19
Unigine Heaven az új benchmark program
  • gabesz752
    #19
    Sziasztok. Foglalkozik még valaki ezzel a programmal?
    Lefutattam pár tesztet és kiváncsi lennék, hogy másnak hogyan megy.
  • gfreak
    #18
    jajj Fray, látom elemedben vagy :DDD
  • Frayer
    #17
    Urine Heaven
    Urine Geller
  • Frayer
    #16
    Megnézhetjük, de azt már most tudni, hogy azon nem igen lesz tesszeláció, és kezdenek eltávolodni a GPU vonalról.
    Játékban szerintem nem lesz olyan erős mint az 5800-as.
    Gyógyszer mulekulákat meg nem szimuláltatok, nekem mint gpgpu nem kell ilyen.
  • Zsoltika 007
    #15
    Azért még nézzük meg mi lesz a fermiből mielőtt eltemetjük. :)
  • Frayer
    #14
    jahh, meg azt akarom mondani, hogy vegyetek nvidia kártyát, geforcot meg anyámkínyát, nemtom miket gyártanak még.

    Mindenki vegyen nvidiát nehogy tönkre menjen, mert verseny társ nélkül nagyon megszívnám az árát amikor meg akarnám venni a következő generációs ati kártyámat.
  • Frayer
    #13
    Na, azt akartam mondani, hogy milyen brutális már ez a DX11, a tesszellációval.

    Rohadjon meg az Nvidia, hogy eddig visszatartotta.
    Mert azt ugye tudni kell, hogy az ati kártyák már nagyon régen tudnák a tesszellációt, csak hát ugye az nvidia úgy gondolta, hogy erre nincsen semmi szükség, és nem is fejlesztett rá. Inkább a játékfejlesztők lefizetésére gyúrt rá. Ami jól is ment neki, ideig óráig. Dehát a technolgia fejlődését nem lehet megállítani örökre.

    Most nagyot fog robbani az ati 5800 as kártyája, ha a játékok valóban elkezdik támogatni a Dx11-et.

    A tesszellációval többé nem lesznek kocka fejűek az emberek, meg a modellek sem lesznek szoborszerűek, töredezettek.
    Meg az az 1600 shader rendesen oda fog pörkölni a geforcoknak.

    Real-Time shrek 3 minőségben fogjuk nyomni az ipart a játékokban. Fasza lesz, áve Ati & directX 11, áve.
  • Frayer
    #12
    lol ehehehehe

    nyihihii nyihii nyihíííí

  • Sir Quno Jedi
    #11
    Te tényleg hülyének nézel vaze?!?!? Sok-sok éve HDready kijelzőkkel tolom az ipart és a gúglit én is meg tudom nézni (meg is néztem). Talán ha utánaolvasnál annak amit találsz. Tudod a magyar elírásokra is számos oldalt találsz, attól még nem lesznek igazak!
  • Dzsini
    #10
    http://googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=1365x768&word2=1366x768
    http://googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=1365x768&word2=1360x768

    éljenek a panelgyártók
  • Dzsini
    #9
    ehhez képest:
    When used speaking of televisions and other monitors intended for consumer entertainment use, WXGA is generally understood to refer to a resolution of 1366×768, with an aspect ratio of 16:9. In 2006 this was the most popular resolution for liquid crystal display televisions while XGA was for Plasma TVs flat panel displays.
    ...
    Overall, several resolutions have been labeled as WXGA. These are the most common resolutions given the label (in ascending order by total number of pixels):
    1280×720
    1280×768
    1280×800
    1360×768
    1366×768
  • cherubim06
    #8
    Szerintem, lazíts egy kicsit:-)
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Jaja, nézd meg gúglin. A legtöbb találat az jpg, videó stb. mérete, a többi meg marketingfaszság és utána nézd meg az 1360x768-at és az 1366x768-at.
  • r4pt0r
    #6
    Hát akkor sok helyen írják el. :D
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Nem, nincs. 1360 és 1366 van, az 1365 elírás.
  • r4pt0r
    #4
    Létezik olyan felbontás, rengeteg tvnek van.
  • Zsoltika 007
    #3
    Tesszaláció be ill kikapcsolva

    Bemutató videó
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Igen és a fejlesztők szerint van olyan felbontás hogy 1365x768 (kúva anyjukat). Szerintem és az LCD gyártók szerint meg nincs, így nem is megy natívban HDready kijelzőn!
  • Zsoltika 007
    #1
    Alig telt el egy nap a Windows 7 hivatalos startja óta, de máris megérkezett a világ első DirectX 11-es tesztprogramja. A Heaven nevű alkotás az Unigine motor legújabb változatára épül. A fejlesztők már korábban is készítettek hasonló programokat, melyek Sanctuary és Tropics néven érhetők el. Természetesen ezek nem voltak igazán veszélyesek a 3DMark trónjára, ám a Heaven már veszélyt jelenthet a Futuremark lassan teljesen hiteltelenné váló csemetéjére.
    Teljes Cikk(Prohardver)


    Letöltés