veszem?
  • Ferrer
    #5
    Sztem ezek miatt mindenképp megéri a csere.
  • Szemjuel
    #6
    nem értek annyira hozzá, de az biztos a képek alapján, hogy egy 500k-s gép nem készít annyival jobb képet, mint amennyivel drágább egy 200ezer forintosnál!
    bár (ismétlem nem értek hozzá) lehet csak az optika fogta vissza! óder nejn?
    valaki homályosítson fel :)
  • aaaaa
    #7
    ISO 3200-ban mikor csinál ilyen képeket a D40 ? A képek nagy része (első sorozat) ISO 400-al készült. A D-lighting meg jó, ha egyszer lesz olyanod megérted miért is. A 16-85 VR olyan amilyen... Ezer dolgot lehet még állítani a gépen, nem tudom mi nem tetszik a képén. Vegyél full frame-et, az valóban sokkal jobb, de DX-ben kb ennyi amit ma tudnak.
  • Nonix
    #8
    Amiket leirtal mind igaz, ezért ér a gép max 200 ezret.