9
  • narumon
    #9
    Azért az USB3 messze van már az újtól, ráadásul semmi baja, köszöni szépen jól működik lassan nem is érdemes mást venni.
  • mx5 kevin
    #8
    Az usb 3.0 egy mérnöki elnagyolt gány vacak a sok közül semmi ilyesmi cuccot nem szabad megvenni ami jelenleg van ha ez nem fejlődik az egy zsákutca.Felismerhető a kék elejéről persze a komoly búgjairól nem beszélnek elnagyolt mérnöki munkákat dobnak a piacra tele van a szoftveripar/hardveripar búgos összetaknyolt gányolt termékekkel.Rengeteg ujjítás van amin az ember a fejét fogja és felháborodik hogy mivel verik át miket nem mondanak el.Kidolgozatlan összegányolt elnagyolt vackok kerülnek polcokra amiknek még a tervezőasztalon lenne a helye.Már a polcokon van de nem működik normálisan ezt érdemes végigolvasni:Klikk ide dirtywindows USB 3.0

    A SRÁC IS JÓL MEGSZÍVTA AZ ÚJ ÉS ÖSSZECSAPOTT TERMÉKKEL!!! ITT A TANULSÁG NEM A LEGÚJABBAT KELL MEGVENNI HANEM A LEGJOBBAN KIDOLGOZOTTAT!
  • Szemjuel
    #7
    persze, de az csak elméleti sebesség, annyit az életbe nem fog elérni
  • readswift
    #6
    van ám igény :D
  • pixx
    #5
    Itt a sebbeségen van a hangsúly 5 giga/sec, ami nagyon gyors...
  • torcipepe
    #4
    az usb3-as eszközök működnek usb2-es porton, mint ahogy az usb2-es megy usb1-esen?? röviden: kompatibilis-e visszafelé??
    mert ha igen, akkor a gyártóknak felesleges várni. megcsinálják 3.0-val az eszközöket, aztán a felhasználók úgyis elkezdik rágni az intel fülét, hogy há' le van maradva. ahelyett hogy rántanának rajta egyet, inkább megvárják.
  • pixx
    #3
    Úgy látszik teremtik a lehetőséget az AMD-ATI-nak, először az Nvidia nyakára lépett rá, lehet, most majd az intelére fog?
    Érdekes...amúgy nem értem miért nem jönnek ki vele igény lenne rá, ráadásul megnövelhetné a külső USB eszközök számának elterjedését jelentősen...
  • morpheus133
    #2
    Ez milyen hir?
    Pont most olvastam itt Két USB 3-as ASUS ról!
  • Segal
    #1
    Itt egyébként az AMD lehet majd a megoldás állítólag az ő 8xx es chipkészlete már tudni fogja az USB 3.0 át és az ugye májusra várható tehát ha ők kijönnek vele akkor kénytelen lesz az Intel is. Szerintem a sandy bridge már tudni fogja...