57
Különféle herbáriák, gyógyteák
  • MR ME
    #17
    nincsen, de ha elég liquidet töltesz bele akkor átalakítható -.-
  • MR ME
    #16
    mutertól kaptam
  • OrioN the S
    #15
    van belole bad trip?
  • OrioN the S
    #14
    night flight :D (Y)
  • The Protector
    #13
    Utálom azt a szót hogy herbária.mikor meghallom törni zúzni tudnék

    Mellesleg nem vagyok nagy teás.De reggel Earl Grey teát iszok.Sok benne a koffein.Ha meg vmi betegségem van l megfázás akkor hársteát szoktam inni.
  • Fbn Lx
    #12
    én ezt iszom amúgy
    nem minden nap, mert csak 20 db van benne és annyira nem olcsó tea :D
  • tigeroo
    #11
    dettó.

    múlt héten 2órát voltam kinnt (kibaszott terepgyakorlat), utána 3napig fájt a húgycsövem :S nagyon nem szeretem az hideget, főleg emiatt... pillanatok alatt kész a baj nálam...
  • Fbn Lx
    #10
    én is felfázok pillanatok alatt, és hosszú ideig tart
    pl most is 3 hétig óránként mentem hugyozni. :D ma már jobb, de nem akarom elszólni.
    Egyszer vagyok a lakásban 2 percet mezítláb, 1 hétig szar a vesém
  • tigeroo
    #9
    nenem, fokhagymát csak ettem :D

    gyógytea csak egy része a topic témájának...

    #2: mikor hogy. így rotálva iszom általában a cuccokat, ha pl. sokat vagyok kinnt akkor valamit a légutakra, stb...


    zöldtea nálam is alap)
  • geo91
    #8
    jázminos zöld tea
  • geo91
    #7
    ez finom

  • geo91
    #6
    zöld tea
  • Bruk
    #5
    Lenne 1-2 dologra tanácsom de nem vennéd komolyan szóval inkább le se írom. :D
  • geo91
    #4
    fokhagyma tea? :OOO
  • MR ME
    #3
    zöld tea minden mennyiségben
    meg most van ilyen:
  • erieskrisz
    #2
    És mire iszol enyi féle teát gondolom nem 1 dologra iszod mindet??
  • tigeroo
    #1
    Hali!

    Vége a nyárnak, (asszem lassan a nyálkás ősznek is), és azt vettem észre, hogy a napi jéghideg sörömet megint felváltották a gyógynövényes teák...!
    Szeretném ebben a topikban összegyűjteni a hasonló tagokat, akik ilyenmódon készülnek fel/veszik elejét a betegségeknek, vagy így kúrálják magukat mindenféle vacak gyógyszer helyett.
    Én általában ezeket iszom: csalánlevél, cickafarkfű, hárs,valamint nyárfalevél, citromfű, kamilla (utóbbit főleg inhalálni), fokhagyma (főleg régen mikor magas volt a vérnyomásom)
    Idén főleg a vesémet próbálom védeni, könnyen felfázom, a többi kombót (pl. légútra, ha ideges vagyok nyugtató tea) csak amolyan rutinból már...

    Na ez az én csoportterápiás bemutatkozásom volt
    Várom az ötleteket, tippeket, beszámolókat!
    Na uff!