16
Valkyrie sky: Arcade Shoot-Em Up
  • Senton
    #16
    Van egy magyar guild a játékban Irgumburgum.
  • Senton
    #15
    Pettel lehet bányászni egyenlőre ennyit tudok róla. De mivel van olyan fül, hogy ability gondolom lesz majd képessége is ami a csatában jó lesz, vagy PVP-ben vagy mindkettő.

    Hogy hívnak a játékban?
  • savior
    #14
    pet-et lehet valahogy hasznalni a csataban vagy mire valo?
  • Senton
    #13
    Én már játszok is. ArchangelHUN néven a jó oldalon, mivel két ellentétes oldal közül lehet választani a karakter készítésnél.
    Ha bemutatót akarsz látni akkor ez az:
    http://www.youtube.com/watch?v=TQR_InwgPuY
    Viszont a játék nem sokat mond a videó alapján elég "gagyinak" tűnhet :).
    Szóval inkább regisztrálj, töltsd le és próbáld ki. :)

    Ha bármi kérdés lenne tudok segíteni, mert már régen volt egy 40 körüli karim.

    Main site: http://valkyriesky.gamekiss.com/main.jce
  • MEdievil
    #12
    Valaki kipróbálta már? Egy kis bemutató jöhetne.
  • Senton
    #11
    Holnap Regisztrálok a játékba ArchangelHUN néven, ha valaki keresne ezen megtalál.
  • The Protector
    #10
    Erre kiváncsi leszek.
  • Senton
    #9
    Nem neked szolt Terensz. Hanem az üres agyunak aki nem tud írni.
    Mondjuk a nevében is olvasható sötét.

    Terensz igazad van ez egy hent játék, de mivel ott van a nevében is nagy betűkkel, Arcade Shoot-Em UP (amit te is írtál) ezért nem értem a felháborodásodat.
    Lehet a készítők mégis tisztában vannak azzal, hogy mit csináltak?

    Az MMORPG-nevet én csak terjesztés céljából írtam a fórumba, és lehet a készítők is ezen célból tették ebbe a stílusba a játékot. Természetesen nem áll túl közel a játék, ezen stílushoz és igazad van, de sokan szeretik az ilyen hentelős játékokat.
    Én sem szólom le a Lineage 2-ben lévő egyéneket, akik 24-órát képesek ülni a gép előtt, hogy spawn-oljon egy RB.

    De amúgy ha egy hozzászólónak a kritikája kimerül egy mondatba, akkor köszönöm nekem az csak egy köpés, amit unaloműzésként csinál, szóval nem jelent számomra igazi értelmes tartalmat.

    Annak a hozzászólásnak sincs értelme, ha csak elmondod mennyire SZAR egy játék, és nem fűzöl mellé semmi a játék mellett szóló véleményt, mert ebből csak az látszik, hogy nem is néztél jobban utána, és csak a saját berögzült ezen stílusú (MMORPG) játékokhoz fűződő tapasztalataid, a mérvadóak. Persze 15 év alatt összelehetett gyűjteni.

    Szóval megkérem a hozzászólókat, ne írjanak háttér információk nélküli kommentárt.

    Köszönöm.
  • pxxl
    #8
    nah mégegy játék amit nagy ívben kerülni fogok :)
  • Facek
    #7
    kicsit kellett volna csak korbenezned az oldalon szvsz :]
  • Terensz
    #6
    Áhá, szóval paraszt vagyok...

    Hát nem, pusztán leírtam az első benyomásomat a játékról, azaz: kritizáltam. Szerintem egy fórumban a jó és a rossz kritika egyaránt megfér. És mivel az elmúlt kb. 15 évben sok RPG-vel játszottam, úgy érzem, jogomban áll véleményt alkotni.

    MMORPG = "Massively Multiplayer Online Role-Playing Game"

    Role-Playing Game = szerepjáték.

    Hol van itt jellem, hol van itt olyan karakter, akit ki lehet játszani? RPG... ugyan már.

    Hentnek jó lehet attól, csak a készítők nincsenek tisztában a műfajokkal, úgy látom.
  • Senton
    #5
    Értelmes hozzászólásokat várnék kössze.
    A parasztvagyok.hu máshol.
  • Terensz
    #4
    Valkyrie sky - Arcade shooting MMORPG

    Szerintem a Space Invaders sokkal jobb MMORPG.
  • SötétBarom
    #3
    ^^
  • SötétBarom
    #2
  • Senton
    #1


    Sziasztok!

    Egy Október 21.-én induló Shoot-Em Up játékra szeretném felhívni a figyelmet.
    "Egy fix nézőpontú arcade shooter, a klasszikus lövöldözős játékok legjobb elemeivel: rakéták, egyszerű irányítás, korhatár nélkül élvezhető játékmenet." A jól meg szokott régi kivitelt felturbózták, és kidobtak egy igen érdekes MMO játékot, a stílusból.

    A képek alapján egyszerű játéknak tűnik viszont, minden megtalálható benne mint egy átlagos MMORPG-ben, + bizonyos sajátosságokkal is megszínezték a játékot, hogy egyénisége is legyen.

    Játszottam régen a CB-vel, nekem tetszett ajánlom figyelmetekbe az alábbi linket.

    Main site: http://valkyriesky.gamekiss.com/main.jce