22
  • hdo
    #22
    Addig amíg mesefilmet csinálnak egy akciófilmből, csak azért, hogy megkaphassa a 12-es karikát, elmehetnek a búbánatba. Star Trek volt az _egyetlen_ film Dark Knight óta, amit érdemesnek találtam többször is megnézni!

    A horrorfilmjeik is már csak a híg fos kategóriában mennek el, The Orphan és társaival együtt!
  • bakagaijin
    #21
    Szerintem nevezzék terrorizmusnak és hirdessenek statáriumot. Már előre látom ahogy bevetik a hadsereget, jönnek a tankok, jön a vinyie-mányie (ld. Hofi), meg ami kell.

    Egyébként meg nem értem, miért hivatkoznak mindig arra, hogy nem akarják elkövetni ugyanazokat a hibákat, mint a zeneipar. Meg hogy nem akarják, hogy a kalózkodás elérje ugyanazt a szintet mint a zeneiparban. Egész pontosan mi a különbség? Hivatkoznak valami statisztikákra, vagy megneveznek konkrétan bármit is ami eltérés a kettő között? Vagy ez is olyan, mint a juhász akit megkérdeznek hogy kié ezek a juhok? Hát a fehérek az enyém. És a feketék? Azok is...
  • PhilipMorris
    #20
    "szappannak való"? muszáj ezt?pont itt?
  • who am I 7
    #19
    12-13k egy játékért , 4-5k egy dvdért nettó abnormális.Jah a 12-13k az ugye a pcre vonatkozott és nem a 16-18as ps3ra.Jah ráadás: ha elmagyarázod nekem, hogy miért is normális 4-5000ért egy popsláger CD...akkor ok.Ezekre mind majdmegöl a kíváncsiság, hogy miért is ennyi az annyi.(Egyébként szakmában vagyok, szóval kíváncsi is vagyok, hogy mit fogsz mondani, az első értéknél, tudni fogom, hogy hülyeség-e vagy sem :) ) De azért sok sikert, kíváncsian várom
  • winnie
    #18
    akkor ezzel ne vágj itt fel. mármint, hogy nem érted. gondolj bele.
  • winnie
    #17
    az ár abszolút normális. az ember olyan, hogy szeretne mindent olcsóbban vagy ingyen.
  • who am I 7
    #16
    ha normális áron adnák, és minőségi alapú lenne a "szolgáltatás", nem pediglen mennyiségi.Akkor még ilyen nagycsöcsű pólós ribi se kéne.
  • djw
    #15
    nem értem miért nem kezdik el a streaming szolgáltatásokat a filmipari zsenik is...
  • Flang3r
    #14
    Az édesanyjuk volt felkenve, de jó habosra...
  • TommyGun
    #13
    Minél erősebben szorítják a markukat annál többen hullanak ki belőle...
  • gosub
    #12
    A szappankéxitést a felkent kutatok is megcáfolták.
  • slickboy
    #11
    Öööö, akkor ki is írom a castingot akarom mondani pályázatot, egész alakos fotóval vagy portfólióval lehet jelentkezni a megüresedett igazgatói állások betöltésére.
  • KillerBee
    #10
    Huh, ez az ötlet tényleg ütős, gratulálok!
  • slickboy
    #9
    Igazán lehetne némi fingjuk a marketingről. Amíg ilyen vén kecskék az arcai a szervezetnek, eleve nincs esély a sikerre, még ha valami sokkal piacképesebb dolgot is próbálnának elsózni.
    A fájlcserélők többsége fiatal hímnemű. Magától értetődik, hogy valami bögyös szöszi kellene oda vezetőnek, hegyes pólóban valami olyan felirattal, hogy: Ne érd be olcsó másolattal! Szerezz meg eredetiben! [És ha bármelyik jogvédő szervezet ezután erre csak részben is emlékeztető kampánnyal jön elő, leperlem a gatyájukat, ha nem fizetnek jogdíjat az ötletem után.]
  • Flang3r
    #8
    csak szét ne szakadjanak abba a nagy munkába ezek a nehéz szellemi munkában meggörbült orrú cionista szappannakvaló zsírfejű férgek...

    TOR
  • Narxis
    #7
    Akkor azt is bezárják.
  • Gerygrey
    #6
    a riválisok között ugyanis nagy az egyetértés a kalózmásolatok elleni harc eredménytelenségéről

    A kalózkodás elleni harc nem csak eredménytelen, de reménytelen is, ezt igazán felfoghatnák.

    Ha ma bezárnák az összes fájlcserélőt, ha más nem is én biztos hogy indítanék egyet holnap. Csakazértis.
  • gosub
    #5
    Ahogy a vezetöik képét látom nemcsodálom hogy eredménytelen 'munka' miatt kirúgják. Kecskére káposztát.
  • FoodLFG
    #4
    Ez a Dickman nyilatkozott a Steal This Film 2-ben is. Hát már nem fog többet. :D
    http://www.ilovextra.com/

    A jövőben ezért többen az eddiginél agresszívabb politikát várnak a szervezettől
    Még nagyobb hülyéket csinálnak magukból ? Én benne vagyok.
    Agresszívabb politikával biztos nem fognak nagyobb ellenállásba ütközni... De ők tudják.

    70% of British Public Oppose Disconnecting File-Sharers
    http://torrentfreak.com/70-of-british-public-oppose-disconnecting-file-sharers-091019/

  • bertino
    #3
    "Kirúgták az MPAA több vezetőjét"
  • pixx
    #2
    Ha lenne miért elmenni moziba, valóban kevesebben töltenének le szerintem is. De a legtöbb film annyira szar, hogy letölteni is kár, ami meg jó, azt megveszem dvd-n...
  • Lunki88
    #1
    "A stúdiók egyelőre attól tartanak, hogy a filmkalózkodás a zeneiparihoz hasonló erővel és súllyal jelenik majd meg a piacon..."

    Talán nem hulladék filmeket kéne gyártani, és megvennék/elmennének moziba az emberek. Ugyanez ez a helyzet a zenékkel is.