985



Története, kialakulása, legnagyobb alakjai/bandái, és a jelenkor!
  • Ulvar
    #241
    PICSÁBA megint kimaradunk ebből, év Thrash metál koncert sorozata 2010!!! Legközelebb Bécs és Prága mint helyszín.
  • Ulvar
    #242
    Hetek óta nem megy ki a fejemből :)



    Metallica nyomathatná a St. Anger albumot koncerteken ha ilyen jól el tudják nyomni a Franticet...(Modern Thrash, vagy az új hullám része kinek hogy tetszik).

  • rozitomi
    #243
    Azt olvastam a hardrock.hu-n, hogy a BIG4 koncerteknek lesz folytatása!!
  • Ulvar
    #244
    Reménykedjünk!
  • Ulvar
    #245
  • highlander15
    #246
    Basszus,fekete rockzenészt még nem is láttam(kiv. Lloyd Grant),főként nem thrashert:-)Nagy zene!
  • Ulvar
    #247
    Igazi Underground metál. 1982ben alakult a Hirax 89ben feloszlottak, majd 2000ben újra visszatértek. Amikor először láttam őket hát brutális volt. Sose gondoltam volna hogy lehetséges hogy fekete Thrashert lássak valaha az univerzumba. Nem a legjobb énekes, de a zenekar igazán ütős és ezért kedvelem őket.
  • Zephyr Retiring
    #248
    az ízlésedhez csak gratulálni tudok hawer
    thrash metál, s ha jól látom: p. howard..
    zseni volt a csávó a maga korában, hogy álnév mögé rejtette a nevét
    (akárcsak mi magunk)
    s ide a bökőt, hogy ha akkoriban létezett volna thrash metál,
    a cimbi az első sorban csápolt volna velünk

    tudod miért
    hát hogy rejtőzködjön
  • Probatbicol
    #249
    Köszi, tényleg zseni volt, ráadásul életművész is, ő tényleg csavargott a világban és megjárta a légiót is.

    A kedvenc idézetem tőle (bocs az offért, csak azért merem mert tudom, hogy a metálosok általában nyitottabbak az átlagnál):

    "Már nem is ér váratlanul, hogy Nedda kilép a kapun, és beszáll az autóba. És attól sem haltam meg, hogy káprázatos estélyi ruhában van, belépőjéről derékig lógnak a legértékesebb cobolyszőrmék.
    És az elzúgó túrakocsiban ott ült mellette egy nagyon előkelő ősz férfi. És ez mindenekfelett a legborzasztóbb volt. Ha egy nő hazudik, csal, bűnöző, gyilkos, tébolyult, züllött, még nem a legrosszabb.
    Hát akkor mi a legrosszabb?
    Ha mást szeret! Az a legrosszabb!
    Azt nem lehet kibírni. Az elviselhetetlen. Az befejezett kín, mint a halál. Nincs kiengesztelés!
    Mert mást szeretni nem bűn, tehát megbocsáthatatlan."
  • highlander15
    #250
    THRASH HARD!

    Jó böngészést!
  • Ulvar
    #251
    Emberek Spiczi úrral (aki küldte nekem a linket) találtunk egy oldalt. hmv.com címen. Ez egy angol vásárlási oldal, mindenféle szír szart lehet venni, és nem is annyira szírszart. Ilyen pl a Thrash albumok. Akinek hiányoznának a gyűjteményéből eredeti Metallica, Slayer vagy bármilyen album, Angliából légipostán postai szállítással orzságon belül egy Kill Em all cd 2650Ft.

