59
\\\"Ha megvered, megnyered!\\\"
  • Dean Winchester
    #59
    A mai adás sztem elég frankóra sikeredett!
    ha ilyen lenne a színvonal mindig nem lenne itt gond :D
  • triplet
    #58
    muhahaha. ezt is beszopták. az rtl sem egy csoda, de lenyomja az ilyen celebműsorokban a tv2-t. Lenyomta a Harry Potter deszaaar:DDDD
  • gibson9
    #57
    a tv2 már veszi is le műsorról
  • Dean Winchester
    #56
    hööö
    kövi adásban egy rendőr VS Bárdosi lesz,végre 1VS1 lesz :)
  • Dean Winchester
    #55
    gergő a focimeccsnél

    "elkell pöckölni lehetőleg úgy,hogy a kapuba menjen a gól"
  • Dean Winchester
    #54
    ejha ez kemény :S szegény nő kivan fáradva és a pihent norbival küzd meg :S ez is arról szól,hogyan csináljunk műsort 0 kiadással mert,hogy valaki tudni fog nyerni 1 VS 2 ellen 1 %esély,na mind1...
  • Heffi
    #53
    Pontosan
  • Daza500
    #52
    Nagyon egyszerű a válasz: akinél nincs kábel TV.
  • Dean Winchester
    #51
    például az akinek nincs más magyar adója és olykor olykor tv-t akar nézni és butulni egy picit :D (vagy ritkán okosodni)
  • Szolnokboy1
    #50
    sajnos még mindig túl sokan.
  • 89
    #49
    ki néz manapság egyáltalán tv2-őt meg rtl klubot?
  • Szolnokboy1
    #48
    "na igen,de te is úgy láttad h zolee az direkt rakta le a súlyokat??"

    igen. vigyorgott mint a tejbetök még az utolsó másodpercekben is, szerintem direkt engedett, majka meg gerinctelen volt.

    szerintem a srác azért nem zolit választotta a végén, mert már annyira izgult (meg fáradt is volt), hogy nem tudott racionálisan gondolkodni.
  • Lord Nomak
    #47
    Ismét egy példa arra, hogy a magyarok semmivel sem tudnak előállni saját észből.
    Ez már a hatszáz ötvenhetedik olyan műsor ami fél évet sem fog kihúzni. Akárcsak a nagy autó átalakítós műsor vagy a főzőműsor amit, ha szerencsétlen Gordon látna szíven szúrná magát egy konyhakéssel..
    Arról nem is beszélve, hogy nincs is költségvetés ilyen műsorokra.
  • Kaplan
    #46
    Szerintem ennyi szópocsékolást nem ér a műsor. Nem lenne rossz az alapötlet de valamiért mégis borzasztóan gyenge...:/
  • Dean Winchester
    #45
    na igen,de te is úgy láttad h zolee az direkt rakta le a súlyokat??
    mert én azt vettem észre,hogy nézte a srácot és látta h alig bírja és akkor ledobta!
    a srác a végén gondolkozott mit tegyen (simán választhatta volna zolee-t (taktikázik és kész) inkább majkat választotta :S
    kááár
    egyébként mikor döntetlen lett a kalapácsolás akkor ganxta egyből mondta is ,hogy ő egyedül van mi meg ketten (ők nem annyira fáradtak mint a kihivó hiszen a kihívó mindent egyedül végcsinált)

    iksznél simán odakellett volna adni neki!
    de hibás részben mert zolet kelett volna hihivnia(én tuti azt tettem volna)
  • Szolnokboy1
    #44
    pénzt = kést. már az idegtől írni se tudok. :-/
  • Szolnokboy1
    #43
    hülye buzi köcsög majka, igazán hagyhatta volna nyerni szegény gyereket tegnap, meddig tartott volna mondjuk elejteni a kalapácsot, vagy direkt melléütni? most mivel lett gazdagabb az a gyökér? a hülye fejdísszel, amit vissza is kell adni? a gázsiját így is úgy is megkapja, hülye szar.a gyereket sajnáltam, látszott rajta, hogy tényleg kell a pénz neki, durván el volt keseredve a végén.

    nem szoktam tévét nézni, de tegnap két szórakoztatónak szánt moslék műsor is felidegesített. az egyik a hal a tortán a sittesekkel (amit a gyilkos tasnádi nyert meg, ajándékba meg porcelán pénzt kapott, amit átvihet a fémdetektoron és ezt még hangoztatja is!!) a másik meg ez a korrupt szar barom műsor. köszönöm tévé2, soha többet nem nézek kertévét.
  • RS
    #42
    Szar az egész nem kell vele foglalkozni.
  • Dean Winchester
    #41
    a következő alkalommal, rubint réka és norbi fog megkűzdeni egy nővel :D
    no komment.
    LOOOL :D
    persze,nehogy legyen esélye a kihívónak ugye?:D 2 VS 1 ill. férfi VS nő
    akkor legalább csinálnák úgy,hogy 2 celeb VS 2 kihívó!

