65
  • richi105
    #41
    Aha szóval kevés már az egy gomb. Bírom ezt az almás céget náluk minden készülék valami szuper találmány. Lehet az is.
  • who am I 7
    #42
    Minek probáljak ki egy olyan trágyát, amin nem megy az a program amivel dolgozom, vagy ha megy is, a kiegészítők 90%ka nincs meg hozzá.Ami qva fontos lenne.El tudnád nekem magyarázni?Csak azért, hogy döngessem a mellem ytonggal, hogy én mekszexuál vagyok?És se játszani nem tudok a 300.000ftos géppel, se komoly programmal ügyködni?Erre verjem a mellem? :D :D :D Meghagyom ezt az ilyen kis, faék agyú embereknek mint te :) nyugodtan mehecc az alma.hu-ra, gondolom neked ez jelenti a "jobb hely"-t (és nyálazhatod a többi alma se**et).Mert többre nem vagy jó :D
  • coolbboy83
    #43
    miért? milyen komoly programmal nem tudsz ügyködni?? :-) Miért Windowson mennyivel komolyabbak a programik??? Had röhögjünk már egy nagyot... :-D
  • coolbboy83
    #44
    Ne foglalkozz vele :-) ez egy DOS arcú.... ez van.
  • who am I 7
    #45
    Úgyvan, nyálazd a kismekes (bár flyingnak sztem nincs meke csak valami kis látens gyík) picilukát XD

    coolandflying:D
  • who am I 7
    #46
    Jajj, most látom...Hát mondjuk autodesk 3dsmax/design, v. autoCAD.Adobe cuccok.Steingberg cuccok, ami végülis van 10.5.5 felett, de a pluginek 90%ka rottyon van meken...vagy corel gs X4..kapásból :D Játékokat is mondjak párat?Mondjuk úgy mindet.. :D :D Nem baj, nevessél csak egy nagyot, azonkívűl mást úgy se tudsz..
  • GregSB
    #47
    Nem kell parázni, lesznek ilyen egerek hamarosan minden PC-re is, lásd a linket a #19-ben.
  • passatgt
    #48
    adobe cuccok pont rossz példa, hiszen alapból mac-re csinálják, többi ok, viszont winen van:
    final cut, apertune, logic?
    nincs

    ha olyan programmal dolgoznék, amiből nincs mac-es verzió, hülye lennék macet venni, de nem fogom azt mondani rá, hogy szar:)

    ja még annyi, hogy játékoknál nagyobb nevek itt is megvannak, csak senki nem használja őket kb
  • FlyingV
    #49
    hát hogy neked vannak szociális problémáid, az hótziher :)

    mérnöki programok meg általában nincsenek Macre (kivéve ArchiCAD ugye, nagy mac-es a Graphisoft alapítója :D ), de pl kép/hangtechnikára a legmegfelelőbb cucc.. az iWork meg sokkal könyebben használható az Officenál (igaz, van még mti fejleszteni rajta), satöbbi satöbbi, bár tökmindegy, én arra tippelek, hogy 2,5 éves korodban elvette egy csúnya gonosz epöllapotopos bácsi a fagyidat és kicsúfolt..
  • coolbboy83
    #50
    Hát röhögök is rajtad, hogy te mekkora droid vagy ! Ennyi eszed van, hogy a crossplatform sw-kkel gyere, meg a játékokkal???? Mekkora szánalom vagy!!
    Mond meg azoknak is, akik SUN Solaris 10-et használnak, hogy vannak Jáva és egyéb +hálózati fejlesztő progik Windózra is, minek a jobb UNIX alap.... azon nemmmmmennek a játékok jaaaj:-)!!!!

    Te.... Te DRÓID!!!
  • coolbboy83
    #51
    Ja! És a belinkelt videód is csak rád vall!! No Comment ! kíváncsi lennék hány éves vagy!!!????

  • Tetsuo
    #52
    kep es hangtechnikara.. ja a millios pro-k, de annyiert mar barmelyik gyarto pc-je, v akar otthon osszerakott is tuti.
    az Eizo monitor v az RME hangkari nem apple talalmany :)
    a Logic pedig nem veri a Cubase-t, egyaltalan.
    oprendszer lehet h stabilabb, de az nem csak apple gepen megy, ill egy tiszta win.. na jo a win az telleg problema lehet, barmikor.. :S
  • who am I 7
    #53
    Mert, mivel kellett volna jönnöm, hülyegyerek :D Visszamennyé!!!!Nyomjad a solaris10ed meg a fejleSSSzed a "hálózatod"..(bár egyiket sem csinálod, ebben biztos vok) :D Azt még én vok droid te szerencsétlen :D Nézd meg még párszor a videót, úgy látom, magadra ismertél benne a mekkoldalon XD
    Jó szorakozást meg röhögést a saját hülyeségeiden :D Kár, hogy már a sárgaházban is van net :(
  • who am I 7
    #54
    TE meg fláj hozod szimplán a hülyeségeidet :D , inkább nézd a cobra 11-et, az a neked való XD Se hang se kép technikára nem fox MINŐSÉGIBB cuccokat összerakni meken, ebben nyugodt lehetsz, csak nem fagy szét mint egy telebarmolt winfos..bolondbiztosabb :)
    A mek azoknak való, akik nem tudnak kezelni komplex programokat, és nem tudják belőni a wint (ja most nem a SUNra gondolok, gyengébbek kedvéért pl.kúlbój83), hogy ne faggyon szét a csába.Azt hokiznak arra, h gömböllyű a gépük sarka meg nem fagy le a zOS a nagy semmit tevés közben XD
    De nem is tudom mit pattogsz fláj, van neked meked?Csinálsz rajta valami professzionális munkát???Mert nem úgy tűnik...
  • coolbboy83
    #55
    Anyádra ismertél!!! teee Hikomatta Droidgeci!! Találkozzunk!! Akkor legyen ekkora a pofád, mert szétütöm a gecibe te DOS arcú SEGGFEJ!!!! SZAROK RÁD, ÉS ARRA IS HOGY MIT GONDOLSZ A MACEKRŐL TE CSÓRÓ PROLETÁR!!!!!!!

