302
ba.jpg
A tizenhét milliós fegyverraktár
  • Sir Cryalot
    #302
    triple buffer on, AA off , post process off
  • ProEvoFan
    #301
    hát én revolverrel a kis Hunteremmel osztom a gyilokot:)

    Tisztelettel érdeklődnék, h kinek hogy fut a játék, mert több havernak és nekem pl a robotos DLCben a kezdő városban iszonyat szaggat (15-25pfs...), és bizonyos nagyon árnyékos területeken is...bosszantó a helyzet, mert i5core 2500k+6950 2gb és GTX560Ti szintű gépeken lassul be ennyire...valakinek valami ötlet?
  • Stief
    #300
    Mi most kezdtük haverral a general knoxxos DLC3at, a playthrough2 zombizás és az aréna után, de itt lvl50es ellenfelek jönnek, mi meg már 55ösök vagyunk..

    És nálunk is van az a probléma hogy neki mennek tovább a backpack sdu-k én meg nem kapok többet 33 után csak gránátmodokat kapok helyette, ez mitől van? Mind a kettőnknek ugyanazok vannak fenn DLC4ig + az új patch 1.41
  • kozako
    #299
    aha.márértem.szal az a lényege hogy 2x-er legyen meg a fegyver ugye??:D már értem.köszi :D
  • readswift
    #298
    többféleképp lehet , ez az én módszerem, szvsz a legegyszerűbb:
    1. Belépsz vkinek a játékába
    2. Add-olod friend listába ( esc , view lobby, lelépdelsz a nevéig, A)
    3. Keresel egy rejtekhelyet vhol, elrejted a fegyót
    4. ALT+F4 (sima kilépés nem jó, mert elveszted a fegyvert)
    5. Játékot újraindít, friend listából szépen kikeresed és visszalépsz a játékba
    6. örülsz ;)
    _____________________
    érdemes a játék mentésmappáját archiválni időnként , el ne baxd végülis.
  • kozako
    #297
    hy.mitcsináltál duplikáltál???azt hogy lehet??vagy miaz??:D pls írd le.köszi :)
  • readswift
    #296
    Kipróbáltam most pt2-n a következő felállást,

    siren, tempest mod, szépen duplikáltam 3db (pt1-es) eridian thunderstorm-ot, tehát 3x thunderstorm + 1x combustion hellfire (pt1). Ez nem egy rossz build.
  • Noodlee
    #295
    Modolt fegyver. Ennyi.
  • kozako
    #294
    Szóval gúnyolódtok rajtam?? okés.köszönöm.következő...
  • readswift
    #293
    Szerintem az lehet ebben a poén , hogy csak EGY van neki.
  • MerlinW
    #292
    Köszönjük. Következő!
  • kozako
    #291
    Valaki találkozott már olyan fegyverrel aminek 850 000-szeres a sebzése + x5-ös szorzó és 2 millió nyolcszázezres lvl-nél lehet betenni :D nekem van egy :D xD
  • readswift
    #290
    A legjobb elektromos fegyver : eridian.
  • readswift
    #289
    2 alien shotgun tempest moddal közvetlen közelről 4000+ dmg, utána átváltasz hopp, 4000+ és mindenki megkapja a durva elektromos sebzést szinte mindig (az megint bever még vagy 2000-ret).

    Az a lényeg hogy minél többfajta sebzést stack-elj, tűz, stb.
  • kozako
    #288
    mijen fegyvert találtam xD ha tudnám hogyan kell belinkelni egy kis képet akkor belinkelném.pls írjátok le hogykell :D
  • kozako
    #287
    Sztem még a Shotgun is jó.Nekem legalábbis most egy 215x12-es Socim van és nagyon jól szuperál a Crawmerax ellen meg a 61-es szintű szörnyek ellen :D De amugy a Rakétavetőt énsem tudom használni:D Ezvan.
  • MerlinW
    #286
    SMG + sniper a két leghasználhatóbb fegyver a játékban, illetve alkalmanként egy jó revolver. Shotgun, repeater, rakétavetőt sosem tudtam hatásosan használni. Az alien fegyverek pedig csak poénnak jók:)
  • Noodlee
    #285
    Azért lehet találni jó shotgunt, 72 körüli accal már lehet aprítani.
  • readswift
    #284
    Így van,
    A szorzó azt jelenti hogy annyival több skúló röppen ki ;) , attól függ mennyit sebez hogy bevittél -e egyáltalán találatot, és hogy hova (crit).

    A duplázós, quad smg-k rendre pontatlanok is, nomeg brutális ammo regen kell hozzá ( classmodból is jöhet és abból is ha egy +regen fegyvert beraksz a weapon slotba és időnként átváltasz rá).

