35
Böngészőből indítható Guitar Hero
  • w77d
    #35
    én naponta nyomok egy kicsit XXXD
  • Kicsikiraly
    #34
    játszik még ezzel valaki? :D
  • w77d
    #33
    nyomogatom, a pengetés még eléggé bezavar :D pedig a real gitárt is pengetni kell, az pedig megy XXXD
  • Kicsikiraly
    #32
    pengetsz vagy csak nyomogatod?
  • w77d
    #31
    normal szinten.... négy húrral már nem tudom csinálni, egyszerűen nem esik kézre :D

    amúgy most 7-es szinten vagyok...
  • Kicsikiraly
    #30
    minden ilyen játékkal ez a helyzet :D aztán majd elkezded hibátlanra csinálni, aztán mész nehezebbre, és a végén azt veszed észre h legendaryt csinálod hiba nélkül :D

    ezt most milyen skill levellel toltad?
  • w77d
    #29
    huhh de fel tud idegesíteni ez a játék XXD Karib tenger kalózai theme-et meg kéne csinálni hiba nélkül, mert megcsináltam egy hibával és 100 pont kell még hogy feljussak a táblára :D
    nah mondom jo uccu neki.... kb 6x egy hibásra hoztam ki, a hiba kb a közepe táján volt. Erre most legutóbb már tiszta ideggel nyomatom. Kzdek virulni, a legvégénél járok és még semmi hiba... erre az utolsó előtti!! hangot kb sztem egy századmásodpercel korábban ütöttem le.... majd megőrültem XXXD
  • gfreak
    #28
    aztasúlyos :DDD
  • w77d
    #27
    ez a srác nem emberi lény XXD
  • Kicsikiraly
    #26
    valóban? :D
  • w77d
    #25
    legendaryn nekem is sikerült kirugatni magam XD az gyakorlatilag lehetetlen...
  • Kicsikiraly
    #24
    itt is ha nagyon elbaszod kiutálnak :D megpróbáltam legendaryn egy számot és kiraktak.

    van egy kis félkör a függőleges fekete sáv mellett, az a "rock-o-meter", ha magas akkor szeretnek, viszont ha eléri az alját akkor hazaküldenek :D
  • w77d
    #23
    szerintem jóval értelmesebbek és élvezetesebbek az ilyen játékok mint a kráájsziszhoz hasonló baromságok...
  • w77d
    #22
    nna pont ezt hiányolom ebből a netes verzióból :D
  • Kicsikiraly
    #21
    legalábbis ilyen félrepengetés hang van ésnincs gitár amíg jól nem játszod le a hangot, ha pedig túl sokat elbaszol akkor vége a számnak kiutáltak a színpadról.
  • gfreak
    #20
    nem értem minek jössz ide flémelni...nem kötöz senki a gép elé hogy ezzel kell játszanod...és ebbe a topikba sem feltétlenül szükséges irogatnod
  • sapkafej
    #19
    már sokszor elmondtam, hogy miért szar, buziság a gh, úgyhogy hagyjá
    te mire vered magad?
  • gfreak
    #18
    parttalan 'vita', mivel mindkét félnek igaza van...különben a jammelés elsősorban nekem is azt jelenti hogy összeállnak zenélgetni (mivel nem vagyok gitáros)...ha gitároznék, tuti hogy nekem is a gitárzúzda jutna eszembe először :D szóval valszeg a játék címében is a zúzásra gondolnak, ettől függetlenül tigeroo is jól tudja.

