26
  • readswift
    #26
    nem , majd red orkesztra2-vel , pt-boats al, meg mass effect 2 vel nem játszok mi hülye
  • DrRadon
    #25
    A múltkor még azt hazudtad, hogy nem játszol...
  • scarabeus86
    #24
    Nekem is GTS250 van, igaz csak 1 darab, de elég ez nekem.
    Azelőtt a hd 4830 egy hónapig bírta, rossz volt a hűtése és ette a tápot, boltba megszerelték, de újra tönkrement. Ezután cseréltem le a mostanira, ezzel meg vagyok elégedve.
  • roliika
    #23
    Brummogós köszi! :))
  • hol9672
    #22
    2500*1600, meg a nagyobbak, nemcsak SLI-hez, de jók lennének fényképek nézegetésére is, igy a 8 megapixeles telefonok korában - de hát mennyibe kerül már egy olyan.
  • readswift
    #21
    Tripla SLI-t is támogat a kártya , hehehe. Szerencse hogy tápra költöttem ebbne a gépben nem a szokásos túlhúzós ventilátoros cseszegetésre, aszem a phenom9950 is jó lesz még kiderülhe hogy megy 3.1 - 3.2 -n nem ?.

    Hát azért volt muszáj megvennem most mert az egyéves hd4850 átlag naponta 3x összeszarja magát a desktop futtatása közben, játékra 2hónapja má gondolni sem merek . Szerencsére visszakapom az árát .
  • nkmedve
    #20
    Ja tényleg kell az ahoz a két játékhoz amelyik használ GPU-t pisixhez (azért, hogy egy zászló kicsivel szebben lobogjon, vagy néhány ujságbapir csúszkáljon a földön).
    Szerezzél 42 ezerért még az ország felének ilyen kártyákat s akkor azt mondom ez a legjobb vétel. Az, hogy te kaptál a világ másik részéről olcsón, nem azt jelenti, hogy másnak is ez a kártya a legjobb. Én is kaphatok valahonnan ajándékba egy 5870et, de attól még nem lesz a kártya jó vátel másoknak.
  • tomcsa4
    #19
    Hmm két GTS250 nem rossz, 42 ezerért meg pláne. És ha nem játszol, akkor pláne. Ha nem zavar, hogy a HDTV-re külön kábelezéssel kell kivinni az 5.1-et, legplánébb.

