18
  • Quent1n
    #18
    Picit butuska lett a cikk címe megint, mert mindenki tudja, hogy ezt a pénzt soha a büdös életbe nem fogja tudni kinyögni az arc. Elhiszem, hogy megy a harc az olvasókért de kevésbé szenzációhajhász cikkeknek jobban örülnék. A csávót amúgy leültetném egy 5 évre kb. sztem az reális ezért. Nem kell túlzásokba esni azért, hogy villamosszék meg ilyenek. Azt tartogassuk a magyar politikusoknak. :)
  • Sir Ny
    #17
    buszszékbe vele!
  • amitakartok
    #16
    Szerinted őket érdekli?
  • Dynamic
    #15
    Tipikus geek fej...
  • [HUN]FaTaL
    #14
    Aham ez igaz, csak felhasználók nélkül a facebook lehúzhatja magát a vécén. :D
  • Solten
    #13
    Bazzeg, ezt a fejet... Na ezek utan vigyorogj...
  • djw
    #12
    minden elküldött levél után egy pofon a minimum.

    egyébként meg azért a facebooknak kell fizessen, mert a facebook az oldal tulajodnosa, az ő rendszerét terhelte/károsította/szemetelte tele a mocsokja. A felhasználónak felhasználási jogai vannak a facebookon, s ha nem tetszik ki lehet onnan lépni. A felhasználó igazából semmit nem tett azért, hogy a facebook működjön, így juttatás sem illetheti meg.
  • Rincewind
    #11
    Villamosszekbe vele! :P
  • bertino
    #10
    jaja.
  • Tinman #9
    Remélem megrohad... élve.

  • JL666
    #8
    fizetni nem fog
  • Piel
    #7
    Presztizs veszteség. Pénzben alig megfogalmazható érték, mert minden esetben más és más az érték. Ha nekem okozol ilyet, akkor valószínűleg jóval kevesebb lesz az összeg, mint ha egy több milliós ügyfélkörrel rendelkező Facebook oldalnál. Bár azért kíváncsi lennék a magyarázatra. Ha a Facebook tudott róla akkor az átirányított linkeket miért nem törölték, ha nem tudtak róla, akkor miért üzemeltetnek ilyen oldalakat? Ha pedig a vásárlókat károsították meg miért a Facebook veszi fel a pénzt?
  • Anubys
    #6
    Végre... Én mondjuk 50 év szigorított villamosszékre ítéltem volna.

    Sanford Wallace:
    Your brain before you started sending spam: O
    Your brain after you started sending spam: .
    Your @sshole before going to prison: .
    Your @sshole after going to prison: O

    ;)
  • formatuq
    #5
    Reg lattam mar ilyen malacfeju disznot. remelem a boribe valami hasonlo meretu black dude lesz a zarkatarsa aki azon idegeskedik eppen, hogy a muterjanek most loptak el a social security szamat, es basztak szet a creditjet valami internetes csalok.

    Asszem ez GG
  • Crane
    #4
    Remélem rájuk rohad a műanyag lakat is! Kiegészítő büntetésként kézzel iratnék velük minden egyes SPAM után egy bocsánatkérő levelet... idejük lesz rá! Hihiii!
  • [HUN]FaTaL
    #3
    És ezért miért a facebooknak kell fizetnie? Miért nem a megkárosított felhaszálóknak? Bár ha nem fizet egy petákot sem, akkor végülis tökmindegy.
  • Cat #2
    Amerikában nincs felső határ. Simán itélnek valakit háromszorosan halálra, vagy 500 év fegyházra. Aztán azt lehet harmadolni jó magaviselet miatt :D
  • Daell Drow
    #1
    Mi alapjan szabjak meg ezeket az irealisan magas bunteto osszegeket?