985



Története, kialakulása, legnagyobb alakjai/bandái, és a jelenkor!
  • KranaZoli #161


    Vkinek nincs meg a Bedlam-tól az Inside Ash album?!?!
    Szerintem keggyetlen profi zene!
  • KranaZoli #162
    Itt... még van róluk infó. :)
  • KranaZoli #163
    Nah, csak fél 3-ig kellett bújnom a gúglit és meglett a kincs. Wow!
    Már hallgatom is. Mekkora egy zene!
  • Ulvar
    #164
    A lényeg meg van .

    Gondolom te lennél a front ember + ritmus + vokál. Szóval kicsit Blackesnek érzem a hangot, viszont a solosotok nagyon jól tolja, picit gyorsul még de tényleg nem sokkal akkor levertek minden thrashert a lábukról azt hiszem. A legjobb hogy van fantázia bennetek, dobosotokban van erő és sebesség! Bassussal sincs gond úgyhogy csak így tovább :). Koncert infok jöhetnek ezerrel ide! De minden más is! :). Köszi hogy megtaláltál minket :) (Nekem legalább is nagy öröm Magyar Thrashereket látni, ebbe a hulladék világban). :)
  • Ulvar
    #165
    Ja még valami! :)

  • Ulvar
    #166
    Ez inkább egy nagyon jó Heavy banda mint Thrash, de nem ügyetlenek a műfajba, kár hogy ilyen keveset hallani tiszta jó Magyar Metálról...
  • KranaZoli #167
    Tudom, csak az alábbi klip nézése közben dobta be a jútyúb és akkor nagyon ráizgultam a The Bedlam-ra. 1ébként az Inside Ash albumuk '94-es. Kik is voltak és milyen zenével is próbálkoztam Mo-on?! Viszont úgy olvastam, hogy a Bedlam újra összeáll. Láttam pár jútyúb videót. Igen, nem trash de Én lexarom, mert zeneileg kúrvajó.
  • Ulvar
    #168
    Örülök neki, keveset hallani de ami van az jó!
  • Zephyr Retiring
    #169
    egész kellemes lazítós zene
    amikor valaki full felbaxxa az agyamat, feszültség levezetőnek kiváló meglehet, hogy én örexem már, és rosszul emléxek, de mintha hallottam volna ezt a bandát nagy feró garázsában (rádió vagy kazi). asszem egyszer régen...
  • McFrost
    #170
  • paradeso
    #171
    Jól emlékszel, ha a Beyondról beszélsz:) Ha újból akarod hallani Ferót, akkor itt van:
    http://www.beyond.hu

    mp3 menű és alul, a "Beyond -End of Civilization demo 1991 " résznél a "Nagy Feró mogdta".
  • Zephyr Retiring
    #172
    megnéztem a honlapot.. bár csak rövid idézet volt feró bátyánktól, de valszeg hallgattam azt a műsort is (akárcsak a többit)

    ..és ahogy kutakodtam, rábukkantam arra a nótára is, amire eredetileg is gondoltam.. bár ott elég xar minőségben szól, maga a zene még ma is nagy kedvencem..újra kis pöcsösnek éreztem magam, míg hallgattam
    szóval amire gondoltam: without leg 1988-ból
    nekem innentől számít a beyond
  • KranaZoli #173
    METALLICA Péntek, 14. Máj 2010, 20:00 Puskás Ferenc Stadion Budapest, Magyarország



    Jegyárak: 10-20ezer magyar pénz

    Kötelező, nem?!
  • Ulvar
    #174
    MÁr meg van a jegyem, Front Stage jegy szóval én első sorban fogom zúzni meg vagy 10-15 ismerős Metallica topicos. A Front Stage jegyek ha jól tudom lassan elfogynak.
  • KranaZoli #175
    Irigyellek érte!
    De Én oda már öreg vagyok.

    Vagy sima dühöngő lesz belőle, vagy vmelyik ülő "páholy".
    Az biztos, hogy az igazi adrenalin bomba az ott lesz, na meg a sör; gitárpengetők; dobütők; sör ésatöbbi...

    Egyelőre (vagy folyamatosan?! :) még csődben vagyok, januárban talán összejön némi lóvé és akkor jegyvásárlás.
  • Ulvar
    #176
    Hát itt egy kis info :S
  • KranaZoli #177
    Aaaazta, de dúrva.
  • bcrics
    #178
    dettitől hallottam rólatok ..és kibasszottul tetszetős muztsikát nyomtok;)
    így tovább.
    azért ritkán kap vki a koncertek után agyrázkódást,,beyond-on összejöttt a lánynak:D
  • spiczi91
    #179
  • Ulvar
    #180
  • Ulvar
    #181
    Na a Thrash 4es (Anthrax, Metallica, Megadeth, Slayer) biztosan össze találkozik 2er is ez éven, Európában még pedig Varsóban (Jún. 16.) és Prágában (Jún. 19.).
  • Ulvar
    #182
    Ez se rossz srácok, ezt is linkelhettétek volna amikor a Lélekhullást is :).

  • Ulvar
    #183
  • Ulvar
    #184
  • Ulvar
    #185
    csak azért mert már régen volt bejegyzés...

    amúgy jön a Megadeth is Jún. 20.-án. Metallica után.
  • Rotcsa
    #186
    ÍÍÍÍÍÍ!!!

    Na, ezzel tökre feldobtál, Ulvar!

    Rust in peace, yeahhh!!
  • Ulvar
    #187
    És azt tudod hogy Lomenzo elmegy és visszajön Ellefson? A Megadeth fórumon bejegyezte hogy ennyi volt srácok...Ellenfson meg pattant is :). Úgy hogy a régi felállás visszatér.
  • Rotcsa
    #188
    ÚÚ, ez nagyon zsír!

    De a solora Martin nem fog jönni. Vagyis a mostani nem fog kilépni sztem.
  • Ulvar
    #189
    Hogy milyen drogokat is szednek általában metálosok?...Mustaine bemutatja saját maga által kipróbált szereit.


  • Ulvar
    #190
    Egy kis Moby!

  • Rotcsa
    #191
    Jun. 20 Megadeth-koncert a Petőfiben, mint azt Ulvar már mondta.
    Lehetséges, hogy akkor már Effelson lesz a színpadon! :))

    Bővebben, és jegyek
  • Rotcsa
    #192
    Ulvar, jössz?:)

    Én tuti ott leszek.. bár még jegyem nincs...:D
    Úgy tudom 10k alatt van a legdrágább jegy is, de ha másképp tudjátok léci mondjátok!
  • Ulvar
    #193
    Áhh szerintem kizárt...de majd még gondolkodom.
  • spiczi91
    #194
    Április 1.ig 8k a jegy, és már márciusban is ellefson lesz a színpadon a Rust in Peace tour keretében.

    Arra kíváncsi leszek, hogy Mo.-n is a Rust in Peace setlisttel jönnek-e?
  • bardocz
    #195
  • Ulvar
    #196
    De jó hogy beírtál! Már azt hittem megfog halni a topic :D.

    De imádom az ilyen old School thrasht mint az overkill.

    De rég hallgattam Hiraxet is....


  • Ulvar
    #197
  • Ulvar
    #198
    Na a végére egy kis Anthrax

  • Ulvar
    #199
    THRASH BANDÁK A-Zig

  • Ulvar
    #200
    Új Thrash banda a láthatáron.