985



Története, kialakulása, legnagyobb alakjai/bandái, és a jelenkor!
  • Ulvar
    #361


    Megtaláltam magyar szinkronnal is! :)))
  • csokalaci
    #362
    Angolul jobban bejön de így is vicces :D
  • csokalaci
    #363
    Happy Birthday Tom Araya!
  • Zephyr Retiring
    #364
    egye fene retrózzunk
    a jobb oldalin 4 anthrax sláger is van 85-ből meg a nagy kedvencem a metal thrashing mad "élőben" 94-ből.
    a bal oldalin pedig a napalm death-ből és a ripcordból is ismert jim whitley nyomat abszólút lágy és kellemes muzsikát a 80-as évek végéről..ha esetleg az anthrax-et puhának találnám



    amúgy szasztok
  • Zephyr Retiring
    #365
    sorry. a másik jobb oldalon van az anthrax
  • Prince of Máté
    #366
    Boldog 50. születésnapot Araya!!!!!!!!

    Így nyomják most:

  • Ulvar
    #367
    UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLINAPOT TOM "A NEMZET" ARAYA!!! A kurva anyját a routeremnek hogy tegnap döglött meg :@@@. Faszom nem baj!

  • Ulvar
    #368



    HERE WE GOOO!!!!
  • Ulvar
    #369
    A SVÉD TELEVÍZIÓ CSATORNA ÉLŐBEN ADJA A BIG4t JÚL 3.!!!!!!
  • Prince of Máté
    #370
    Talán a legjobb kamerás felvétel!

  • Ulvar
    #371
    A felvétel jó, a közönség kevésbé :S.
  • Prince of Máté
    #372
    Na és itt? :D

  • Ulvar
    #373
    Jah hát elnézést kérek...Közép + Dél Amerika Thrash kontinens... ott akkora bulik vannak Anthraxen Metallicán Slayeren Megadeth-en meg minden Thrash koncerten...hogy eszméletlen.

  • Prince of Máté
    #374
    Big 4-ból egyedül az Anthraxot nem ismerem annyira, de mostanában egyre jobban tetszik:P

    Még 1 videóbizonyíték, hogy Dél- és Közép Amerika a legjobb koncerthely :

  • Ulvar
    #375
    Hogy őszinte legyek, Anthraxet 15 éves koromban hallottam először, és akkor még nem tetszett hála John Bushnak...a bandáról se tudtam sokat, sőt egy számuk se volt meg csak havernál hallottam...tavaly nyáron a Bulgár bulin nagyon megtetszett és nem tudtam nem hallgatni az Indians-t, utána még többet és még többet. Azóta megvettem a válogatás lemezüket az első Belladonás érából, és teljesen a rabja lettem a bandának. Hatalmas bulikat csinálnak, és abszolút nem klisé banda. Pl: ha jól tudom ők a legismertebb Thrash-rap banda :D, a két rap stílusú metál alá festésű számukkal. (I'm the man és a Bring the noize).

    És hogy fokozzuk a Dél és Közép Amerikai helyszíneket.
  • Ulvar
    #376


    Lenyomnák hegyen befosnék :).
  • BEERisGOOD
    #377
  • BEERisGOOD
    #378
    Ezt is nyomhatnák majd.

    U.I.: Hozzászólást nem lehet valahogy szerkeszteni?
  • Ulvar
    #379
    Jó lenne egy Jihad Hegyalján is...

    Erőteljesen érződik itt, hogy Araya felépülése utáni időszak...totál belassult az egész, érthető a szöveg stb. :D.
  • csokalaci
    #380
    Mintha el lenne baszva a dob hangja.
    Hozzászólást csak VIP-ek szerkeszthetnek.
  • Ulvar
    #381
    Hát ha veszel ilyen VIP jogot SMSbe, de szard le, ha egyel több üzenetet írsz ide az nem zavar :D.
  • Ulvar
    #382
    szerintem a felvétel ilyen, az elején a gitár is furcsán hangzik...nem tudom miért.
  • csokalaci
    #383
    Jó azt hittem, hogy a fülesem szart be :D
  • Ulvar
    #384
    :D, áhh, vagy akkor az enyém is...
  • BEERisGOOD
    #385
    A felvétel ilyen. :S Nekem is furcsának hangzik a dob + a gitárjáték a szám elején.
  • spiczi91
    #386
    Köszönjétek a Rock am ringes hangmérnöknek, hallgassátok meg a World Painted Blood-t. Az durvább.
  • Ulvar
    #387


    Íjjjj gecciiii :DDD.
  • BEERisGOOD
    #388
    Piszok durva. :D
  • Ulvar
    #389


    Kiraknám ezt a képet topic képnek, de most vagy vak vagyok, vagy tényleg nincs rajta a Metallica? :D.
  • Ulvar
    #390
    A kurva anyját....pill újra lövöm...
  • Ulvar
    #391


    Na erről beszéltem. Csak én nem látom rajta a Metallicát.
  • spiczi91
    #392
    anthrax.com

    mindenki, kurvasürgősen
  • BEERisGOOD
    #393
    Ott van rajta a koponyás Metallica logo.
  • Ulvar
    #394
    A vak szememet...mondom én hogy vak vagyok...
  • Ulvar
    #395
    Köszi spiczi, le is kaptam gyorsan. Már megy is telóra :D.
  • Ulvar
    #396


    Ősi alig ismert kedvenc egyike!!
  • Ulvar
    #397


    Hmmm nem is tudtam hogy ez a banda újra megalakult 2007-ben...azt hittem eltűntek a süllyesztőben.
  • Ulvar
    #398
    Most olvasom wikin hogy a volt dobosuk meg a Machine Head dobosa, Dave McClain.
  • Ulvar
    #399


    Hogy basszam meg de imádom ezt a számot is!!!! KURVA ANTHRAX KONCERTET AKAROK ÉLŐBEN!!!!!
  • Narusco
    #400
    nem annyira birom a stilust, de death angel koncertre odakeveredtem multkor, és baszottjók. őket ajánlom élőben mindenképpen, jönnek ősszel (nem is akárkikkel, dt, varg, etc.)