22
  • mousee
    #22
    Teljes mértékben egyetértek! Ha felakasztotta magát, akkor irány a dutyi! Hogy van mersze megöngyilkolnia magát...szemét dög :D

    Viccet félretéve: Itt azért valami tényleg baromira nem stimmel. Oké hogy csordaszellem, ez még el is menne ha lázongásról, vagy csapatos kilépkedésekről lenne szó, na de az, hogy ha pierre akasztja magát, akkor énis, meg még 23an...hát...necces
  • DjDano
    #21
    Szerintem meg a hülyéket le kéne lőni, bár akkor te már nem élnél...
  • Zoliz
    #20
    És hová menjenek a British Telecomhoz? Mindkettő öli a lelket. 48 évesen meg már úgyse kap senki munkát ilyen cégeknél mert öreg...
  • osztmivan
    #19
    oldalról szebb
    hasítja a levegőt a csőrével
  • Hegi90
    #18
  • USAMEN POWER
    #17
    Ez se sokkal marad le...
  • USAMEN POWER
    #16
    Úristen ez mekkora baromság... :O Aki meg is döglik azt majd koporsóval együtt viszik majd a börtönbe mi ? :DD
  • passatgt
    #15
    szar a munkahely, sokaknak van gondja, 2-3 ember megcsinálta öngyilkosságot, többiek meg az ötleten felbuzdulva követték őket
  • reaper4
    #14
    te megint nagyon okos vagy. igen a franciák közül senki nem dolgozik és mindenki milliomos. hol élsz te?
  • Alfa Of NS
    #13
    Trianon miatt bűntudatuk van és ezért öldösik magukat
  • Commandante
    #12
    Ne hülyéskedjünk már! Még hogy a franciák megöngyilkolásszák magukat a munka miatt? Ahhoz elöször el kellene kezdeniük dolgozni...
  • reaper4
    #11
    lol. ez biztos megoldja a problémát. barom. valószínűleg meg van az oka annak, ha valaki öngyilkos lesz. nem mindenki tud elviselni ugyanakkora nyomást, hisz nem vagyunk egyformák. hál istennek. de tök mind1, te akkor is barom vagy.
  • reaper4
    #10
    de mind1ik ugyanott dolgozott. nem gyanús ez 1 kicsit?
  • osztmivan
    #9
    Egy multi banknál dolgoztam 8 évig, ott nem történt öngyilok - tudtommal.
    Viszont 40 valahány évesen infarktusok, rendszeres családrombolás gyakran.
    És nem a management körében. Milyen érdekes. Ott a tenisz, a manager szűrés
    a hosszú szabadság és az Audi a nyerő.
    Míg a dolgozóknál és a középvezetőknél a kié a felelősség, láttunk a helyedre egy alkalmasabbat, nyáron szabira mehetsz, de tavasszal mondd meg mikor, volt a téma.

    Ez nem latin országban, latin dolgozókkal történt, el tudom képzelni, milyen lehet a hasonló légkör a kevésbé szabályozott latinok között.
  • JL666
    #8
    szerintem az önakasztást kellene betiltani. Mondjuk 5 év dutyival. Akkor meggondolná az ipse, felakassza-e magát vagy sem!
  • jamborl
    #7
    Azert egy 100.000lakossagu varosban peldaul szerintem elfogadthato egy masfel ev alatt 25ongyilkos emberke, nem?
    Vagy az sok?
    Mivel nem egy 1000fot foglalkoztato cegrol beszelunk hanem joval nagyobbrol, aranyilag ezert....
  • Narxis
    #6
    Tiltsuk be, nem is rossz ötlet.
  • Ferrer
    #5
    Kapitalizmus..
  • mcganyol
    #4
    szerintem meg tiltsuk be az agressziv szamitogepes jatekokat, ezek 25en biztos vm olyasmivel jatszottak (vagy terveztek) amiben opcio volt az onakasztas!
    :)
  • Sanyix
    #3
    Nem hiszem el hogy egy munkahely miatt valaki öngyilkos leszen.

    Szerintem valami más van a háttérben... mondjuk a cionisták :)
  • tomcsa4
    #2
    25 ember öngyilkos lett. "Talán" valóban picit messzire mentek. Csak egy nagyon picit... idióta Stéphane Richard. Beszélni sem tud, pontosan arra való, ohgy elbújva a világtól stresszes melóban tönkretegye a saját és környezete életét. (Én tuti, hogy nem dolgozom ilyen helyeken, ahol ekkora verseny van. Meg ilyen "semmi család, hobbi, csak az a kibaszott munka" életvitel sem fekszik.)
  • caprocorno
    #1
    Itt másnak kell meghúzódni a háttérben, és furcsa, hogy ezt nem vizsgálja ki senki. 25 öngyilkosság nem játék. Pszichológiaila befolyásoltak az alkalmazottak, vagy valamelyik örült menedzser kísérletezik a mentálatásukkal. Miért nem hagyják ott egyszerüen a francba a céget? Ennyi ember nem dönthet az öngyilkosság mellet normál körülmények közt.