    még egyszer rendesen linkben. EZ AZ! Böngésszetek, én már vettem egy Anthrax válogatás dupla Cd-t.
  • bardocz
    #252
    Amint lesz bankkártyám, a Pantera albumot fogom majd megvenni, ami nemsokára megjelenik.
    Meg jó lenne pár Motörhead album, a japán verziók, soksok bónuszszámmal mind. Igaz az nem trash, de nélkülük nincsen Metallica sem, ahogy a rolling stone magazin írta:)
  • Ulvar
    #253
    Ami csak tetszik, de vágod öcsém. Angliából egy szaros kis szigetről ami Franciaországhoz amúgy jóval közelebb van, ide szállítják repülővel olcsóbban mintha itthon vennéd és a GLS kihozná. Igaz hogy ez 5-7 munkanap mire ideér, de ki nem szarja le ha 5-6 ezerrel olcsóbban szerzed be? Sőt nem is találtam eladó bontatlan Kill Em All albumot.
  • bardocz
    #254
    Ha ennyivel olcsóbb, én akár két hetet is várok. Itthoni 1 album áráért veszek majdnem 3-at.
  • bardocz
    #255
    Ezt mindenképp be kell majd szereznem.
  • bardocz
    #256
    Még játékot is megéri onnan venni.
  • Ulvar
    #257
    Jaja minden szart de hogy Kill Em All albumot...vágod....de nem csak azt Slayer, Megadeth, Anthrax (ami jövőhéten már itt is lesz) Összes Metallica CD DVD Minden! Innen veszem majd meg szerintem ha kiadnak Sonisphere DVDt. Tuti kapható lesz. De egy csomó más Thrash banda albuma is rendelhető, BESZARÁS!
  • bardocz
    #258
    And Justice for All is van, meg minden.
    Motörhead-ből leginkább újabb kiadású cdk vannak. Pedig tőlük nagyon jó lenne megszerezni a japán import cd-ket. Digitálisan megvan, de az nem ugyan az, mint amikor a polcomon van:)
  • Ulvar
    #259
    Kár hogy angol könyv! GET THRASHED!
  • Ulvar
    #260
    Na nekem hétfőn megjött már amúgy a cucc :). Isteni ez az egész :). Gyűjteményem 3 albummal fog gyarapodni legközelebb. Összesen 8000 HUFba fog kerülni (Kill em all, Ride the lightning, Master of Puppets).
  • bardocz
    #261
    Postaköltség mennyi?
  • Ulvar
    #262
    2,5 font
  • bardocz
    #263
    Azigen, rohadt németeknél ebay, meg hasonló helyeken 25 euro a pk. Románoknak olcsóbban szállítanak.
    Ez így nagyon megéri.
  • Ulvar
    #264
    Thrash feszt: Bécsben is lesz December 3.án.
    Fellépők:





  • Ulvar
    #265
    Még egy Testament se ártana oda.
  • Ulvar
    #266
    Mondhatni első numetál szám, talán, de nem fix, és csak az első :D. Ahogy a szöveg is mondja már akkor is más volt az Anthrax. Én megfogalmazásomban Party Thrasherként szerepelnek :D.
  • Ulvar
    #267
    Ezt meg csak úgy! :)

  • Ulvar
    #268
    Már 24 éve hogy eltávozott az élők sorából az egyik legismertebb és legfantasztikusabb egyéniségű bass gitáros.

    Nyugodj békében Cliff!
  • bardocz
    #269
    Ti ezt tudtátok?
  • Ulvar
    #270
    Aha!
  • bardocz
    #271
    És nem szóltatok?:(
  • Ulvar
    #272
    Elfelejtettem, volt erről szó, de ha eszembe lett volna írtam volna, vagy mondta Spiczi de elfelejtettük. Mind1 Hülye vagy hülyék vagyunk :(.
  • bardocz
    #273
    Sajnálom, mert erre nagyon szívesen elmentem volna:(
    Humiariba látom a videót, és nézem a címet, hogy micsoda?! Remélem jönnek még valamikor. Érdekes, hogy erről egy plakátot nem láttam sehol, bezzeg még DJ Kovács Jóska is ki van plakátolva :S
  • Ulvar
    #274
    :(

    Nem Thrash de haveromék Hétvégén felléptek a Vörös yukban. Igényes Skate punkot tolnak.


    Tényleg jól szól az egész. 20-30 ember állt rajtuk....

    Jött egy ... banda...



    Hangzás borzasztó, zene borzasztó. Igénytelen szar fos... ezen több mint 100an tomboltak...

    Most akkor mit várunk? ...
  • spiczi91
    #275
    Szinte évente járnak, idén asszem Heidenfest volt, tavaly Paganfest. Erre meg egy Korpiklaani bulira egyszer mindenképpen ki akarok jutni.
  • Ulvar
    #276
    Egy kis kúra a végére.

    van egy két buzi banda a felvételek között de azért nem rossz összeállítás.

  • Ulvar
    #277
    Anthrax!

    Megadeth

    Slayer

    Metallica


    EGYENLŐ

    46,5 Fontért megvásárolható (benne van a kiszállítási díj) azaz 15.000 Ft mai árfolyamon! 5 CD 2 DVD POSZTER STB...
  • Ulvar
    #278
    FUUUUUUCKKK YEAAAH....


  • spiczi91
    #279


    Füleket befogni.
  • spiczi91
    #280


    Hopsz, véletlen a def link ment, bocs. :SSADSDSADA_SDADA