    OFF

    (HA ERRE REAGÁLSZ AKKOR VALÓBAN NAGY SEGGFEJ VAGY!!!! ÉS NEM IS MERNÉL SZEMBE KERÜLNI VELEM ÉLESBEN AZ TUTI !!! )
  • coolbboy83
    #56
    Letz Go! Rakd össze !! Nem kell neked MacPRO.... senki nem mondta, hogy vegyél azt!!

    Attól hogy van Apple gépünk nem vagyunk hülyék a számítógépekhez!!! Ezt kikérem a Többi Mac-et is használó nevében is!! Van PC-m is, használom is, az töltök le mindent ami kell.......
    Használok Win7-et, van XP is, nem mondom, hogy nem használható.... DE TELJESEN.

    IGEN..... NEM VERI A LOGIC A CUBASET!! EZT SENKI NEM MONDTA..... HASZNÁLJÁK MIND A KETTŐT SOKAN? AKIK KOMOLYAN TOLJÁK. ÍGY ÉN IS!!! ÉS PC-n IS.
  • who am I 7
    #57
    Most, hadd ne kommenteljem annak a véglénynek az intelligencia szintjét, aki ezt "fizikálisan" akarja eldönteni..No comment gyerek, no comment.Megütötted az igazi parasztkocsma szintet...ennyit erről.

    "nem mondom, hogy nem használható.... DE TELJESEN."
  • coolbboy83
    #58
    A FÉLELEM JELEI IFJÚ PADAWAN !!!!GRATULÁLOK!!!! KÖSS BELE A SZÖVEGBE, HA MÁR NINCS MIBE!!!

    THE CONGRATULATIONS COMPANY (TM) !!!!!!!!! :-D

    Ja!!! ÉS MENT NEKED Privát!!
  • who am I 7
    #59
    Szerelmes levél? Ki se merem bontani, olyan izgatott vok
  • coolbboy83
    #60
    Jajj ne viccelj már....
  • Tetsuo
    #61
    Nem gondolom h az Apple tulajdonosok IT-analfabetak, ilyet nem mondtam.
    Ugy velem, h kenyelmesebb, megvenni egy osszerakott gepet amin elotelepitett szoftverek vannak, sok embernek a kenyelem megeri a 10-20% plusz penzt..
    Nincs ezzel semmi gond.
    Amit emlitettem, az az, h otthon megrendelt alkatreszekbol is ossze lehet rakni egy magas szintu Pro gepet.

    Studiokban azert hasznalnak tobb Apple gepet, mert a zeneszek, hangmernokok, videovagok nem akarnak IT-vel foglalkozni, csak hasznalni azt.
    Vagyis a kenyelem miatt, ugyanis a minosege nem jobb, mintha a legjobb alkatreszekbol raknal ossze egy rendszert, sot..
  • coolbboy83
    #62
    Ezeken lehet ágálni, de mindek.

    Jelenleg a két platform között csak az OS a komoly különbség, meg persze 1-2 minimális Hardver eltérés (EFI, és egy két aprósága a chipkészletben) DE Steve Jobsot ismerve ez tuti nem lesz sokáig így!!! :-)

    Én nagyon szeretek OS X alatt dolgozni, ez egy stabil UNIX rendszer. nincs szopás a telepítgetéssel a fagyásokkal.... a munka elvesztésével, mert az "explorer.exe" hibát okozott...meg hasonlók.
    Bár ez már a Win7-tnél nem jelentkezik...... de az is rosszalkodott már, bár az már nem volt vészes.

    Linuxokra meg nincsenek Pro softwarek, sajnos, pedig jó lenne!! Itt most ne jöjjön senki a wine féle emulációkkal, stb, mert az nem játszik komolyabb helyeken!!!
  • coolbboy83
    #63
    Egyszerűen használja mindenki, amivel dolgozni akar azt kész!!!!......... mindegyik mellett vannak érvek és ellenérvek. De az hogy rossz, meg hogy 1 bites user használ Macet, meg ilyenek...vagy sznob...
    Az enyhén szólva is baromság! Az hogy Hungáriában drága az Apple, mert túl van adóztatva minden, az egy dolog. Az USA-ban, vagy az EU tagállamok többségében már elenyésző az árkülönbség, esetenként az Apple javára!!

    Ennyi.
  • Tetsuo
    #64
    egyet ertek, amugy en is mac-en gondolkozom, de az teny, h ha magam rakok ossze gepet, akkor az sokkal erosebb lesz mint az imac es bovitheto.
    viszont talan tob szivas lesz vele.. nemtom.
  • pixx
    #65
    Vicces vagy, már évek óta sem a játék fejlesztők, sem a filmesek nem használnak Apple-t a filmeseknek átírták az AVID-et pc-re...sőt az ILM-nél is pc-vel nyomják...
    Apple csak egy divat cikk, minimális a Pro felhazsnálok száma, mivel a win jelenleg nagyon támogatott, és egy célprogram esetén van 20 variáció, amiből legalább 3-4 ingyenes is, ez Apple nem mondható el...