15
  • cateran
    #15
    Ugye csak viccelsz?6 fejes,LP-s LG video 53 font..olyan 18k huf...mennyi is volt ez 15 eve? 3x-4x ennyi? No es a fizetesek?
  • neoG
    #14
    20 darab ezresért már dobálják a videókat(lehet, hogy van olcsóbb is, épp az első amit találtam gugliban akörül volt)
    Vagy csak nagyon szar a fizud?
  • pinball
    #13
    Na, mostmár az Apple szakembere megnyugtatott, úgyhogy szép álmokat!
  • osztmivan
    #12
    Transcend TS128GSSD25S-M SSD
    75,938 Ft

    Kingston 128GB SATA SSD Desktop Kit
    57,825 Ft
  • [HUN]FaTaL
    #11
    Ez fordítva működik, legalábbis az RAMnál is mindig így van. Amikor az SSD miatt kevesebb HDD fog fogyni, az egyben a HDD árak növekedését jelenti, ebben egyetértek. Csakhogy mivel jóval több SSD fog fogyni, ezért annak az ára meg csökkenni fog.
  • B0nFire
    #10
    Nem-e? Próbáltál már mostanában például videomagnót venni? És 10-15 éve? Milyenek a tendenciák? Az akkori fizetésből nem könnyebb volt beszerezni egyet, mint most a jelenlegiből?

    Eléggé drágák...
  • Nonix
    #9
    Ez nem így müködik :-))
  • Sheltem
    #8
    Fú pedig, hogy megijedtem, hogy eltűnnek. Aludni nem tudtam eddig...
  • Alexease
    #7
    Jo a Google logo a vinyo kepen:))
  • Laslow
    #6
    Amikor az SSD miatt kevesebb HDD fog fogyni, az egyben a HDD árak növekedését is jelenti majd. Ez pedig könnyen vezethet a majdani SSD árak növekedéséhez, hiszen kisebb lesz a konkurencia a HDD irányából.
  • Ahoy
    #5
    SSD rendszernek kiváló, programok is ráférnek bőségesen 64-128 gigára... Ami meg adatnak kell az a HDD
  • Ahoy
    #4
    Sztem pár év múlva is az lesz a tendencia, hogy lesz egy veszettgyors SSD akár PCI-E-n vagy SATA-n....meg lesz egy több TB méretű HDD. Egyszerűen így éri meg!
  • waterman
    #3
    steve ezzel a véleményével adott a sz*rnak egy pofont. ezt eddig is mindenki tudta, senkit nem lep meg. a winchesterek idővel kimaradnak a számítógépből, mert már az alaplapra is bőven elég ssd lesz integrálva az átlagfelhasználónak.
  • grebber
    #2
    SSD: Super Talent MasterDrive SX 128GB 92.690 Ft
    HDD: Samsung EcoGreen F2 1,5TB 23.240 Ft

    Szal ez a " különbség idővel drasztikus mértékben lecsökkenhet, vagy akár el is tűnhet, így nemcsak a 64 GB alatti kategóriákban lesz mindenkinek érdemes váltania." duma még nem igen aktuális majd kb 5 év múlva vagy még több!
  • endale
    #1
    Néhány év eltelik még mire megéri 1TB-os SSD-t venni, HDD helyett.