    Shotgun szerintem nem jó. Egy jó shotgunom volt, azt is úgy kaptam, az snipergunként működött, távcsővel, x4-es tűzzel. Szerintem ne menj rá shotgunra.

    Sokkal jobban bejött hogy két fegyver slotba beraktam két Eridian fegyvert és ha az egyik kifogy azonnal váltasz a másikra, ellövöd, a többi addig regenerál , visszaváltasz... ;)

    Nameg az Eridian shoti a crimson badasseket is hátrabassza a picsába ;)
  • Noodlee
    #283
    pl 7 golyót lő ki, és darabja sebez 241-et

    másik:
    elvileg bele vannak már kalkulálva
  • gabo91
    #282
    Hali
    Két kérdésem lenne:
    a sebzésnél van hogy van egy szorzószám pl. 7*241
    akkor a tényleges sebzés 1687?

    másik:
    vannak a sebzés alatt a + tulajdonságok
    pl. +15% damage acury stb.
    azok bele vannak már kalkulálva a fenti értékekbe vagy még azokra jönnek rá?
  • Noodlee
    #281
    Te is vegyél fel :)
  • Noodlee
    #280
    MSN-t nem használok, de vedd fel az ID-met, és akkor látjuk egymást, ha van a másik.
  • Lord Diablo
    #279
    Aki party-zni akar az vegyen fel barátnak nevem: vDIABLOv
    szívesen segítek ha online vagyok mindenkinek 1.3.1 es verzió van felrakva.
  • kozako
    #278
    Noodlee:
    Én mostanában újra elkezdtem játtszani.61-es Hunter vagyok.Ha gondolod vegyél fel msn-re: [email protected] és akkor írj rám és mehetünk gamelni. :)
  • Noodlee
    #277
    Nincs olyan, aki mostanában szokott játszani?
    Alig találni normális játékost :(
  • Noodlee
    #276
    Jól néz ki ez a serpens, de szerintem modolt, mivel több "hiba" is van benne, pl:

    A lehetséges prefixek:'Glorious', 'Support', 'Scoped'.
    A lehetséges max sebzése is sokkal kisebb a fegyvernek.

    Azért még szép :)
  • kozako
    #275
    Értem:( Valaki nemtud esetleg feljönni valamikor és adni pár jó cuccot mer nincs valami jó fegyverarzenálom :S 61 lvl-es Hunter vok
  • MerlinW
    #274
    Véletlenszerűen dobálja a játék a fegyvereket, csak 1-2 állandó van, azok sem jók.
  • kozako
    #273
    helló.megtudod mondani hogy a RPG770 STEEL UNDERTAKER-t holtaláltad???mer nagyon kéne egy rakétavető :)
  • oregon1987
    #272

    Ez a legjobb fegyverem jelenleg! lvl 36-os hunter vagyok!

    Egyébként találtam egy smg-t sajna nincs kép róla, de egy vicc volt az a fegyver! Tök mind1 merre lőttem a lövedékek elkanyarodtak és nem értek célba! Nem lehetett vele senkit megölni! Poén volt nagyon! :D
  • readswift
    #271
    [IMG]http://pcm54.tvn.hu/TD3 Combustion HellFire.png[/IMG]
  • MerlinW
    #270
    Hoppácska, kopottak voltak az információim:) Mondjuk a legjobb - Knoxx - nincs benne.
  • AtiRadish
    #269
    Cdgalaxis
  • MerlinW
    #268
    A kiegészítőket tudtommal csak online tudod megvenni. Én pl Steam-en vettem, de a hivatalos oldalon is megvásárolható.
  • Essencia
    #267
    És tudsz adni egy üzlet nevet ahol meglehet venni?:) mert csak olyanokat találtam ahol csak alap volt:)
  • MerlinW
    #266
    Multiban ihgazán jó a játék (Coop), offline néha unalmas tud lenni. A kiegészítőket is meg kell venni, de megéri, mert mind a három vaskos sokszor újrajátszható 6-8 órás igényes darab. A második (Moxxi) arénaharc DLC, talán az egyetlen ami kihagyható, de persze ízlés kérdése. Számomra az unalmas volt.
  • Essencia
    #265
    Sziasztok! Most tervezem, hogy megveszem a játékot csak a kieg.-eket nem vágom, hogy most azokat letölteni kell v. azt is megvenni...:). Meg még 1 olyan kérdésem lenne, hogy multiban jó a game???:)
  • Synit HUN
    #264
    Hogyapitsába? Mondjuk a stukkerednél én jobbat találtam 7x270 körül volt. De eladtam mert szar. :D
  • Venom
    #263
    Na néhány nemrég talált cuccos :)




    Ez nem vicc :D




    És végül a kedvenc classmodom. Ezt korábban találtam demár lvl 61-es voltam.