    tegnap a koma meg eltaktikázta ha megakarta volna nyerni a pénzt akkor Zolet hivta volna ki szögpartyra :D
  • V43 1105
    #40
    Újabb celeb faszság-.-
  • msstz
    #39
    már megbukott. a csillag születik szarrá veri.
  • Dean Winchester
    #38
    bakker a mai adásban az emelésnél mikor két kézben kellett tartanni a súlyokat akkor Zoleee sztem direkt engedte le hamarabb a kezét :)
    a végén meg a kihívó választhatott vazze ,hogy kit akr és a fitt majkat választotta!
    azért ez szégyen komolyan,bazze a sztárok 2en vannak míg a kihivó egyedül,sokkal nehezebb a dolga a kihivónak!
    rájöttek,hogy igy nem kell kifizetni pénzt és csinálnak egy müsort.nevetséges és röhejes!
  • Dean Winchester
    #37
    jaa,hogy most is 1 a kihivó és 2 a sztár??? rájöttek,hogy 1 vs 1 ellen a civil is tud nyerni? :D
  • RS
    #36
    Ez is a TV2 egyik hulladéka.
  • Daza500
    #35
    Biztos. Vágó Papa is nagyot bukott ezzel az ultragyenge új játékával...
  • Dean Winchester
    #34
    "Off: "...Többen is feljelentették a Hal a tortánt. Tizenhat nézői panasz érkezett az ORTT-hez amiért a műsorban köztörvényes bűnözők szerepelnek. A testület jövő szerdán dönt arról, hogy elrendel-e vizsgálatot..."

    Nah, ez is megérne egy misét, de ez már nem tartozik ide..."


    a misét elmondhatod a topicjában amit mindjárt linkelek.
    ittreagálok a hsz-edre
  • yokel
    #33
    Istenem erről a műsorról nem juthat más az eszembe mint a kb. 1 évvel ezelőtti bődületesen nagyot bukott műsoruk az XXL!
    Kemény egy adást ért meg a több 10/100 millióba kerülő műsoruk!
    Annak a förmedvénynek volt is egy dala!!
    Hááát abba legalább elénekelték a saját f@szságukat, h mennyire tehetségtelenek, nem is értettem elsőre, h lehetnek ennyire őszinték és ország világ előtt ezt még hangoztatják is!

    Nah, hát vmi hasonlóra számítok ezzel a műsorral kapcsolatban is, h ez is egy újabb "Tévétörténeti mélypont" lesz a TV2 számára.
    Nem értem, h ezt a plépofájú Tillatrillapilla Attilát mi a *********-ért nem lehet már letakarítani a képernyőről!!
    De bízom benne, h ma este még lemegy egy adás próbaként és jövőhéttől huss neki! Siralmas amit megint összehozott a TV2...

    Off: "...Többen is feljelentették a Hal a tortánt. Tizenhat nézői panasz érkezett az ORTT-hez amiért a műsorban köztörvényes bűnözők szerepelnek. A testület jövő szerdán dönt arról, hogy elrendel-e vizsgálatot..."

    Nah, ez is megérne egy misét, de ez már nem tartozik ide...
  • Murder3
    #32
    Az értelem hiányzik ezekből a műsorokból inkább...
  • Murder3
    #31
    Ez 1 Hollywoodi filmiparba az életbe nem fog bekövetkezni talán ezért is van h nem érdemes a filmeket nézni.
    Én nme is nézek.
  • Borg
    #30
    A külföldi eredetijének is csak azért volt esélye, mert egy karakteres arc köré épült az egész. Stefan Raab ott egy kultikus médiaszemélyiség lett, kb mint nálunk a Fábry. Tehetsége van, humora, és stílusa. Na ezek hiányoznak a TV2 ifjonc takony műsorvezetőiből.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #29
    TV2 akármilyen külföldről nyúlt produkcióba kezd, azt általában az első adás után átteszik másik időpontra, - hátha legalább egy Fókuszt sikerül nézettségben megverniük, de szerintem még ez is nagy kihívás :D - majd egy-két rész után hirtelen el is tűnik a képernyőről. Elcseszett egy vezetőségük van. Ugyan az RTL is legtöbbször külföldről merít ötletek terén, azonban mégis sokkal szórakoztatóbbra sikerül a megvalósítás. Azt a műsort meg mondjuk már alapból nem is nézem, amelyiket Trilla cica vezeti.
  • Qwerty4
    #28
    remélem megbukik
  • 5c0rp330n
    #27
    szarral szemben
  • Dean Winchester
    #26
    igy van,tv2 őn volt..
    de ne a filmekről dumáljunk hanem magáról a műsorról
  • Daza500
    #25
    Na azt legalább 18-asként adták le este 11 körül.
  • Daza500
    #24
    Csak a nagysikerűeket meg szanaszét vágják...
  • kemszi2
    #23
    a keresztapa is most volt valamelyiken.igaz már nem tudom hol.viszont ezt nem a védelmük miatt írtam
  • LasDen #22
    nem csak a szarfilmeket veszik meg....hanem a csomag amit megvesznek tartalmaz pár nagysikerű filmet, de e mellé még pakolnak low budget meg mindenféle szir-szar filmet....és az adónak meg kötelessége leadni....
  • Narxis
    #21
    Jó műsor!
  • Daza500
    #20
    Vagy visszajöhetne a Klipklub meg a Rajzfilmklub...

    Meg igen, elég sok film van, de sajnos mindig a SZARFILMEKET veszik meg, ráadásul mindig újraszinkronizálják, a Star Wars 3 pl. most teljes mértékben nézhetetlen volt, annyira borzalmas volt a magyar hang.
    Tipikus "tinédzserszinkron", ami az igénytelenség netovábbja.