    De még DX9-ben való játékra is remek vétel. (Mondanám a HD 4890-et, de drágább.)
  • Sanyix
    #18
    Szarabb üzletet akartál írni ugye?
  • nkmedve
    #17
    Procinál az a 4 és 6 mag teljesen más, azok több száz féle utasitást végre tudnak hajtani, ezeket mind viszonylag nagy sebességgel (magas órajel, párhuzamosan több utasitás).
    GPUn shaderprocikból rengeteg van, de ezek alig néhány műveletet tudnak és nehéz az összeset kihasználni egyszerre (erre van egy ütemező). AMD shader-architektúrájában ötutas shaderek vannak. RV870ben 320 darab szuperskalár shader, mindenikben van 1 darab komplex, 4 egyszerű proci (amiből kijön 1600 proci) Ezeken kivül van még 1 branch egység. Az egyszerű egységek FP MAD, FP MUL, FP ADD és INT ADD műveleteket végeznek, a komplexek ezeket plusz néhány transzcendens utasitást (SIN, COS, LOG, stb.)
  • readswift
    #16
    Mondjon valaki jobb üzletet mint két eVga GTS250 , 42 ezerért. Ennyiért vettem postaköltséggel USAból, egy darabig nem lesz új, viszont pisix az LESSZ . Nesztek zöld smájli.
  • readswift
    #15
    nekünk nincs olyan hogy gamer front, mert mi totálisan elégedettek vagyunk a jelenlegivel! 2500*1600 as felbontásra meg nem sok emberkének van zsetonkája.
    Ha valaki nem elégedett a jelenlegi grafikával azok a nintendósok. Szóval adja el az intel a larabit a nintendónak. Biztos jó pénzt fognak adni érte nintendóék, bár az 5 billió dollár elég lassan fog belőle összejönni
  • roliika
    #14
    Jól párhuzamosítható, de gondolj bele... ha csak vertexeket tud számolni...azt nem feltétlen kell kihasználni, elég kihasználni a regiszterek összeadó képességét, és ha ez sikerül (miért ne sikerülne), akkor végülis egy szuperszámítógépet kapunk...
  • roliika
    #13
    Demost ez tényleg azt jelenti, hogy 1600 ezerhaccááz!! procin megy poligon meg vertex matekozás? Azazért brutál durva! Elvileg akkor ezeket egyankéne..vagyis csoportokban végülis bármire lehet használni...csak nem értem, hogy a CPU-nál a 4 meg 6 mag az miért akkora szám.
  • Abu85
    #12
    Egyelőre úgy néz ki, hogy a Larrabee gamer fronton versenyképesebb lesz mint a Fermi, mert az Intel cumóban legalább van fix funkciós textúrázó.
  • Ahoy
    #11
    Szerintem itt a double meg single-re meg ki a játék, mert ugye 3d-hez elég a single ahogy nagyjából tudom - bár tény hogy összetett célhardverekről van szó. A 3d ugye jól párhuzamosítható, tehát szerintem használható bármennyi proci. Ugye épp állítólag a még "nemlétező" nvidia Fermi lenne 8x erősebb double-ben, tehát jobban használható általános dolgokra
  • readswift
    #10
    amd = pánik, lol
    larabi = kipukkadt, 2x lol
    nV = zászló
  • Sanyix
    #9
    De a terroristákat szabad terroristázni, sőt még azt is aki nem az, csak nem ért egyet a kormánnyal. Persze az igaz, hogy se zs....ni, se c...nyozni, nem lehet, mert az rasszista gyűlöletkeltő. Ellenben magyarozni szabad, sőt ajánlott, mert az kirekeszti a kirekesztő náczyrászisták csoportját, és mint többször olvashattuk, minden magyar náczyrászistáá.
  • roliika
    #8
    Meg mi az, hogy 320 darab komplex és x darab egyszerű stream processzor.
  • roliika
    #7
    Ilyeneket lehet olvasni mindig, hogy tehermentesí a CPU-t, meg a számítások egy részét átveszi..de hogy konkrétan mi a jó túrót csinál ennyi proci azt nem.
  • roliika
    #6
    Arra kíváncsi lennék komolyabban, hogy mit tud egy stream processzor.

    Két lebegőpontos számot össze tud-e adni? Ha igen, milyen pontosságig, milyen sebességgel.

    1 stream procihoz mennyi memória cím terület tartozik..mennyi memóval gazdálkodik, és pláne a fejlesztők mire használják, meg egyáltalán tudják-e használni valamire ezt a két vödör procit? :D
  • Frayer
    #5
    Nem szabad itt terroristázni, mert az rasszizmus, amiért bannolás lesz a vége.

    Tudomásul kell venni, hogy a terroristák végül, egy védett kisebbség lett, amelyekért nekünk kötelességünk kiállnunk, és elfogadnunk.
    A terr*ristákat nem szabad le terr*ristázni, mert az rasszizmus.
    Ugyan úgy mint ahogyan a zsid*kat, sem szabad lezsid*zni, mert az meg gyűlöletkeltő, rasszista magatartás.
  • tomcsa4
    #4
    Gondolom arra gondolt, hogy Terrorist take down.
  • grebber
    #3
    Nvidiának nagyot kell alkotni ha akar valamit mert mire kijön a Fermi addigra atinak már hűtőgépbe szánt kategóriában is lesznek VGA-i.
  • Cefet
    #2
    ?
  • Sanyix
    #1
    Remélhetőleg omárék nem kapnak ebből, mert annak beláthatatlan következményei lennének.