    mellesleg azért nem igazán lehet eldönteni, merthogy egy angol szó van itten kéremszépen magyarul ragozva (gondolok a jammelésre)...szóval a jam session-t is szokták jamming-nek mondani, meg azt is amit a gitárral művelnek (beh szép nyelv ez az angol, hogy egy szó százat jelent :DDD)

    ha a zúzósok még ezeket a válaszokat sem fogadnák el, akkor vigyázó fületekkel Bob Marley-t hallgassátok :DDD (Jamming :DDD )
  • w77d
    #17
    a guitar hero-ban ha elbaszol egy leütést akkor elbaszódik a zene is? :D
  • Kicsikiraly
    #16
    akkor ajánlom guitar herot :D bár netes játékokat ismerve, előbb utóbb lesz egy olyan update is
  • w77d
    #15
    ez a játék akkor lenne jó, ha a zenére hatással lenne a nyomogatás. teszem azt mondjuk félrenyomsz, akkor hamisan szólal meg a gitár vagy hasonló...
  • Kicsikiraly
    #14
    #12-ben mondja jól a kolléga, az a jam session, a jam az konkrétan amikor zúzod a gitárt :D
  • Kicsikiraly
    #13
    nemtom, nekem elég szar netem van, mégis tudok 99%-ra számokat eljátszani :D bár van néha h tényleg rosszul vannak lefretelve
  • Terensz
    #12
    Az nem lehet. Azt jam session-nek híják.
  • Legend Killer
    #11
    jónak tűnik amúgy és van sok lamb of god szám is :D. bizonyára slipknot is van, nem kerestem még.
  • Legend Killer
    #10
    :D
  • Frosty01
    #9
    http://www.jamlegend.com/song/274/1052/

    jerryC canon rockja pedig nagyon is stimmel ritmusilag meg midnen. bár tény hogy van pár nagyon szar is :)
  • tigeroo
    #8
    te most mire vered magad?

    sose játszottam a GH-val, de fasza ritmusJÁTÉK
  • sapkafej
    #7
    most ez az új hóbort. so fucking gay
  • tigeroo
    #6
    jammelés = amikor pár zenész "csak úgy" játszik, rögtönöz
  • Terensz
    #5
    Lekvár legenda?
  • BB7
    #4
    Na kicsit játszottam vele, hogy azért mégse 2perc játék után mondjak véleményt!

    + Nagyon sok, és jó zenék vannak benne
    + Feltölthetsz te is zenéket
    + XP rendszer, összekötve a FaceBook-kal
    + Nem kell sokat várni a töltéseknél, hisz ha a szám kb. 20%át betöltötte, már indulhat a 'Jam'

    - Nem egyszer a lagg miatt buktam a szorzót
    - Vagy érdekesen van lefretelve, vagy ezt is betudhatom a laggnak, de néha az ütem nem jön ki, vagy tök mást játszok
    - És ugye ezek hibák miatt élvezhetetlen a játék, pedig az ötlet [ha már meg is lett több esetben valósítva, de] jó!
  • BB7
    #3
    Böngészőben?
    Na ne! Már a GH Online-tól is hánytam! Minek kell a laggos böngészőben játszani ritmusjátékot? :O
  • Alexease
    #2
    Kiprobaltam, de ennek mi ertelme van?!
    Valamirol lemaradtam?!:) Szol a zene, en meg szinkronban nyomogatom a gombokat, vilagit a megfelelo szin, aztan annyi;) Ez egy egyszeru reflex jatek?! Olyan mint a Commodore-os Hunchback, ahol a palya mozgott folyamatosan, es az akadalyoknal kellett reflexbol nyomkodni?!:) Ha meg a gitarhang ugy es akkor szolna amit en nyomok, akkor meg OK, poenos lenne, de igy...

    Mi a trukk vagy mi az ertelme? THX!:)

    ui.: Ezekbol a Guitar Hero es hasonlo cuccokbol kimaradtam, ezert a tudatlansagom:DDDD
  • Kicsikiraly
    #1
    Az alcím mindent elmond, a RockFreehez hasonló játék, de vhogy azért igényesebb kiszerelésben.

    freteket 12345 billentyűkkel kell lefogni (persze állítható), és pengetni (ez opcionális) enterrel, vagy az egyéb beállított billentyűvel lehet. Rengeteg szám van feltöltve, lehet duelezni, Facebookhoz is kapcsolódik(kirakhatjuk az eredményünket stb).

    És végül itt a link