54
HD lejátszók(WDTV, Popcorn és társai)
  • Landor
    #14
    én már régóta egy HDX-900as NMT-t használok és nagyon meg vagyok vele elégedve.
    bár az enyém sem adja le optikán wmv-nél az 5.1es hangot, csak 2.0át, de nem használok nagyon ilyen fájlokat, inkább én is mkv meg iso-kat töltök le. Egyébként ebbe is SMP8635 chip van.
  • OptimusPrime
    #13
    Nekem a sima WDTV-hez volt szerencsém, 1.00-ás FW-vel semmire sem volt használható az mp3 lejátszáson kívül, aztán 1-2 hét alatt eljött az 1.03, na onnantól volt csak Kánaán, mkv fájlok is elérhetőek lettek, nem volt vele gondom.

    A Live is tetszik, főleg a LAN csatlakozó miatt, kipróbálnám azt is szívesen.

    És ha olyan igazi "popcorn" lejátszó kell, már gondolkodtam egy ilyenen, ezt lehet simán hálózaton lógva hagyva futtatni torrent-klienst például. :)
  • Shodan
    #12
    van wd tv live. veszel hozzá külső usb optikai meghajtót és azt jatszol le amit akarsz.
  • Calver
    #11
    wow, odabasz az ára. akkor már érdemesebb megvenni egy HDMI kimenettel felszerelt laptopot, és azt használni lejátszóként, nem?
    [apro]nem vágom annyira a témát, de ez tűnik logikusnak
  • Sheltem
    #10
    Na azt már kiderítettem, hogy az új "wdtv live" lejátssza a DTS hangot is. Ha valaki vesz ilyen kütyüt ossza meg a tapasztalatait legyen szíves.
  • rumkola
    #9
    Van.
    klikk
  • stp4trick
    #8
    ha a Blu-Ray HD (márpedig az, akkor van) :)
  • stp4trick
    #7
    van

    LG BD370-390 (70 és 90k)
    meg még van 1-2, állítólag az új Samsungokban is lesz chip
  • VRSDM
    #6
    nincs
  • pajti
    #5
    Jó téma :)
    Igazából engem meg az asztali HD lejátszók érdekelnek, van már olyan ami lejátsza az mkv-t ?
  • Sheltem
    #4
    WDTV

    mkv az egy formátum(ahogyan a wmv is)

    A DTS pedig a hangsávoknál egy szabvány.
    Remélem így érthetőbb....

  • fodorpetii
    #3
  • Firerock
    #2
    te milyen nyelven beszelsz?
  • Sheltem
    #1
    Sziasztok!

    Ahogy nézem nem nagyon van még ilyen téma(nem tudom sg.hu keretei között van e rá igény), engem nagyon érdekelnek ezek a lejátszók.
    Elsősorban WMV HD filmeket néznék, de ahogy nézegettem a többség mkv fileok lejátszására használja. Érdekelne például, hogy WDTVvel WMVHD viszonylatában mi a tapasztalat? Ugyanis WDTV nem szereti a DTS-t és nem igazán tudom, hogy ez inkább mkv nál probléma vagy a WMV-k esetében is.
    Egyébként már van újabb WDTV is(valami WDTV live a neve ha minden igaz) arról is érdekelnének tapasztalatok.